Як зняти готівку з кредитної карти Тінькофф банку?

790

Відсутність офісів та дистанційна форма взаємодії анітрохи не заважають банку Тінькофф зберігати популярність в області кредитування населення, завдяки низьким ставкам, можливості повернення коштів балами або бонусами при оплаті товарів і послуг партнерів кредитної установи. Незважаючи на безліч переваг, залишається проблема, як зняти готівку з кредитної карти Тінькофф без втрат на комісіях. Крім сплати комісії, позичальник втрачає всю вигоду від наданого пільгового періоду, протягом якого відсотки не нараховують.

Знаючи порядок роботи з картами Тінькофф, можна скоротити додаткові витрати, і отримати потрібну готівку з мінімальною переплатою.

Можна зняти гроші з кредитної картки Тінькофф без комісії

Повністю зняти готівку без комісій за кредитним пластику банк Тінькофф не можна, але правилами кредитора передбачена можливість зниження величини комісій, використовуючи для виведення різні схеми.

Щоб мінімізувати втрати, необхідно уважно вивчити умови використання кредитки і обслуговування боргу, в тому числі використання пільгового безпроцентного періоду з умовою подальшого погашення знятої суми в межах встановленого строку.

Особливістю кредитного пластику банку є можливість витрачання коштів не тільки для шопінгу, але і для безготівкового виведення коштів на електронні гаманці (Вебмані або Ківі). Оскільки вивід зЕкшн снюється безготівковим способом, відсотки за переведення в готівку не застосовуються, що дає можливість отримати гроші на гаманець, зберігаючи дію грейс-періоду. Інша справа, що при подальшому виведенні не уникнути втрати на комісії електронної платіжної системи. Однак, порівняно з втратами при прямому отриманні готівки з картки, вигода залишається досить суттєвою: близько 1% економії на комісії плюс незайманий пільговий період, що дозволяє використовувати картку без нарахування відсотків.

Чому з кредитних карт знімати гроші завжди невигідно

Незважаючи на підключення різного функціоналу і нових технічних можливостей за картками з позиковими засобами, основне призначення пластику залишається комфортна оплата товарів безготівковим способом. Для зберігання і зняття грошей банки випускають окремо дебетові варіанти, на карткові рахунки яких надходять зарплатні перерахування, пенсії, допомоги, переклади фізосіб і т. д. Платіжні можливості дебетової картки передбачають більш вільний і вигідну управління власними коштами з одним істотним мінусом – можна витрачати лише власні кошти.

Коли виникає потреба в отриманні додаткової готівки у банку, звертаються за споживчим кредитом, умови якого передбачають видачу коштів.

Кредитна карта відрізняється від споживчого позики і дебетового пластику, предназначаясь для безготівкових операцій в першу чергу. Екшн сно, розраховуючись на автозаправці або в кафе, ніяких проблем при знятті з рахунку позикової суми не існує, так як дані операції виконуються в межах встановлених банком правил. Як і з пластиком інших фінансових установ, якщо використовується кредитна карта Тінькофф, зняття готівки буде відбуватися зі сплатою певного відсотка комісії.

Комісія за переведення в готівку кредитки в банках партнерах Тінькофф

Тільки грамотне застосування кредиток дозволить використовувати максимум потенціалу програми банку. Перед зЕкшн сненням операцій, рекомендується вивчити комісії, умови, наслідки планованої транзакції. Відповідно до діючого порядку, зняття готівки з кредитної картки Тінькофф Платинум відбувається з комісією не менш 2,9 відсотків від суми.

Точний розмір комісії за зняття готівки визначається правилами банку, чий банкомат використовується для операції, а також тип підтримуваної платіжної системи кредитки.

