Як взяти кредит під заставу золота і срібла

2-1-2019

Как взять кредит под залог золота и серебра

У мережі КIТ Ломбард Харків ви можете отримати гроші під заставу золота, срібла, годинників, діамантів, ювелірних прикрас, монет, автомобіля.
Відділення знаходяться в усіх районах міста.
Максимально дорого приймають брендові вироби, вироби з хутра (соболь, норка, шиншила та ін.), будь-які монети з дорогоцінних металів (золото, срібло https://kit-lombard.in.ua/yuvelirnye-izdeliya/), раритетні, антикварні монети і значки. Вигідні кредити під заставу будь-якої нерухомості.
Мережа ломбардів КIТ Груп — однієї з небагатьох у країні, що надають справедливу оцінку застави. Ломбард здійснює поділ золотих ювелірних виробів на три категорії, відмінність між якими описані на сторінці прийому золота. Від категорії, до якої було віднесено Ваше ювелірний виріб буде залежати остаточний розмір позики. До безперечних переваг здавання під заставу ювелірних прикрас можна віднести той факт, що залишившись на час без них, ви нічим не порушите своє життя, а як тільки у вас з’являться кошти, ви зможете повернути собі предмет застави.
Також, одним з плюсів здачі золота і срібла є те, що найчастіше курси дорогоцінних металів зростають, а отже, збільшується ціна за грам золота і срібла, і в результаті може вийти так, що коли ви повернете взяту під заставу суму з відсотками, майже не програєте у вартості. Для отримання коштів необхідно мати при собі документ, що засвідчує Вашу особу і коштовність, яку хочете закласти. Також різним є і термін позики, який повністю залежить від потрібної вам суми.
Вигідний і доступний автоломбард в Харкові.
Якщо вам потрібен досить велику позику, який ви не зможете отримати, здавши побутову техніку та ювелірні прикраси, то для вас підійдуть послуги автоломбарду. Є два способи отримання кредиту: під заставу авто або під заставу ПТС. Перевагою першого варіанту є велика сума позики, але при цьому Вам доведеться на час розстатися зі своїм ТЗ. У другому ж випадку, ваш автомобіль залишається у вас, але сума буде трохи менше. Детальніше про все ви можете дізнатися в розділі сайту.
Є вихід — скупка шуб ломбардом. Якщо раптом трапилася така ситуація, що саме в теплий період Вам знадобилися гроші, Ви завжди можете отримати кредит під заставу свого хутряного виробу. Приймаються шуби як брендових, так і вітчизняних виробників.
Скупка антикваріату і отримання позик за предмети розкоші. У кожній сім’ї є сімейні реліквії, які передаються з покоління в покоління. Ними можуть бути ікони, монети, дорогі або іменні годинники. Але може настати така життєва ситуація, що не залишиться іншого вибору, як закласти якусь річ з сімейного багатства.