Як заробити гроші в paypal

5-24-2020
Як почати продавати на eBay і виводити гроші через PayPal ...
Як реально заробити в інтернеті, маючи тільки смартфон?

Подивіться на свій смартфон. У вас в руках реальний інструмент для того, щоб заробляти гроші — достатньо лише поставити кілька додатків.

Ми якось писали про те, як можна заробити реальні гроші в інтернеті. Коротко кажучи: продавати свої послуги та товари всіма можливими способами — вигідно. Але що робити, якщо у вас ні професії, ні товарів, ні стартового капіталу, а в руках лише смартфон?

CHIP зібрав п’ять способів, які дозволяють заробляти гроші за допомогою мобільного телефону — з ними впорається навіть школяр. А в кінці шукайте посилання на наш новий конкурс. Головний приз — смартфон!

Спосіб 1. Додатки-«букси»

 • как заработать деньги в paypal: 200-2000./місяць
 • Потрібно: мобільний інтернет, додаток-«букс», мобільний браузер і поштовий клієнт, електронний гаманець (WebMoney, Яндекс.Гроші, PayPal)

Заробляти на смартфоні можна, виконуючи прості завдання, які буде надсилати вам програму — так званий «букс». Вони дуже прості і не вимагають спеціальних навичок.

Наприклад, серфінг сайтів — зайти на якийсь сайт, побути на ньому деякий час і виконати дію (наприклад, зареєструватися, ввести капчу, побродити по посиланнях, залишити коментарі). Тобто, ви займаєтеся «накруткою трафіку» — виконуєте дії, які дозволяють власникам сайтів збільшувати відвідуваність. Їм це вигідно, тому за це платять.

Ті, хто користується таким способом заробітку, рекомендують додаток SeoSprint для Android. Це мобільний аналог дуже старого і популярного сервісу для заробітку в інтернеті. Ви встановлюєте програму, зареєструватися в сервісі і відразу можете отримувати та виконувати завдання. Їх вартість сильно варіюється — від 5 копійок до 50-60 рублів. Кошти виводяться на будь-який електронний гаманець, але поки що тільки через сайт SeoSprint — відповідна функціональність мобільного застосування в розробці.

Качати SeoSprint

Спосіб 2. Соціальні мережі

 • Заробіток: 200 — 6000./місяць
 • Потрібно: мобільний інтернет, додаток для пошуку завдань, справжні акаунти в соцмережах (VK, Instagram, YouTube, Twitter та інші), електронний гаманець (WebMoney, Яндекс.Гроші, PayPal)

Другий спосіб полягає у виконанні завдань у різних соцмережах. Якщо у вас безлімітний трафік на соціальні мережі — спосіб для вас! Завдання також дуже прості, тому що це як би окремий підвид «букси» — соціальний.

Наприклад, вас можуть попросити підписатися на спів-товариство ВК або акаунт у Інстаграмне, подивитися відео на YouTube, поставити лайки, зробити репости — словом, все, чим ви займаєтеся, якщо ви активний «соціальним». Єдина умова — наявність справжніх живих акаунтів, з вашими друзями та передплатниками.

Для заробітку в соцмережах можна використовувати і SeoSprint, але також є популярне Android-додаток VKTarget. Встановивши його і прив’язавши до нього свої закладки в соціальних мережах, ви можете в пару кліків виконувати прості копійчані задачки, заробляти гроші і виводити їх на електронний гаманець.

Качати VKTarget

Спосіб 3. Установка додатків

 • Заробіток: 300 — 5000 ./місяць
 • Потрібно: мобільний інтернет, програма-інсталятор, достатній обсяг пам’яті в телефоні, електронний гаманець (Яндекс.Гроші, WebMoney, Qiwi)

Якщо у вас телефон з великим об’ємом внутрішньої пам’яті, ви можете скористатися таким видом заробітку, як установка додатків та ігор. Так, за це теж платять — розробники зацікавлені в «накрутці» установок свого додатка. Досить завантажити один з додатків-установників, а краще декілька.

Відкривайте додаток, реєструйтеся і встановлюйте запропоновані їм програми та ігри на свій телефон. Вас також можуть попросити: не видаляти додаток протягом певного часу, оцінити його або додати коментар, пройти рівень в грі.

Оплата виводиться на електронний гаманець або на рахунок мобільного телефону, гаманець Steam, Xbox, а також може конвертуватися в популярні ігрові валюти! Таким чином можна запросто заробити собі на донат в іграх.

Програми для заробітку на установках:

 • АррВопиѕ
 • AppCent
 • TapMoney
 • Легкі гроші

Спосіб 4. Польові завдання

 • Заробіток: 500 — 5000./місяць
 • Потрібно: мобільний інтернет, додаток з завданнями, камера в телефоні, електронний гаманець (WebMoney, Qiwi, Яндекс.Гроші)

Цей спосіб дозволяє не тільки заробити на смартфоні без жодних вкладень, але і корисний для здоров’я! Суть в тому, що програма видає вам завдання, для виконання яких треба вийти з дому і пройтися по місту.

Такі завдання можна виконувати навіть по дорозі в школу, на роботу або в університет. Або просто в якості прогулянки на вихідних — так сказати, поєднуючи приємне з корисним.

Наприклад, є додаток Streetbee Pro, яке видає завдання на аудит різних торгових закладів. Потрібно відвідати торгову точку, зробити фото і здати їх через додаток для отримання оплати. За одну задачу можна заробити до декількох сотень рублів. На жаль, замовлення є тільки у великих російських містах, а виведення коштів йде дуже повільно (багато чекають до місяця).

Качати Streetbee Pro Завантажити Streetbee Pro

Ще один варіант польового завдання — разові замовлення на кур’єрську доставку. Для цього, наприклад, є додаток Dostavista. Точно так само вона дозволяє бронювати завдання у вашому місті. Для їх виконання вам потрібно буде дійти до однієї адреси, забрати посилку і віднести її адресату.

Качати Dostavista Качати Dostavista

Спосіб 5. Продаж мобільних фото

 • Заробіток: 500 — 20 000./місяць
 • Потрібно: смартфон з гарною камерою, мобільний інтернет, електронний гаманець в доларах (WebMoney, PayPal)

Якщо вам рішуче нічим торгувати, але в руках у вас мобільник з пристойною камерою, то ви будете раді дізнатися, що мобільні фотографії — теж товар! Ви можете продавати їх на сайтах, званих фотостоками. Вашою аудиторією будуть всі, кому потрібні хороші знімки на певну тему — дизайнери, копірайтери, журналісти. Навіть наша редакція!

Які фотографії можна продати? Портретні фото з певним сюжетом (наприклад, відносини між людьми), фотографії з подорожей і поїздок (різні пам’ятки), натюрморти і предметні фото (їжа, техніка, різні композиції з предметів з певним змістом), красиві пейзажі.

Камери сучасних телефонів оснащуються штучним інтелектом, який подбає, щоб ваш знімок був якісним — навіть якщо ви жодного разу не фотограф. Свої фото потрібно завантажити на один (а краще кілька) фотостоков, встановити на них ціну — і можна отримувати пасивну прибуток від їх перепродажу:

 • Shutterstock
 • Dreamstime
 • Depositphotos
 • Fotolia
 • iStockPhoto

Для того, щоб отримувати більш або менш відчутний прибуток, фотографувати треба багато і, бажано, регулярно. Дохід принесуть вам вже перші 50-100 фотографій, але якщо ви не будете поповнювати свою колекцію, то прибуток з часом істотно скоротиться. А так це найпростіший бізнес для тих, у кого є тільки смартфон.