Як взяти мікрозайм з дуже поганою кредитною історією?

798

У більшості випадків позичальники для отримання грошових коштів складають кредитні договори з банківськими компаніями. Це популярний спосіб отримати фінансування на необхідну покупку. Але банки висувають ряд вимог до потенційним клієнтам, у яких крім платоспроможності позичальника перевіряється та його кредитна історія. І у випадку, якщо були порушення у виплатах, банківські компанії відмовляють у кредитуванні. Перевіряється історія в БКІ (бюро кредитних історій). Але не варто зневірятися, адже мікрозайм навіть з поганою кредитною історією, найвірогідніше, буде схвалений.

Де отримати мікрозайм з поганою кредитною історією

Отже, микрозаймами займаються спеціальні установи – МФО (мікрофінансові організації). Це комерційні юридичні особи, які мають ліцензію на зЕкшн снення такої діяльності. Компанії нічого спільного з банками не мають, але вони, як і багато фінансові структури, що підпорядковуються Центральному банку.

Регламентується їх робота відповідними статтями законодавства, вона є абсолютно легальною і правомірною на території Росії. МФО відрізняються від банків тим, що відносяться більш лояльно до клієнтів і готові оформляти микрозаймы з поганою КИ. Пояснюється це тим, що процентні ставки покривають можливі ризики того, що кошти не будуть повернені позичальником.

Тому існують МФО, які готові видавати микрозаймы клієнтам з дуже поганою кредитною історією. Розглянемо, де взяти мікрозайм, і розповімо про компаніях з надання мікропозик.

Насправді, таких організацій безліч. Бізнес МФО зараз дуже популярний на території Росії і СНД. А кількість оформлених договорів зростає щодня в геометричній прогресії. Ось кілька представників, де можна створити заявку на мікрозайм:

 • Slon Finance – сума від 1 000 до 20 000 рублів.
 • МигКредит – 3 000-100 000 руб.
 • Займер – 1 000-30 000.
 • Конга – 100-100 000.
 • Веб-позика – 1 000-10 000.
 • СмартКредит – 2 000-30 000.
 • Центр Позик – 1 000-100 000.
 • І це лише невеликий перелік МФО. Досить вбити запит в пошукачі і можна виявити більше 100 компаній. Розглянемо, чому такий вид кредитування настільки популярний.

  Як отримати мікрозайм з поганою кредитною історією

  Однією з відмінних рис мікрофінансових структур є те, що договори оформляються в режимі онлайн. Для отримання фінансування досить заповнити заявку на сайті компанії. Це хороший варіант для тих, кому терміново потрібні гроші.

  Обробляються дані в протягом декількох хвилин. Фахівці перевіряють інформацію про вашу кредитну історію і достовірність відомостей. При цьому, якщо банки, дивлячись на КИ, дуже вимогливо ставляться до цього питання, то МФО можна оформити у режимі онлайн заявку з поганою кредитною історією.

  Такі організації готові фінансувати клієнтів, у яких були прострочення чи є поточні непогашені боргові зобов’язання перед банківськими компаніями або іншими МФО. Для отримання грошей необхідно:

 • Знайти відповідну організацію.
 • Визначитися з сумою і терміном позики. Це важливий момент, так як грошові кошти повинні бути повернуті вчасно, тому що штрафні умови можуть бути досить жорсткими, але про це поговоримо нижче.
 • Створити заявку в режимі онлайн. Це робиться через сайт або за допомогою реєстрації в особистому кабінеті.
 • Вказати спосіб отримання грошей. Варіантами можуть бути банківські карти, платіжні системи або готівку безпосередньо в офісі.
 • Грошові кошти можуть наЕкшн ти на рахунок вже протягом 15 хвилин з моменту схвалення. А заявки розглядаються також у найкоротші терміни за лічені хвилини. У рідкісних випадках процес може затягнутися на кілька днів.
 • Таким чином, немає необхідності збирати пакет документів, підтверджувати свою платоспроможність, працевлаштування та інші банківські вимоги. При гострій необхідності можна скористатися послугами МФО і користуватися грішми практично миттєво.

  Необхідні документи

  Заявка формується через інтернет, тому готувати оригінали документів немає необхідності. По суті, людині, яка бере мікрозайм, знадобиться тільки паспорт. Крім цього знадобляться:

  • телефон, зареєстрований на ім’я потенційного позичальника;
  • банківська картка з ім’ям власника, також повинна збігатися з Ф. В. О. клієнта;
  • паспорт.

  МФО не буде вимагати поручителів або довідок. Варто забути про підтвердження доходів у вигляді 2-ПДФО або копії трудової книжки. Оформити мікрозайм можна і з поганою кредитною історією.

  Як правило, запит на КИ формується автоматично. І за допомогою спеціального скорингового алгоритму система визначає можливість кредитування. Тому тут навіть виключений людський фактор.

