Як завести карту Ощадбанку?

842

Карта Ощадбанку – досить популярний і відомий банківський продукт на території Російської Федерації. Мало у кого зараз немає, адже для зЕкшн снення більшості грошових операцій вона необхідна: перекази грошей, отримання зарплати, пенсії, матеріальної допомоги. Тому відсотку населення, у кого ще немає такої речі у кошелке, буде дуже цікава ця стаття. Вона про те, які банківські продукти є в Ощадбанку, про головні відмінності дебетових карток від кредиток та іншої інформації про умови використання, бонуси, послугах і які документи потрібні для оформлення.

Що потрібно для оформлення картки в Ощадбанку?

Для того щоб зробити карту Ощадбанку, майбутньому користувачеві слід піти до менеджера в будь-якій філії. Основні вимоги, як замовити і відкрити карту:

 • вік від повних 18 років (крім картки «Молодіжна» – її можна отримувати з 14 років);
 • громадянство РФ;
 • реєстрація в Російській Федерації.

Якщо все це оформлено, тоді слід ознайомитися зі списком необхідних документів:

 • обов’язково потрібно взяти паспорт, що посвідчує особу;
 • 2-ПДФО – про доходи, пенсіонерам – з Пенсійного про суму пенсії;
 • у філії банку слід надати документ, який підтверджує платоспроможність клієнта – трудова книжка, договір тощо;
 • документ, який свідчить про трудову діяльність: копія з трудової книжки, договору, свідоцтво про реєстрацію ІП і т. д.

Якщо клієнт вже отримує заробітну плату на картку Сбербанка, інформацію про трудової діяльності надавати не потрібно. Така проста процедура займає від 3 до двох тижнів. Винятком можуть бути лише іменні та продукти з унікальним дизайном. Але перш ніж задаватися питанням про документи, умови отримання карти Ощадбанку, і як її робити, продукт потрібно вибрати згідно вимогам згідно з подальшою експлуатацією, поцікавитися у скільки вона обходиться.

Види карт Ощадбанку

Асортимент в Ощадбанку Росії дуже великий, розглянемо види нових банківських продуктів:

 • Дебетові – дозволяють отримувати кошти на свій рахунок, завантажувати, пересилати, зЕкшн снювати безготівкову оплату за товари. До них відноситься зарплатна картка Ощадбанку.
 • Кредитні – мають особистими коштами, а також сумою грошей банку – кредитний ліміт, який необхідно погашати в строк. Принцип роботи як з кредитом: взяв гроші – вчасно відшкодував. Інакше буде нараховуватися пеня на картковий рахунок.
 • Індивідуальні – по суті це дебетова карта Ощадбанку з оригінальним дизайном з доплатою за унікальний стиль. Замовити таку карту Ощадбанку онлайн можна через сайт.
 • Зарплатна теж вважається дебетової, яку замовляють роботодавці для перерахування грошових коштів співробітникам.
 • Більш докладно можна дізнатися: види пластикових карт Ощадбанку Росії

  Асортимент дебетових карток в Ощадбанку

  Найбільш запитуваним дебетовим продуктом банку є зарплатна картка Maestro Ощадбанку системи «МастерКард», «Віза». Працівники компаній не часто цікавляться, як отримати цей продукт. Як правило, їх оформляють роботодавці для своїх співробітників безкоштовно допомогою оформлення договору з банком. Кожна з них володіє своїми особливостями й обмеженнями. Якщо користувач часто купує товари через мережу, йому вигідніше буде користуватися продуктом системи «Віза».

  Крім зарплатної «Маестро» також існує 2 її різновиди:

  • дебетова карта Ощадбанку «Соціальна» для громадян країни, які отримують державну матеріальну допомогу для пенсіонерів;
  • «Студентська» Сбербанку Росії студентам, аспірантам.
   Такі товари замовляють для оплати продукції по безналу, переведення в готівку в банкоматі та зберігання коштів.

  Якщо користувачу необхідні банківські продукти більш широкого спектра дії, і він знає, як відкрити карту, тоді слід створити заявку на створення і оформити продукти MasterCard Standard або Visa Classic. Вони дуже зручні під час поїздок за кордон. Розплачуючись ними, знімаючи гроші в будь-якому банкоматі, підтримує платіжні системи Visa і MasterCard різних країн за кордоном, не має значення, в якій валюті знаходяться кошти, банк самостійно виробляє конвертацію рублів у ту валюту, яка необхідна. З ними можна оперативно зЕкшн снювати будь-які покупки в інтернеті.

  Вони існують у привілейованих варіантах з відміткою Gold. Вони відрізняються не тільки умовами використання, але й зовнішнім виглядом. Ці замовлені карти мають помітний вигляд, тим самим підтверджуючи статус власника. З цією картою в багатьох стильних магазинах клієнта чекають чималі знижки за купівлі дорогих товарів. Отримавши цю карту Ощадбанку, її обслуговування на рік обійдеться в 3 000 руб., однак враховуючи всі плюси і вигоду, вартістю можна знехтувати.

