Як заробити криптовалюту

1-23-2020

Визначення “криптовалюта” з’явилося в 2009 році і асоціювалася з системою біткоіни. Широке поширення термін отримав в 2011 році після статті в журналі Forbes. Криптовалюта являє собою вид цифрової грошової одиниці, створення і контроль за якою засновані на методах криптографії (шифрування).

Основною відмінною рисою від інших валют є відсутність адміністратора. При обороті криптовалюта з ланцюжка виключаються державні органи і банки. Тому ніхто не може скасувати або заблокувати передачу коштів через криптовалюту. Вся інформація про транзакції зашифрована в коді на всіх гаманцях власників валюти.

Одним з найпопулярніших методів в розумінні, як заробити для себе криптовалюту, до недавнього часу був традиційний майнінг. Цей метод заснований на тому, що на комп’ютерному залозі – відеокарти і процесора – виконуються обчислення для створення нових блоків криптовалют, а господар заліза отримує прибуток. На початку 2017 року ціна основних криптовалют різко пішла вгору і поріг входження у видобуток став доступний кожному власникові більш або менш потужної відеокарти.

Скуповувалися цілий партії відеокарт в магазинах. Ціна на криптовалюта через попит росли. За фактом ж це було штучне завищення, що підігрівається зайвим ажіотажем. На даний момент гідно заробити можливо тільки, використовуючи спеціальні майнінг-ферми. Вони дорогі і споживають кількість енергії, порівнянне з передбачуваним прибутком. Тому цей метод офіційно можна вважати минулим.

Як заробити криптовалюту

Для початку потрібно завести електронний гаманець. Для цього існує маса онлайн сервісів і офлайн додатків. Переваги онлайн сервісів в тому, що можна отримати доступ до гаманця з будь-якого пристрою і з будь-якої точки світу. Так само онлайн сервіси підтримують конвертацію валют і перекази між гаманцями.

Заробіток криптовалют без вкладень

На даний момент є кілька актуальних способів як заробити для себе криптовалюту без вкладень. До таких способів відносяться:

 • Біткоін – крани. Існують такі ресурси, які платять користувачеві невелику винагороду за їх відвідування і будь-яка дія: клік банера, заповнення капчі, перегляд реклами.
 • Онлайн – ігри. Деякі онлайн ігри виплачують гравцям невеликі винагороди за отримання спеціальних досягнень в іграх.
 • Виконання роботи на сайтах завдань. Є сайти, які пропонують винагороду в криптовалюте за виконання різних завдань. Наприклад, відвідування сайтів, кліки з реклами, голосування в опитуваннях.

Заробіток на криптовалюті: вкладення коштів

Отримавши трохи кріптовалюти на описаних вище способи, можна почати отримувати прибуток з них. Є так само кілька популярних способів, як заробляти гроші на криптовалюта:

 • Вкладати в піраміди і хайп-проекти. Цей спосіб потенційно може принести найбільший прибуток, але при цьому найнебезпечніший і ненадійний.

Зазвичай такі ресурси приймають в якості інвестицій біткоіни. А легенди проектів розповідають про успішну інвестиційну роботу протягом, як мінімум, 5 років. Але всі їх чекає – скам (екстрене закриття проекту), який настає через 1-2 місяці після фактичного запуску проекту.

Як і в будь-якій піраміді прибуток отримають тільки творець і ті, хто зайшов в проект на старті. Є спеціальні сайти – агрегатори, що збирають новини про подібних проектах. На них можна оцінити, варто вкладатися в ресурс чи ні.

 • Хмарний майнінг. Досить популярний спосіб заробітку крипотовалюты. Сенс в тому, що користувач купує час роботи майнінг-ферм. Середній час окупності вкладень 5-9 місяців. Якщо ресурс обіцяє повернути 100 % вкладених коштів за 1-3 місяці, це однозначно шахраї і швидше за все ніякого обладнання у них немає, а принцип роботи такий же, як і у хайп-проектів.

Є гідні ресурси, що пропонують чесні умови. Такий вид заробітку підійде тим, хто віддає перевагу довгострокові інвестиції.

 • Бінарні опціони. Торгівля на бінарних опціонах в криптовалюте нічим не відрізняється від торгівлі в доларах або в іншій валюті. Іноді цей спосіб заробітку порівнюють з лотереєю. Але це не зовсім так.

Криптовалютам властивий стабільний тренд на зростання або зниження, що при правильній оцінці ситуації збільшує шанс на прибуток. В допомогу користувачам багато майданчики надають безкоштовного електронного помічника, прогнозуючого тренд. Однак настійно рекомендується спочатку мінімум тиждень потренуватися на демо-рахунку, навіть якщо у користувача є досвід роботи з бінарними опціонами на інших валютах. Середній термін експірації на більшості платформ становить 2-4 години.

 • Торгівля на біржі. Найнадійніший, за умови наявності досвіду в біржовій торгівлі, спосіб заробітку на криптовалюта. Популярність торгівлі на криптовалюті обумовлюється її високою волатильністю на ринку. Буквально за добу деякі види криптовалют можуть набрати або втратити у вартості понад 100%.