  Але не варто забувати, що дані повинні бути достовірні. У разі виявлення помилки у 100% випадків наЕкшн де відмову в позику. В окремій ситуації компанія може зажадати скани документів:

  • підтверджують особу;
  • про доходи;
  • працевлаштуванні.

  Таке можливо, якщо сума кредиту буде досить вагомою для організації (більше 100 000 рублів). Але позики на великі розміри не рекомендовані, оскільки процентні ставки досить високі і переплата може бути істотною.

  Позичальниками, як правило, МФО розглядається, коли терміново потрібні гроші, або як переправочный пункт для покращення кредитної історії і формування позитивної характеристики з метою в подальшому отримати схвалення на кредитування в банках.

  На яких умовах МФО кредитують позичальників

  Принцип позики схожий з кредитуванням. Позичальник отримує договір на умовах платності, зворотності та строковості. Це означає, що гроші, які наЕкшн дуть на рахунок, повинні бути повернуті в обумовлений термін і під певні відсотки, які і складають прибуток для організації.

  Необхідною вимогою є громадянство РФ. Вік може варіюватися від 18 до 70 років. Деякі компанії і зовсім верхньої планки не встановлюють. На відміну від кредитів, мікрофінансові фірми не нав’язують додаткових платних сервісів у вигляді страхування або СМС-інформування. Клієнт отримує чистий договір з певними умовами.

  Також потрібна прописка, при цьому вона може бути тимчасовою за місцем перебування. До умов отримання можна віднести наявність банківської картки платіжних систем Visa, MasterCard або «Світ». Але клієнт може мати просто банківський рахунок, відкритий на своє ім’я.

  Переказ грошей можливий і через платіжні системи. В їх число входять:

 • Contact. Часто використовується банками.
 • Qiwi
 • «Рапіда». Є в поштових відділеннях.
 • «Яндекс.Гроші» та інші платіжні оператори.
 • За рахунок того, що сума позики невелика, відсоток схвалення практично досягає 100%. Тому оформляються микрозаймы з поганою кредитною історією позичальників. Середні умови від компаній наступні:

  Сума 1 000-100 000 рублів
  Термін 5 днів – 2 місяці
  Час розгляду заявки 15-30 хвилин
  Режим роботи Цілодобово
  Оформлення Онлайн
  Кредитна історія Лояльне ставлення

  Рекомендуємо оформляти договір тільки при впевненості, що сума буде повернута. У разі якщо у строк не виплатити позику, будуть передбачені штрафи і пені. У цьому відношенні багато чого залежить від політики конкретної організації та умов договору.

  Але необхідно бути готовим, що навіть, якщо пропустити платіж на один день, МФО нарахує штраф у розмірі 5 000 рублів, а також за кожен день прострочення нараховувати пені на суму заборгованості.

  Тому рекомендовано користуватися послугами пролонгації договору, коли клієнт може попередити заздалегідь, що не зможе повернути борг, і просить продовжити термін позики за певну плату, виходячи з умов.

  Як швидко можна отримати гроші

  Швидкість переказу грошових коштів залежить від способу отримання. Клієнт самостійно визначає, як йому зручніше забрати гроші. Один з найшвидших способів отримання коштів – банківська карта.

  Платіж зЕкшн снюється миттєво і в цілодобовому режимі – навіть в святкові або вихідні дні. Терміни зарахування з моменту передачі заявки можуть становити 30 хвилин. Варто враховувати кілька факторів:

  • карта повинна бути іменною;
  • належати позичальнику;
  • мати дозвіл на інтернет-транзакції;
  • бути підключеною до системи 3D-S;
  • необхідно, щоб на рахунку було принаймні 10 рублів.

  Як правило, сучасні банківські картки повністю відповідають цим умовам. Альтернативними варіантами виступають платіжні системи. В залежності від типу оператора, необхідно бути зареєстрованим в особистому кабінеті або звернутися з паспортом для отримання грошей. Переклад зЕкшн снюється також у найкоротші терміни.

  Більш тривалий метод – це перерахування грошей на банківський рахунок. Така операція є міжбанківської. Тому застосовуються стандартні терміни – до 3 робочих днів. У разі, якщо МФО має свій офіс в конкретному місті, то позика видається відразу в касі у вигляді готівки.

  Компанія «Гроші на будинок» може передати кошти за адресою, вказаною у заявці, через кур’єра разом з договором. Таким чином, кожен позичальник може підібрати для себе оптимальний варіант.

  Відсоткові ставки

  Оперативність роботи і високі ризики з огляду на те, що МФО видає мікрозайм без відмови навіть з поганою кредитною історією, компенсуються великими відсотками за договором. Середня ставка становить 2% в день, що, між іншим, 730% річних.

  Наприклад, банки видають споживче кредитування від 12 до 35%. Таким чином, мікрокредит може бути дорожче в 60 разів, ніж класичне кредитування. Але компенсується переплата тим, що договір оформляється на невеликі суми, в середньому 5 000-20 000 рублів, і на короткі терміни – 10-20 днів. Тому виплата відсотків буде не такою істотною.

