Як замовити рекламу з об’ємних літер

9-4-2019
Объемные не световые буквы

Наше портфоліо говорить за нас. Ми можемо і вміємо робити вивіски. Вас цікавить недорога, але ефективна реклама. Створіть з об’ємних літер конструкцію будь-якої форми або колірної композиції. В компанії займається виготовленням об’ємних букв по всій Украіні. Гнучкі ціни; використання якісних, екологічно безпечних матеріалів; тривалу службу готового рекламного вироби; безкоштовне транспортування в межах МКАД; оперативний монтаж; дотримання термінів; комплексне обслуговування. Ви можете скористатися готовим шаблоном. Вам потрібна розробка індивідуального проекту.

Унікальний макет створюється фахівцями з урахуванням ваших уподобань і очікувань. Ми підкреслимо переваги вашого бізнесу, допоможемо виділитися на тлі конкурентів. Готова вивіска надається в строки, зазначені в договорі. Як формується ціна на об’ємні букви. Додаткові послуги – доставка, монтаж, обслуговування надаються за запитом. Світлові конструкції коштують дорожче несвітлових. Вони чітко видно в будь-який час, тому володіють більшою ефективністю. Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб дізнатися вартість роботи.

Ви можете зателефонувати нам за контактним телефоном або заповнити онлайн – форму на сайті http://ceha.com.ua для зворотного дзвінка. Менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин. Ви хочете особисто зустрітися з нашими фахівцями. Ми відповімо на всі питання і розрахуємо вартість роботи в офісі. Вам необов’язково мати шаблон вивіски. Замовте індивідуальний макет або скористайтеся готовим рішенням. Ми виготовимо рекламну конструкцію будь-якої складності, вклавшись у вибраний вами бюджет. Щоб перейти на сторінку роботи наведіть курсор на фотографію і клацніть заголовок роботи. Надіслати заявку Стандартний розрахунок проводиться для світлодіодних коробів з лицьовою частиною з полікарбонату. Калькулятор вивіски розраховує приблизну ціну, як правило чим більше вивіска, тим нижче ціна. Компанія займається виробництвом і установкою рекламних конструкцій в Украіні. Компанія володіє власним виробництвом і досвідом виконання індивідуальних проектів високої складності.