Як взяти споживчий кредит у Газпромбанку: процентна ставка, умови

793

Знайти Екшн сно вигідну програму нецільового кредитування не складе ніяких труднощів у портфелі Газпромбанку споживчий кредит представлений різними варіантами, розрахованими на всі категорії громадян і потреби. При ретельному вивченні умов і підготовки необхідного пакету документації клієнти банку отримують можливість залучити позикові кошти під низький відсоток.

Основні положення споживчого кредитування в банку

Завдяки споживчим кредитом у Газпромбанку в 2018 році в багатьох позичальників з’являється можливість використовувати додаткові кошти на дорогі покупки або невідкладні потреби, без необхідності узгодження цілей використання.

Цільові програми у Газпромбанку в 2018 році представлені в наступних категоріях:

 • стандартні кредити фізичних осіб усіх категорій (з оформленням застави або без нього);
 • спеціальні пропозиції для привілейованих груп клієнтів;
 • програми рефінансування позик, отриманих в інших банках під більш високий відсоток.

Будь-яка людина, що відповідає критеріям кредитора, має високі шанси на схвалення позики:

 • Наявність російського громадянства.
 • Вік старше 20 років.
 • На момент повного погашення вік не повинен перевищувати 60-65 років (в залежності від статі позичальника).
 • Ставка, що стягується за використання позикових коштів, залежить від запитуваних даних по кредиту. Знизити відсоток банку можна, якщо взяти кредит на наступних умовах:

  • мінімальний термін погашення;
  • оформлення заставного забезпечення;
  • придбання додаткового полісу особистого страхування;
  • належність клієнта до привілейованої категорії (для співробітників організацій-партнерів банку або працівників бюджетної сфери).

  Підготовка до оформлення

  Підбір програми залежить від багатьох обставин:

 • Відповідність клієнта вимог кредитора.
 • Достатній і стабільний дохід.
 • Наявність позитивної репутації кандидата.
 • Готовність надати додаткове забезпечення і гарантії повернення (застава, страховка).
 • Перше, що необхідно зробити для оформлення позики на вигідних умовах, – це розрахувати, на яку суму, під який відсоток і термін може розраховувати потенційний позичальник. Подальші дії щодо вибору конкретної програми будуть залежати від основних параметрів можливого кредитування, виходячи з інформації по кредитним калькулятором.

  Попередній розрахунок платежів та суми

  Клієнтам, які мають намір взяти споживчу позику, рекомендується почати процедуру оформлення з попереднього підрахунку можливої схвалення суми, величини ймовірного платежу, оптимального терміну. За допомогою спеціального калькулятора, розміщеного на сайті банку, можна заздалегідь оцінити свої шанси на отримання потрібної суми і свої платіжні можливості щодо подальшого погашення.

  Шляхом введення основних параметрів і відомості про своєму доході позичальник підбирає один з найбільш оптимальних варіантів співпраці. В рамках нецільового фінансування Банк ДПБ виділяє три основних напрямки – для акціонерів Газпрому, військовослужбовців, інших категорій фізичних осіб. Кредитний калькулятор враховує можливість особливого пропозиції для клієнтів зарплатного проекту, юросіб, пенсіонерів, приватних підприємців.

  Крім основного щомісячного платежу, клієнт може отримати відомості про процентною ставкою і переплату на користь банку, а також дізнатися можливості дострокового погашення – повного або часткового.

  Збір документів

  У стандартний перелік документів входять основні папери, необхідні для ідентифікації особи людини і його доходу.

  Для звернення в банк будуть потрібні наступні папери:

 • Заповнену заяву встановленого зразка (можна заповнити електронний бланк).
 • Громадянський паспорт, інший прирівняний документ, що дозволяє встановити особу.
 • СНІЛС.
 • Довідка про заробіток (2-ПДФО, за формою банку), інший дохід (виписка по банківських рахунках з відображенням зарплатних перерахувань, депозитами з нарахованими відсотками і т. д.)
 • Трудова книжка або завірена у роботодавця копія (необхідна не у всіх випадках).
 • Документи, що підтверджують дохід клієнта, повинні містити інформацію за останні півроку. Мінімальний термін тривалості роботи у останнього роботодавця повинен становити не менше 3 місяців.

  Різноманітність програм

  Крім стандартного портфеля пропозицій, періодично Газпромбанк проводить акції, в рамках яких з’являються особливо вигідні програми.

  У грудні і аж до 31 січня 2018 року реалізується програма Новорічного кредиту у Газпромбанку, що дозволяє взяти до 3,5 мільйонів рублів строком до 7 років під 11,9-14,25% річних. Величина процентної ставки по кредиту безпосередньо залежить від терміну погашення – чим менший термін, тим нижчий відсоток. Крім того, оформлення заявки онлайн через офіційний інтернет-ресурс банку дозволить скористатися додатковою 0,5-відсотковою знижкою.

