Як зробити сканер документів

9-8-2019

Якщо дозвіл буде більше 300 dpi, принтер буде друкувати довше, а якість друку не зміниться. Зробіть наступне для сканування зображень для друку в простому режимі. Покладіть оригінали на планшет сканера. Дивіться керівництво по установці для отримання детальної інформації про те, як розмістити документ в сканері. Якщо цей прапорець знято, попереднє зображення автоматично не з’являється. Задайте параметри Document Type (тип документа) і Image Type (тип зображення), відповідні вашим зображенням. Задайте значення Printer (Принтер) для параметра Destination (Призначення). Також хочемо вам порекомендувати Сканирование документов в Харькове

При необхідності перегляньте попередні зображення, клацнувши Preview (Перегляд). Задайте вихідний розмір відсканованого зображення параметром Розмір призначення (Target Size) і при необхідності відрегулюйте зображення засобами налаштування якості. Скановані зображення будуть передані у програму або збережені у зазначеній папці. Зробіть наступне для сканування документів для друку в офісному режимі. Покладіть оригінали на планшет сканера. Дивіться керівництво по установці для отримання детальної інформації про те, як розмістити документ в сканері або автоматичному подачике документів.

Задайте параметри Image Type (тип зображення) і Destination (Призначення), відповідні вашим зображенням. Натисніть кнопку Preview (Перегляд) для попереднього перегляду зображень. Якщо попередній перегляд не потрібен, натисніть кнопку Scan (Сканування), щоб почати сканування документів без перегляду. При необхідності відрегулюйте зображення засобами налаштування якості. Скановані зображення будуть передані у програму або збережені у зазначеній папці. Зробіть наступне для сканування документів для друку в професійному режимі.

Покладіть оригінали на планшет сканера. Дивіться керівництво по установці для отримання детальної інформації про те, як розмістити документ в сканері або автоматичному подачике документів. Задайте параметри Original (Оригінал) і Image Type (тип зображення), відповідні вашим зображенням. Натисніть кнопку Preview (Перегляд) для попереднього перегляду зображень. Задайте вихідний розмір відсканованого зображення параметром Розмір призначення (Target Size) і при необхідності відрегулюйте зображення засобами налаштування якості. Скановані зображення будуть передані у програму або збережені у зазначеній папці.