Як взяти кредит під заставу золота

1-31-2019

Как взять кредит под залог золота
Бонусна картка видається кожному новому клієнту при першій кредитної операції. Її необхідно пред’являти кожний раз при списанні бонусів. Від статусу клієнта залежать «базова» сума на руки і відсоткова ставка, а також градації нарахувань та списання бонусів.
Також хочемо вам порекомендувати https://kit-lombard.in.ua/yuvelirnye-izdeliya/
Як бонуси допоможуть мені заощадити.
Протягом 3 – 5 хвилин експерт оцінить Ваш предмет застави і допоможе вибрати оптимальні умови кредитування.
Також, Вас можуть проконсультувати в телефонному режимі. У цьому випадку буде вказано орієнтовний розмір позики за предмет застави, оцінюється.
Для безпеки і зручності клієнтів мережі ломбардів впроваджені безготівкові способи отримання кредиту.
Інший виданий державним органом документ, який має обов’язкові реквізити (ПІБ; Фото; Підпис відповідальної посадової особи, Печатку або штамп установи, яка видала документ; Дата видачі).
Крім одного з перелічених документів Вам необхідно також пред’явити ІПН (Ідентифікаційний номер платника податків), або ж відмітку про відмову від його отримання.
При оформленні кредиту скажіть співробітникові ломбарду, що бажаєте отримати гроші на платіжну картку*.
Зарегестрируйте мапу*, на яку Ви хочете отримати кредит (Це займе не більше 3 – х хвилин).
Зарахування коштів буде здійснено протягом 2 – 3 хвилин, Ви отримаєте sms повідомлення.
Зарахування проводиться без комісій та додаткових платежів.
Якщо Ви далеко і терміново знадобилося отримати частину кредиту – для Вас доступна послуга дистанційного добору суми кредиту на банківську карту. Це займе не більше 3 – х хвилин.
Гроші будуть зараховані на картку протягом 5 хвилин, про що Ви отримаєте смс – повідомлення.
Дистанційне обслуговування здійснюється у відповідності з Правилами.
Співробітники компанії піклуються своїх клієнтів. У компанії є можливість дистанційних суми оплат % за договорами через термінали, сайти, інші відділення компанії. Так само є можливість у клієнта самому регулювати збільшення суми кредиту, маючи в наявності іменну статусну картку клієнта та накопичені бонуси на рахунку.
Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом.
Інформація про додаткові відсотках: додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та лонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка – 0, 39% в день від суми кредиту.