Як зняти арешт з майна

3-16-2019


На даний момент зняти обмеження на нерухомість може будь-який нотаріус – достатньо буде йому відправити повідомлення, якщо накладав заборону на майно не він. Накладення і зняття заборони на відчуження майна застосовується при іпотечних (заставних кредитів), при підписанні договору на довічне утримання, при кримінальному розслідуванні та інших приватних випадках. Для початку розглянемо частий випадок накладення арешту на відчуження нерухомого майна – заставний кредит.
Також хочемо вам порекомендувати снятие ареста
Чим відрізняються «іпотечний кредит» та власне «заставу». Іпотека-це застава, але не кожен заставу – іпотека. При іпотеці нерухомість реєструється в Державному реєстрі прав на нерухоме майно як заставне. На нього накладається обтяження, та у витягу (довідки) з держреєстру або земельного кадастру (земельні ділянки) буде зазначено, що це заставне майно. Ми проконсультуємо, як зняти арешт з майна у Києві та Україні, допоможемо швидко зняти арешт з квартири та іншого майна боржника.
Накладення заборони на відчуження нерухомого майна — послуга нотаріуса, який здійснюється з метою часткової або повної заборони на розпорядження власнику його нерухомим та іншим майном.

Заборона на відчуження нерухомого майна не дозволяє здійснити операцію купівлі – продажу об’єкта, так як нотаріус зобов’язаний перевірити довідки на відсутність заборони на відчуження об’єкта. Знімається він при, наприклад, отримання рішення суду, повідомленні банку про виплату позики (закриття іпотечного кредиту або споживчої позички під заставу рухомого або нерухомого майна), розірвання договору довічного утримання. Для проведення зняття арешту з нерухомості знадобиться якісна робота такого фахівця, як юрист з нерухомості та нотаріуса. Наше адвокатське об’єднання співпрацює з досвідченими нотаріусами, маємо у штаті досвідчених юристів з нерухомості. Ми зробимо все залежне від нас у Вашої індивідуальної ситуації, і допоможемо вирішити питання по майну. Переглянути всі послуги »НЕДВИЖИМОСТЬПокупка / продаж. Переглянути всі послуги »ПОСЛУГИ ИНОСТРАНЦАМЛегализация в Україні. Переглянути всі послуги »Залишилися питання.
Цей сайт використовує кукі – файли і інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий шуканий матеріал.