Як зробити дитячу карту Ощадбанку дитиною до 14 років

1354

Кожен, хто має неповнолітніх дітей, рано чи пізно стикається з необхідністю передати кошти дитині для зЕкшн снення самостійних видаткових операцій. Дитяча карта від Ощадбанку дозволить дитині на законних підставах зЕкшн снювати витрати, а батькам – бути впевненим у тому, що коштів у дитини було достатньо.

Основні правила використання

Подібна міра дозволяє неповнолітньому звикати до самостійних покупок у роздрібних магазинах, вчитися робити оптимальний вибір. Додаткові карти Ощадбанку для дитини випускаються з прив’язкою до банківського рахунку батьків, передбачаючи можливість контролю витрат, які несуть діти. Емісію пластику силами Ощадного банку можна зробити для дітей, чий вік уже досяг 7 років і аж до 14 років. Якщо дитина старше, банк готовий оформити банківську карту окремо від батьківського рахунку.

Умови видачі

Щоб скористатися пропозицією Ощадбанку, батьки повинні бути власниками основного пластику. Суть програми випуску додаткових карток на дитину полягає в тому, щоб відкрити карту Ощадбанку підлітку з доступом до засобів по своєму рахунку з певними застереженнями і обмеженнями. Кінцевим результатом отримання додаткової картки для дитини служить можливість безготівкової оплати в місцях, де доступні розрахунки через спеціальні термінали, яких платежів онлайн (наприклад, купівля товару в інтернет-магазинах, оплата послуг і т. д.)

Батьки, які планують скористатися пропозицією додаткової емісії, повинні дізнатися, чи можна прив’язати картку дітей до власної. Слід врахувати, що дана програма не розрахована на застосування кредитних карток, можливо, буде потрібно ще і випуск основного пластикового продукту для дорослого.

Послуга доступна щодо будь-якого з дебетових продуктів, випущених Ощадбанком. Передбачається емісія іменний дебетової картки, тобто на лицьовій стороні пластика наноситься ім’я неповнолітнього, який далі на законних підставах зможе розплачуватися самостійно.

Не існує точної фіксованої суми оплати за рік обслуговування додаткового пластику, т. к. за нього оформляється той самий тариф, що і у батьків.

Процедура отримання

 

Замовляється дитяча карта від Ощадбанку тільки законними представниками підлітка при особистому зверненні до співробітників у найближче відділення банку.

Щоб оформити дебетову картку, потрібно дотримання такої процедури:

 • Батько є власником пластикового продукту, випущеного даної кредитної організацією.
 • Необхідно надати паспорт та свідоцтво про народження.
 • При відвідуванні відділення співробітникові банку повідомляється про необхідність прив’язати додатковий пластик до основного батьківському.
 • Після двотижневого очікування в обраному відділенні можна забрати замовлений продукт. Іноді банківська карта для дитини виготовляється значно швидше – вже через 3-4 дні банк повідомить про її готовності.
 • Далі відбувається активація дитячої картки і настроюється режим використання. Рекомендується оформити підключення опції СМС-повідомлення, мобільного банку, обмеження місячного ліміту. Дані заходи зроблять використання додаткової карти Ощадбанку абсолютно прозорим і дозволять контролювати процес витрачання коштів в допустимих межах. Для дитини подібні опції дозволять планувати свої витрати і розподіляти кошти протягом встановленого строку (одного місяця).
 • Завдяки додатковому продукту, батьки завжди зможуть фінансувати свого неповнолітнього підлітка, зЕкшн снюючи оперативне поповнення рахунку або відкриваючи доступ до основних засобів на рахунку.

  Причини для випуску

  Передаючи банківські карти для дітей своїм підопічним, батько забезпечує їх наступними можливостями:

 • Розрахунки за придбаний товар з високим ступенем безпеки як в роздрібних мережах, так і онлайн. Кожна видаткова операція в інтернеті потребує введення пароля, який приходить на номер прив’язаного мобільного телефону. Батько, до чиєї пластику прив’язана додаткова картка для дитини, може відстежувати витрати підлітка, а отже, контролювати його.
 • Встановлені ліміти дозволять неповнолітній дитині користуватися тільки обмеженою сумою. Витрати понад діючого обмеження неможливі. Оновити ліміт можна при настанні наступного календарного місяця. Зміна ліміту картки для дитини в Ощадбанку допускається через звернення до співробітнику відділення.
 • Функція повідомлень СМС дозволить бачити всі вчинені неповнолітнім витрати. Мобільний банк підключається також у найближчому відділенні.
 • Так як оформити картку можна на базі платіжних систем «Віза» і «Мастеркард», власники пластикового продукту має право скористатися діючими знижками та акціями, що проходять для власників даного виду пластику.
 • При виникненні будь-яких питань, що стосуються обслуговування та використання, можна отримати вичерпні консультації та оперативну допомогу і вдень, і вночі.
 • Як поповнити дитячий картку?

  Поповнити картку для дитини в Ощадбанку можна будь-яким з наступних способів:

 • Перерахуванням з основного пластикового продукту батьків.
 • У особистому кабінеті «Сбербанк Онлайн».
 • При наявності смартфона – за допомогою мобільного додатку.
 • Через мобільний банк (за допомогою відправки СМС).
 • Внести готівку через банкомат або інший пристрій самообслуговування Ощадбанку.
 • Перекладом з стороннього банку – з попереднім зазначенням точних реквізитів для перерахування. Кошти наЕкшн дуть на рахунок не одразу, як правило, зарахування відбувається протягом наступного робочого дня.
 • Якщо виникли труднощі з поповненням рахунку дитини, батьки отримають кваліфіковану допомогу у відділенні банку. Для відправки коштів потрібно лише номер додаткової картки.

  Після того як дитині виповниться 14 років, він зможе оформити картку окремо від батьківської. Оформлення відбувається за пред’явленням паспорта підлітка, адже з точки зору законодавства, неповнолітній, який отримав паспорт, визнається досить самостійним.

  Додатковий пластик оформляється, коли потрібно швидко забезпечувати підростаючого підлітка засобами, навіть перебуваючи на відстані, а також з виховною метою, привчаючи його до самостійних витрат і планування власного бюджету. Коли 12-річний підліток відправляється в подорож або просто знаходиться далеко, найпростішим способом надати йому фінансову підтримку стане додаткова дитяча банківська карта.