Як зробити нотаріально завірений переклад паспорта!!!!

8-22-2019

Переклад документів та нотаріальне завірення в місті Харьків. Шукаєте недороге бюро перекладів або агентство. Замовте послугу переказу і отримаєте якісний переклад в найкоротший термін. Розкажи про нього своїм друзям і отримай плюс в карму. Переклад документів та нотаріальне завірення. Переклад довідки про несудимість для візи, шлюбу, роботи, громадянства на англійський, французький, італійський, іспанський, турецький.

Переведу Ваші документи, ціна за сторінку. Свідоцтво про народження, довідка про несудимість, виписки, медична документація та інше. Досвід Також навчалася в США 1 рік. Працюю з англійською, французькою, німець. Наше Бюро Перекладів якісно переведе і нотаріально завірити переклад. Серед замовників нашого бюро перекладів— організації самого различ. Апостиль, Легалізація документів у міністерствах та консульствах. Дипломований перекладач зі стажем роботи понад 10 років. зробити переклад паспорту , свідоцтв, довідок, договорів з нотаріальним засвідченням копії та/ або підпису перекладача. Переклад офіційних документів різної спрямованості та обсягу. Швидко, якісно та за доступними цінами. Нотаріальне посвідчення перекладу, виконаного замовником.

У разі, якщо Ви виконали переклад самостійно, але не маєте диплома пе. Виконую переклади будь-якої складності з та на французьку мову. Є великий досвід і вищу освіту перекладача з відзнакою. Виконую переклад паспорта з нотаріальним засвідченням терміново за пару годин. Для подачі в міграційну, податкову, виду на проживання, центр з. Нотаріальний переклад іноземного документа для легалізації в Мзс та Мін’юсті, подання в посольство, без присутності, за довіреністю від ва. Виконую переклади будь-якої складності з та на німецьку мову. Є великий досвід і вищу освіту перекладача.

Нотаріальний переклад документів для отримання візи, для укладення шлюбу, отримання коду, оформлення виду на проживання, довідки про несуди. Виконаю переклад будь-якого свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, сімейний стан, для використання в Україні, для шлюбу, для обміну п. Професійний якісний переклад документів або текстів на англійську, з англійської мови. Для виконання замовлення на високому рівні, я не завжди обіцяю виконати його моментально, оскільки дорожу своєю репутацією і гарантую якість. Виконуємо якісний переклад з англійської на українську/ російську та навпаки текстів різної тематики: загальна лексика, кореспонденція. ua Романа Киригетова про те, як працює сервіс і як безпечно замовляти послуги приватних фахівців в Україні.