Рекомендується користуватися пристроями самообслуговування партнерської мережі, які дозволяють зняти гроші з мінімальною переплатою на наступних умовах:

 • Тінькофф Платинум – списується 2,9%, або 290 рублів за 1 переведення в готівку.
 • Карти S7 Airlines, Ulmart, AliExpress, Google Play, OneTwoTrip і безліч інших варіантів передбачають стягнення 390 рублів додатково.
 • Виняток становить пластик LetoCard, Аура чи Планета, коли готівку в межах 100 тисяч рублів готівку гроші без відсотків. Якщо буде потрібно велика сума, видають готівку з справлянням 2-відсотковою комісії за суму понад встановленого ліміту.
 • Слід бути уважним, що цей порядок передбачається лише при переведенні в готівку через партнера, а при використанні пристрою іншої фінансової установи, умови можуть бути інші.

  Наприклад, для безготівкових сум через сбербанківський банкомат при знятті готівки в межах 3 тисяч рублів веде до зняття додаткових 290 рублів, а також комісії Тінькофф банку 2,0%. Навряд чи можна назвати подібний варіант переведення зручним і вигідним. Це змушує шукати альтернативні способи зниження комісійних.

  Чи можна знизити відсоток комісії

  Кредитка Тінькофф банку оптимальна при оплатах товару безготівковим способом, в роздрібних і інтернет-магазинах, включаючи популярні міжнародні майданчики типу Алиэкспресс та E-bay Бездумне витрачання, коли сума виводиться з кредитного балансу через будь-які банкомати, загрожує вельми сумними наслідками: до моменту внесення щомісячного платежу користувач може виявити, що сума для поповнення істотно перевищує реально витрачені гроші. Вся справа в неуважному вивченні та недотриманні правил роботи з картою, що призвело до необхідності оплати:

  • частини основного боргу;
  • комісійної відсотки за зняття готівки;
  • нарахованого відсотки за використання позики (грейс-період в даному випадку не працює).

  Більш ретельне вивчення умов банку дає можливість скорочення додаткових витрат при знятті кредиток Тінькофф кількома способами:

 • Використовувати тільки банкомати партнерів, список яких можна знайти на офіційному інтернет-ресурсі кредитора.
 • Прив’язати електронний гаманець Яндекс.Гроші, Webmoney, Ківі до пластику, з скороченням розміру зборів до 0,6-2,0% і збереженням грейс-періоду.
 • Випуск особливих карт, розрахованих на вигідні оплати покупок в конкретних місцях торгівлі. Такими картами є Аура (Новосибірськ), ПланетаКард (Уфа, Новокузнецьк, Красноярськ).
 • Як зняти гроші з картки Тінькофф Платинум без комісії

  Найпростішим рішенням при знятті готівки стане оформлення особистого електронного гаманця, з можливістю поповнення балансу з карти Тінькофф Платинум.

  Обробка транзакцій відбувається швидко, практично миттєво, а при виведенні діють свої правила, в залежності від використовуваної платіжної системи. Для виводу через Вебмані зручно користуватися дебетовим пластиком, через який кошти далі переводяться в готівку в будь-якому банкоматі рідного банку. Комісія складає 2,0% від суми. Аналогічна схема передбачена для власників гаманців Ківі. Є певні обмеження щодо сум оброблюваних транзакцій, наприклад при зарахуванні 500 тисяч рублів буде потрібно строк протягом 1 тижня, а для більш скромних сум (до 500 рублів) встановлена комісія в розмірі 3,0%.

  Ще одне просте рішення, коли хто-небудь з друзів або знайомих збирається придбати дорогу покупку. Тримач пластику може сплатити суму безготівковим способом, отримуючи готівку від свого знайомого без будь-яких комісій.

  На жаль, не завжди хто-небудь з близького оточення робить покупки в потрібний момент, і не завжди у власників пластику оформлені електронні гаманці. Слід пам’ятати, що кредитна картка розрахована, насамперед, на безготівкову оплату. Тому, при потреби в готівці, має сенс розглянути альтернативні варіанти нецільового споживчого кредитування, де можна відразу отримати готівку, обходячись без витрат на комісії.