Основний принцип такий же, як і в торгівлі доларами або металами – стежити за новинами і аналізувати їх можливий вплив на ринок. Більшість агресивних трейдерів вважають за краще брати участь в торгах саме на тлі важливих новин, здатних підняти або обрушити курс криптовалюта. Велика частина торгових операцій зав’язана на біткоіни, так як коливання його курсу в тій чи іншій мірі відбивається на курсах всіх криптовалюта світу.

 • Довірче управління. На більшості бірж доступна послуга довірчого управління. Сенс в тому – що користувач надає свої кошти досвідченому брокеру. У брокера в управлінні є загальний рахунок, який складається з вкладів десятків, а іноді й сотень вкладників. В результаті виходить пристойний обсяг коштів, який дозволяє здійснювати угоди з найменшим ризиком. Вигода брокера – фіксована комісія з прибутку.

Найефективнішим і безпечним методом довірчого управління вважається формування портфелів, в яких дотримано баланс між ризикованими і більш безпечними інвестиціями. Завжди потрібно дотримуватися правила-не можна зберігати всі яйця в одному кошику. Тому, якщо ви володієте значними коштами для інвестування, в кріптовалюти варто вкладати лише частину цих коштів.

 • Інвестиції в криптовалюту. Нові крптовалюты з’являються щотижня. Має сенс інвестувати в набирає популярність, які йдуть в зростання. Основні правила прості – якщо валюта йде в зростання вже кілька днів поспіль – купувати вже пізно.

Ловити момент потрібно, коли ціна валюти зростає 3-5 годин поспіль і купувати невеликими партіями. Якщо курс розгортається – відразу ж продавати. Буває, що зростання триває два і більше днів. Після другого дня краще продавати валюту для отримання найбільшого прибутку, так як висока ймовірність переоцінки вартості. Успіх біткоіни навряд чи буде повторений в найближчі роки.

Так само хорошим способом зберегти кошти є інвестиції в біткоіни. Хоча курс біткоіни впав, це не означає, що його час пішов. На піку Майнінг-буму курс біткоіни був значно переоцінений, а в даний час він прийшов до справедливої вартості. Биткоин є повноцінною частиною світової економіки, розрахунки цій валюті є звичайною справою в багатьох країнах. Тому покупка біткоіни в якості довгострокової інвестиції виглядає цілком розумним рішенням.

Читайте: 7 перевірених часом способів заробітку – як заробити на криптовалюті itstatti.in.ua.

Популярні кріптовалюти

Найпопулярнішими криптовалюта, що користуються високою довірою у трейдерів і кріптоінвесторов є наступні:

 • Bitcoin. Найпопулярніша і відома криптовалюта на даний момент. Приймається до розрахунку в багатьох зарубіжних інтернет магазинах. В даний час має досить стабільний курс і непогані перспективи для зростання в майбутньому. Є хорошим варіантом для довгострокових інвестицій. Його капіталізація на сьогоднішній день становить близько 71 мільярда$, що можна порівняти з рівнем обороту грошових коштів великих світових компаній.
 • Litocoin. Є однією з перших криптовалют, створених на основі биткоина. Вартість на даний момент не висока, але стабільна, що робить його відмінним вибором для початківців трейдерів і інвесторів.

Його часто називають «цифровим сріблом». Лайткоинт першим активізував підтримку SegWit, завдяки чому в нинішньому році почав стрімке зростання.

 • Ефіріум. Вважається єдиною альтернативою біткоіни в плані надійності. Розроблена була в Росії в 2015 році. Має досить велику капіталізацію, порівнянну з біткоіном.

«Ефір» називають цифровим аналогом нафти. Йому вже давно віддають перевагу багато інвесторів криптовалюта. Поки за капіталізацією він поступається біткоіни, але при цьому має велику привабливість і високий потенціал для зростання.

 • Dash. Заснований відразу на декількох криптографічних алгоритмах. Одна з небагатьох криптовалют, яка продовжує майнится не залозі домашніх комп’ютерів. У мережі Dash розроблені мастерноди, які забезпечують роботу змішування транзакцій PrivateSend.

Для її активізації майнеру пропонують оплату в розмірі половини від отриманого блоку. У даної валюти є багато прихильників. Ціна його постійно зростає і в даний момент торгується в районі 200 доларів.

 • Ripple. Була створена в якості одиниці розрахунків на криптовалютной біржі. Здобула велику популярність і в даний час володіє великою капіталізацією.
 • Monero. Є ходовою валютою ігрових сайтів і казино. Володіє великим ступенем безпеки і конфеденціальності.

В цілому можна відзначити, що представлені способи заробітку на криптовалюта відмінно працюють. Маючи певні знання і невеликий капітал, Ви зможете збільшити свої доходи в кілька разів.

Джерело – ITstatti.in.ua.

Автор – Вольдемар Воронцовський.