  Наступна таблиця представляє основні програми, які актуальні для позичальників на сьогодні.

  Програма Кредитна лінія, руб. Термін Ставка, % Додаткові умови
  Із забезпеченням 50 тис. – 3,5 млн Від півроку до 7 років 12,4–14,75 Під порука або застава
  Без забезпечення 50 тис. – 2 млн Від півроку до 7 років 12,9–15,25 Допускається вибір між диференційованим або аннуїтетним платежами
  З заставним забезпеченням (нерухоме майно) 0,5–30 млн

  (від 15% оціночної вартості об’єкта застави)

  До 15 років 12,4 Об’єктом застави може стати квартира, вільна від зареєстрованих в ньому мешканців, за умови наявності іншого житла. Обов’язкове страхування (особисте і об’єкта застави)
  Споживчий Плюс (для збільшення ліміту поточного позики через програму рефінансування) До 3,5 млн

  При купівлі газового обладнання – 600 тисяч

  До 7 років 12,4–15,25 Право на участь у програмі надано позичальникам, сумлінно погашавшим поточний позику у Газпромбанку протягом півроку, якщо залишок боргу не менше 70% від загальної суми. Порука

  Визначення ставки залежно від умов

  Виходячи з нюансів кредитування, категорії фізичної особи, порядку подання попередньої заявки, підсумкове значення, наскільки може бути збільшена або зменшена процентна ставка, залежить від таких обставин:

  • відмова від страхування збільшує ставку на піввідсотка за всіма видами споживчого кредиту;
  • віднесення фізичної особи до категорії зарплатного проекту з отриманням трудового доходу на рахунок, відкритий у даному фінансовій установі, знижує ставку на піввідсотка;
  • оформлення попереднього запиту на видачу позики через сайт дозволить скористатися знижкою в піввідсотка додатково.

  Позики для осіб, які отримують пенсію

  Для громадян, які отримують недержавні пенсії через НПФ «Газфонд», діють особливі умови кредитування без цільового призначення.

  Отримати позику також можуть громадяни, які досягли 65-річчя, за умови, що вони працевлаштовані та отримують заробітну плату. Однак пільгові параметри на них не поширюються.

  Особливість позики для пенсіонерів, які оформили перерахування через недержавний Газфонд, полягає у можливості вигідно кредитуватися, незважаючи на похилий вік. Повертати позичені у банку кошти можна аж до досягнення 70-річчя.

  Умови споживпозики для пенсіонерів включають наступні характеристики:

 • Ліміт коштів – не менше 50 тисяч рублів.
 • Максимальний розмір – до 2 млн рублів. При відсутності забезпечення, якщо до моменту повернення вік позичальника досягне 60 років, кредитний ліміт обмежений 600 тисячами рублів.
 • Платіж розраховується аннуїтетним або диференційованим способом. Якщо платник зацікавлений у стабільному відрахування рівних платежів, вибирають ануїтетний метод розрахунку. При диференційованому вигідніше виробляти дострокове погашення.
 • Залежно від тривалості періоду погашення процентна ставка призначається:

  • з забезпеченням на строк до 2 років – 13,25%, без забезпечення – 13,75%;
  • з забезпеченням до 5 років – 14,2%, без забезпечення – 14,75%.

  Збільшити ставку може відмова фізичної особи від рекомендованого страхування як додаткової міри гарантії повного та своєчасного повернення коштів. При відсутності договору зі страховою ставка збільшується на 1%.

  Знизити переплату по позиці на 0,5% дозволить відправка онлайн-заявки через сайт.

  При всій різноманітності кредитних пропозицій позичальники Газпромбанку можуть бути впевнені в цілковитій прозорості всіх процесів в рамках договору. Особливу цінність співпраці з організацією додає можливість проведення рефінансування вже наявного кредиту з виданої додатковою сумою, а також суттєвий термін погашення. Це дозволить позичальникам брати під невисокий відсоток істотні суми, достатні для великих покупок, фактично замінюючи цільові програми фінансування. Наприклад, замість оформлення автокредиту у відділенні банку можуть дати більш простий і вигідний потребзайм з мінімумом вимог і низьким відсотком. Нецільове кредитування – відмінна альтернатива іпотечним програмам, якщо у майбутніх власників вже відкладена сума для першого внеску. Потребзайм дає можливість вирішити безліч питань фінансового спрямування без необхідності введення обтяжень, з можливістю вигідного дострокового погашення та додатковими пільгами для постійних і наЕкшн них клієнтів з боку кредитора.