Як заробляти онлайн

10-17-2019

Для багатьох людей заробляти гроші в Інтернеті є абсолютною мрією. Якби вони могли знайти спосіб заробити гроші на веб-сайті чи за допомогою якогось іншого онлайн засобу, то могли б залишити свою роботу, зосередитись на підприємництві, проводити більше часу з рідними та нарешті взяти під контроль свій час та своє життя.

Дивно, проте заробляти гроші в Інтернеті – це не мрія. Тисячі людей вже сьогодні заробляють гроші в Інтернеті власним шляхом за допомогою веб-сайтів, курсів або унікальних маркетингових стратегій. А ось і хороші новини. Більшість стратегій доходу в Інтернеті не такі складні. Як і будь-яке підприємство, ваш дохід в Інтернеті потребує часу для зростання. Потрібно бути готовим приділити час і енергію, необхідну для того, щоб запустити свою ідею. До того ж, важливо залишатися вірним цій ідеї, навіть якщо все відбувається не так швидко, як вам би цього хотілося.

Якщо ви хочете заробляти гроші в Інтернеті, але не знаєте, з чого почати, ось кілька найкращих і найбільш реалістичних стратегій, які слід розглянути:

№1: Google Adsense

Якщо ви відвідували будь-який веб-сайт, ви бачили оголошення Google. Ці оголошення є скрізь і з поважної причини. Їх не тільки легко налаштувати на будь-якому базовому веб-сайті, але вони можуть бути прибутковими, як тільки ваш веб-сайт починає приносити стабільну кількість трафіку. Однією з цікавих речей про Google AdSense є те, що налаштувати її зовсім просто. Якщо у вас є блог або веб-сайт, ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис Google AdSense. Звідти Google надасть вам унікальний код, який ви вставите на свій веб-сайт. Google бере його звідти, відстежуючи перегляди вашої сторінки, трафік та прибуток від вашого імені. Такі реклами не вимагають технічного обслуговування або будь-якого іншого обслуговування для того, що робить їх надзвичайно простими у використанні, особливо якщо у вас уже є веб-сайт.

№ 2: Партнерський маркетинг

Якщо у вас є веб-сайт або ви все ще обдумуєте ідеї для блогу, також можете починати вивчати партнерський маркетинг. За допомогою партнерського маркетингу ви співпрацюєте з брендами та компаніями в межах вмісту вашого веб-сайту. Якщо ви згадуєте товар або послугу, ви посилаєтесь на цей продукт або послугу, використовуючи унікальний партнерський код, який ви отримали під час реєстрації в цій конкретній партнерській програмі. Так ви заробляєте гроші щоразу, коли хтось купує товар чи послугу через ваше посилання. Загалом, варто співпрацювати з тими партнерами, які пов’язані з вашою концепцією блогу.

Окрім підписки на окремі партнерські програми, ви також можете підписатись на партнерську рекламну мережу, яка пропонує багато різних партнерів в одному місці. Таким чином, з часом ви можете побачити, що працює, а що не працює.

№ 3: Консалтинг

Ще один спосіб заробити гроші в Інтернеті – через консультації. Якщо ви фахівець у будь-якій галузі, ви потенційно можете знайти людей, готових платити вам, щоб дати їм пораду стосовно особистих чи ділових справ. Можливо, вам здається, що ваш професіоналізм не приверне увагу великих компаній, але ви будете здивовані різноманіттю досвіду та консультацій, за який люди готові платити.

№4: Інтернет-курси

Якщо у вас є навички, яких ви можете навчити інших, також можна створити онлайн-курс, який можна продавати в Інтернеті. Ви можете знайти онлайн-платформи, на яких викладають що завгодно – від приготування їжі до маркетингу чи навіть письменницьких курсів. Існує чимало платформ, що пропонують такі онлайн-курси, тому питання полягає тільки в тому, чому саме ви можете навчити інших.

№ 5: Подкастинг

Ще один спосіб заробити гроші в Інтернеті – це розміщення в подкастів в інтернеті. Повільний і стабільний ріст подкастингу за останнє десятиліття досяг цього року критичної точки. Підсумок всього цього зростання полягає в тому, що знайти подкаст, який відповідає вашим інтересам ще ніколи не було так просто. Настільки різноманітні теми, як гумор, новини, справжні злочини, телешоу та документальні фільми – це як магніти для чудових подкастів.

Усі ми чули пораду «мислити поза рамками» як спосіб заохотити творчість. Це натяк на те, як іноді нас стримують наші рутини, змушуючи нас не визнавати нових, неортодоксальних підходів до будь-яких викликів, з якими ми стикаємося. Але це не завжди можливо і не завжди є найкращим варіантом. Наприклад, амбасадор інтелектуальних видів ігор та зокрема покеру, Дженніфер Шахаде, в своєму новому подкасті про стратегію покеру вивернула цю аксіому навиворіт, показуючи, як мислення всередині рамок може насправді також надихати. Отже, ключовим фактором для досягнення успіху в подкастингу є пошук своєї ніші, зростання аудиторії та пошук способів монетизації та підключення до спонсорів.

№ 6: YouTube

YouTube – ще одна платформа, яка дала можливість людям заробляти гроші в Інтернеті. Є багато каналів YouTube на будь-яку тему, яку можна взагалі уявити, а ті, в кого є достатня кількість переглядів заробляють трохи грошей в обмін на свої відео та час. Морський офіцер, в якому розкрився експерт з чоловічої моди, Антоніо Сентено створив мільйонний бізнес, починаючи зі свого каналу YouTube, Real Men Real Style.

Минулого року Forbes проаналізував деяких найбільших гравців на сцені YouTube. Згідно з дослідженням, десятка найбільших зірок YouTube заробила 127 мільйонів доларів з червня 2016 по червень 2017 року. Найпопулярніший з них, геймер на ім’я DanTDM, заробив 16,5 мільйонів доларів самостійно.

Чи заробите ви стільки ж? Напевно, ні. Однак ви можете почати заробляти гроші через YouTube, використовуючи власну рекламну мережу платформи або отримуючи спонсорські повідомлення. Якщо вам подобається робити відео, запуск каналу YouTube може стати цікавим способом заробити трохи грошей.

Існує безліч способів заробити гроші в Інтернеті, і ті, які тут були висвітлені, – лише вершина айсберга. Якщо у вас є час, захоплення, і хоча б деяка творча майстерність, ви, скоріше за все, зможете побудувати додатковий дохід – або навіть кілька – якщо ви приділите цьому достатньо часу.

Можливо колись ви навіть зможете створити власну історію успіху. Але ви ніколи не дізнаєтесь, якщо не спробуєте.