як зробити теплицю

4-10-2019

как сделать теплицу
Теплиця – це зовсім не обов’язково велика і громіздка будова. ПЕТ – пляшки, до речі, часто виготовляють з полікарбонату – того ж самого матеріалу, який використовується для будівництва сільськогосподарських теплиць.
Також хочемо вам порекомендувати https://agrovinn.com/
Розріжте бутель на дві частини – так, щоб в нижній частині було достатньо місця для ґрунту – приблизно в пропорції три на два. Акуратно зробіть у денці пляшки кілька невеликих отворів для зливу зайвої води. Верхня частина пляшки буде «дахом» мікро – теплиці. Заповніть нижню частину пляшки грунтом. При бажанні можна використовувати невелику кількість добрива або нутриента для прискорення росту.
Після цього встановіть зверху верхню частину пляшки. Кришку не треба відкручувати, навпаки, її треба закрутити якомога щільніше для того, щоб тепло не виходило через шийку. Верх пляшки потрібно надіти на нижню частину – для цього просто фізичним зусиллям згинайте нижню частину бутлі так, щоб верхня частина щільно зафіксована. Верхня частина бутлі повинна «заходити» на нижню частину приблизно на два – три сантиметри.
Спорудивши вашу міні теплицю, просто поставте її на сонячне місце.
Не забудьте підкласти щось під пляшку – вода через дірку в денці буде стікати вниз.
Насіння почнуть дозрівати і сходити приблизно протягом тижня після посадки. Регулярно поливайте посів невеликою кількістю води. Для чого можна використовувати таке пристосування. Пляшкова теплиця чудово підходить в якості «стартового майданчика» для вирощування з подальшою пересадкою дозрілого рослини в більш відповідне місце. Сприятливий мікроклімат дає швидкий початковий ріст насіння, формування кореневої системи і зародковий розвиток рослини. Коли рослині стає мало місця, його дуже зручно пересадити з такої конструкції, просто акуратно розкривши та розрізавши пластик.
Наприклад, за допомогою «теплиць – пляшок» дуже зручно займатися вирощуванням декоративних кімнатних рослин. Коли рослина «дозріло», його акуратно пересаджують в більш підходящу ємність, наприклад, в гарний глиняний горщик, після чого вже сформувалося рослина продовжує свій ріст на новому місці проживання».
Таким же самим чином пляшкову теплицю можна використовувати і для вирощування багатьох інших видів культур. За умови подальшої пересадки в більш просторе простір з допомогою мікро – теплиці цілком можна займатися домашнім вирощуванням практично будь-яких видів культур. Головне – вчасно помітити, коли рослині стане не вистачати місця, і воно потребує пересадки.