  Для користувачів банку, які часто користуються послугами аерокомпаній, існують «Visa Аерофлот Classic» та «Visa Аерофлот Gold». Оплачуючи вартість квитка через ці системи, клієнт отримує на свій рахунок бонуси, за які можна буде придбати квиток на літак. А для цінителів мистецтва, зокрема театрів, слід оформити картку Visa Classic Ощадбанку «Золота маска» – цей продукт дозволяє знаходити хороші знижки на квитки, існує система накопичення бонусів і ймовірність брати участь в акціях.

  Стаття в тему: огляд золотих карт Ощадбанку

  Вартість

  Банківські карти Ощадбанку бувають безкоштовні і платні. Абсолютно безкоштовно можна отримати картку Ощадбанку «Маестро Моментум». Платним її використання стане тільки виписка про крайніх операціях, вартість 15 рублів.

  «Соціальна» теж робиться безкоштовно. Термін придатності – 3 роки з моменту оформлення. Всі операції додатково не оплачуються.

  «Студентська» в рік обійдеться учню в 150 рублів. Виписки, як і з Momentum, по 15 руб.

  Отримати карту Ощадбанку «Віза Електрон» і «Маестро» можна за ціною 300 руб. річних за обслуговування. Якщо така карта з якихось причин втрачено, призупинити її дію можна абсолютно безкоштовно. Всі елітні продукти, такі як «Віза Класік«, «Аерофлот», «Золота маска», «МастерКард Стандарт» та інші, в рік відкриття – 750 крб., далі за рік 450 руб. Скільки коштує будь-який інший зацікавив продукт, можна поцікавитися в банку або онлайн.

  Вартість обслуговування кредиток:

 • MasterCard / Visa Голд – до 3 000 крб.
 • Віза Classic Моментум – 0 руб.
 • MasterCard Стандарт Моментум – 0 руб.
 • МастерКард / Віза Стандарт / Класик – до 750 руб.
 • Віза Голд / Класик «Подаруй життя» – до 3 500.
 • Ціна іменних продуктів залежить від кредитної історії та інших факторів. З нею набагато простіше робити покупки і грошові перекази з-за кордону. З такою картою не потрібен чотиризначний пароль, замість нього потрібен паспорт, що засвідчує особу.

  Що потрібно для оформлення іменної картки?


  Іменна картка Ощадбанку оформляється так само, як будь-яка звичайна кредитна або дебетова карта Ощадбанку. Її може зробити кожен громадянин РФ, яка досягла повноліття. З документів знадобляться паспорт, довідка про доходи, заява та копія трудової книжки. Також дану картку можна замовити через інтернет в режимі онлайн. При оформленні варто лише вказати менеджеру, який необхідний дизайн. Він може бути найрізноманітнішим. Оформлення індивідуальної карти з эмбоссированным ім’ям власника займе до двох тижнів. З-за того, що вона володіє додатковими ступенями захисту, за вартістю вона обійдеться цінніше пересічних.

  Особливості оформлення віртуальних карт

  В Ощадбанку можна зробити віртуальну карту по телефону. Для цього треба зателефонувати до кол-центру служби підтримки банку. Така картка оформлюється в тому випадку, якщо людина, що бажає її оформити, вже є клієнтом банку – у нього є дебетова з додатковими підключеними сервісами, такими як «Сбербанк Онлайн» та «Мобільний банкінг». По завершенні оформлення карти менеджер назве номер віртуальної карти, а в СМС на телефон прийде CVC2-код. Така банківська карта Ощадбанку оформляється для зЕкшн снення платежів. Обслуговування оплачується з дебетової картки – 60 руб. на рік.

  Додаткові послуги для карт


  Ощадбанк – банк, який піклується про своїх клієнтів, і для зручності користування банківськими продуктами створюються різні послуги. До таких відноситься «Мобільний банк» – система, за допомогою якої можна відстежувати свої грошові перекази і операції. На телефон приходить СМС-повідомлення. Це платна послуга, яку найкраще підключати відразу ж з оформленням картки.

  Ще є така послуга, як «Сбербанк Онлайн». Вона підходить для більш просунутих клієнтів банку. На сайті банку створюється особистий профіль клієнта, в якому відображається вся інформація про картках, рахунках та інших послугах банку. Тут можна платити за кабельне телебачення, оплачувати комунальні платежі, вносити гроші на рахунок ігор та інше.

  Саме оперативне оформлення


  Якщо клієнтові терміново необхідна Ощадбанківську картка, швидше всього її замовити через інтернет. Для цього створюється онлайн-заявка. Таким чином можна отримати дебетову з індивідуальним дизайном або кредитку. Коли надходить дзвінок від банку з схваленням на видачу певного банківського продукту, краще всього заздалегідь підготувати необхідні документи і йти у відділення банку вже підготовленим. Це значно прискорить процес. Замовляти карти Ощадбанку онлайн зручно, вигідно – значна економія часу.

  Банківські карти Ощадбанку – вигідні і наЕкшн ні продукти, які полегшують життя своєму власникові, вони заощаджують гроші і безцінний час. Асортимент продуктів так великий і різноманітний, що кожен знайде те, що йому необхідно у відповідності з вимогами. Ощадбанк забезпечує максимальний комфорт, доступність і відкритість для всіх своїх клієнтів.