  Наприклад, при сумі позики в 11 000 рублів на термін до 8 днів в компанії Кредито24 позичальник буде змушений повернути 12 672 рубля. Що означає, за користування 11 000 руб. комісія складе 1 267 рублів.

  Якщо взяти кредит у банку в цьому ж розмірі на рік під 30%, то повна вартість кредитування складе 12 868 рублів. Відповідно, переплата, орієнтовно, 1 868 руб.

  Розглянемо деякі організації, які пропонують мікрокредитування.

  Назва Відсотків в день Відсотків в рік
  Vivus 1,125–2,15% 410-785%
  Payps 1-2% 365-730%
  Слон Фінанс 2,15% 785%
  Конга 0,77–1,9% 281-694%
  Лайм позику 0,84–2,17: 307-792%
  Oneclickmoney 1,1–2,1% 402-767%

  Процентні ставки є важливим атрибутом при виборі МФО, так як вони безпосередньо впливають на суму виплати за позикою. Тому в першу чергу варто звертати увагу на найдешевші пропозиції.

  Чи можливо отримати онлайн

  Дистанційні способи формування взаємин між клієнтом і компанією в сучасному світі виходять на перший план. Кожна з мікрофінансових організацій представлена у Всесвітній мережі. А клієнту для отримання грошей достатньо мати смартфон з доступом в інтернет. Угода може бути зЕкшн снена з будь-якої точки світу.

  Позичальник оформляє заявку навіть з поганою кредитною історією на картку і отримує моментальний переклад. Або грошові кошти відправляються на рахунок, відкритий в банку. Немає необхідності відвідувати офіси і збирати пакети документів.

  Організація Смс Фінанс приймає заяви допомогою СМС-повідомлень. Такий варіант зручний тим, хто не користується інтернетом. Але в режимі телефонного дзвінка оформити договір не представляється можливим.

  Можна зателефонувати до МФО та отримати консультацію про те, як зробити заявку в інтернеті в режимі онлайн або які є інші можливості отримання грошей. Також можна звернутися в найближчу точку продажів і заповнити заявку класичним методом в офісі компанії.

  Переваги і недоліки мікрокредитів

  Підіб’ємо підсумок статті розглянемо, для кого такі угоди можуть бути вигідні. Для початку хотілося б розглянути основні переваги позик МФО:

 • Кредитна історія. Взяти микрозаймы з поганою кредитною історією рекомендується як раз для виправлення КИ. Банківський алгоритм скорингу працює таким чином, що найбільш значущими операціями з кредитування виступають платежі за останні три місяці. Тому це реальний спосіб відновити кредитну історію. Досить брати микрозаймы і вчасно їх погашати. Банківські компанії оцінять платоспроможність клієнта з позитивної сторони.
 • Повністю онлайн. Непотрібно стояти в чергах банківських офісів і чекати свій номер від автоінформатора, який запросить для консультації з фахівцем. Достатньо вийти в інтернет, створити заявку і отримати гроші.
 • Простота. Немає необхідності шукати поручителів, надавати заставу або збирати довідки з роботи. Потрібно ввести тільки паспортні дані, спосіб одержання та контактну інформацію.
 • Оперативність. Мікрофінансовий ринок – дуже конкурентне середовище. У боротьбі за клієнтів компанії готові приймати рішення за 15 хвилин і миттєво фінансувати операцію.
 • Доступність. Якщо банки відмовляють, то кошти можна зайняти в МФО. Організації працюють з молодими людьми від 18 років, і отримати позику є можливість навіть у безробітних.
 • Безпроцентні позики. В цілях реклами і пошуків клієнтів компанії пропонують невеликі суми – до 10 000 рублів – під 0% без прихованих комісій і переплат. Терміни, як правило, не перевищують 10 днів. На поточний момент така пропозиція є у Веб-позику.
 • На противагу таким позитивним сторонам виступають і очевидні недоліки мікрокредитів. Одним з головних відштовхують факторів є процентні ставки. Кредитування під 700% річних може здатися Екшн сно не сильно вигідним заходом. Але невеликі суми на короткий термін не зможуть сильно вдарити по гаманцю.

  Ще одним важливим моментом є умови договору. Якщо у банківській середовищі за прострочення покладаються пені в розмірі 0,1% від суми боргу, то мікрофінансові компанії можуть призначати штрафи, винагороди та пені. У підсумку, пропустивши платіж, можна опинитися в борговій ямі.

  Таким чином, уважно вивчивши договір, підібравши найбільш дешеве пропозицію і будучи впевненим у поверненні грошових коштів, можна користуватися послугами МФО в екстрених ситуаціях або з метою покращення кредитної історії для формування позитивного образу позичальника перед банківськими компаніями.