Яка комісія в Ощадбанку за переказ грошей в інший банк?

814

Крім кредитування і оформлення вкладів, Ощадбанк пропонує широкий перелік інших банківських послуг населенню, включаючи грошові перекази готівковим і безготівковим способами. В залежності від уподобань клієнта, перерахування виробляють готівковим і безготівковим способами, з відвідуванням відділення і самостійно. Перш ніж скористатися одним із способів перерахування, слід розібратися, який відсоток бере Ощадбанк за переклад, і врахувати встановлену комісію при проведенні видаткової операції.

Слід зазначити, що перекази в межах одного регіону клієнт Ощадбанку може виконати безкоштовно, якщо одержувач коштів є держателем картки або володіє рахунком у тому ж фінансовій установі. Щодо видаткових операцій на розрахункові рахунки і карти інших кредитних організацій вони будуть проводитися з певною комісією Ощадбанку, розмір якої визначається відповідно до чинного збірника тарифів.

Способи перевести кошти на рахунок в інший банк

Залежно від наявних можливостей і потреб, клієнт банку має право вибрати один з численних способів передачі коштів:

 • Через банкомат або термінал самообслуговування Ощадного банку. Вибираючи відповідні розділи меню, держатель пластикової картки може перевести гроші всередині банку як у межах одного регіону, так і по всій території РФ. Для виконання операції досить знати номер пластикової картки одержувача.
 • Через інтернет в особистому кабінеті користувача системи «Сбербанк Онлайн». Послуга доступна кожному зареєстрованому користувачеві. Потрібне попереднє отримання ідентифікатора, основного постійного пароля, а також можливість отримання одноразових паролів для підтвердження операцій. Процедура виконання платежу також проста і вимагає пари хвилин на внесення реквізитів картки одержувача та підтвердження суми перерахування.
 • З допомогою співробітника відділення. При відвідуванні відділення пред’являють паспорт, пластикову картку, а також дані одержувача та реквізити зарахування, включаючи БИК, ІПН фінансової організації одержувача, точну назву банку, його кореспондентський рахунок.
 • В залежності від обраного способу Ощадбанком стягується комісія за переведення в інший банк.

  Порядок визначення тарифу за переклад

  Клієнти, визначаючи розмір плати за банківські послуги, керуються затвердженими збірником тарифів, діючих на даний момент. Комісія, встановлена Ощадбанком, буде відрізнятися в залежності від наступних параметрів:

 • Перерахування у вітчизняній чи зарубіжній валюті.
 • Виконання операції безготівковим способом або з внесенням готівки через касу відділення.
 • Використання альтернативних способів дистанційного самостійного перерахування з використанням терміналу, пристрої самообслуговування, платіжної програми «Сбербанк Онлайн», мобільного банку.
 • Територіальна належність клієнта – одержувача грошей.
 • Виконання переказу між рахунками одного клієнта або міжбанківська операція сторонній юридичній або фізичній особі.
 • Дізнатися діючі розцінки можна на офіційному порталі банку в розділі для фізичних осіб. Перейшовши в розділ оплати і перекладу, клієнт вибирає тип перекладу: в межах країни або за кордон. Далі уточнюється інформація, яким чином вноситься сума – готівкою, з картки або з розрахункового рахунку. Після введення інформації про майбутній платіж буде з’являтися інформація про стягнення плати та часу зЕкшн снення цієї операції.

  Також є можливість отримати узагальнену інформацію у повній версії тарифів, опублікованих на сайті фінансової установи у вільному доступі.

  Діє комісія в межах одного банку?

  Крім тарифів на переказ в інші кредитні структури, в деяких випадках комісію візьмуть і в межах одного банку. Так відбувається при перерахуванні грошей клієнтові, відноситься до іншого регіону, якщо пластиковий продукт Ощадбанку є дебетовим. Якщо кошти вносяться через відділення, банк візьме 1,5-відсоткову комісію від суми, але не менше 30 рублів. Якщо видаткова операція оформляється онлайн через особистий кабінет, ставка за послугу складе 1%, але не більше тисячі рублів. Якщо перерахування йде на кредитну картку, незалежно від регіону емісії, зарахування відбувається без додаткових витрат з боку відправника.

  На номер картки іншого банку

  Протягом 10 хвилин власник картки, випущеної іншою кредитною установою, зможе отримати кошти від клієнта Ощадного банку при дотриманні певних параметрів переказу з карткового рахунку:

 • Карта одержувача відноситься до платіжних систем «Віза» або «МастерКард».
 • Є інформація про номер картки.
 • Сума не перевищує 30 тисяч рублів одноразово.
 • Протягом доби можна виконати перерахування на суму до 150 тисяч рублів, за винятком карток платіжних систем «Маестро» або «Віза Електрон» (за ним ліміт обмежений сумою в 50 тисяч рублів).
 • Кошти перераховують без можливості скасування перерахування. При виникненні проблем необхідно зв’язуватися з безпосереднім отримувачем.
 • У відділенні банку виконати перерахування за номером карти іншого кредитора не можна, однак послуга у вільному доступі надається власникам особистого кабінету з справлянням полуторапроцентной комісії – від 30 рублів за 1 послугу.
 • Якщо кошти отримує власник картки сторонньої фінансової організації з рахунку, платник купує послугу банку в залежності від типу валюти, а також способи виконання:

 • Рублевий переклад, оформлений у відділенні Ощадного банку, проводиться за справлянням 2-відсоткового збору, в межах від 50 до тисячі рублів, а через онлайн-системи операція виконується з 1-процентним збором.
 • Перерахування з розрахункового рахунку передбачає можливість валютної операції: комісійний збір становитиме 15 доларів або 1% від суми при відвідуванні відділення або 0,5% від суми з використанням інтернет-банкінгу (не більше 150 доларів).
 • Переказ на рахунок іншого банку

  Коли перекладається сума повинна наЕкшн ти на розрахунковий рахунок іншого банку, діють інші правила:

 • Списання коштів з карткового рахунку може зЕкшн снюватися в рублях або іноземній валюті. При зверненні у відділення з приводу перерахування у вітчизняній валюті беруть 2-відсотковий збір (в межах 1,5 тисяч рублів), 1-процентну комісію – для переказу в доларах США (не більше 200).
 • Витрата грошових коштів виконується в особистому кабінеті за допомогою інтернет-банкінгу. Для операції у вітчизняній валюті комісія складе 1%, в зарубіжній – 0,5%.
 • Операція переказу з рахунку на рахунок також вимагає оплати комісії:

 • Можна перевести кошти в рублях через операціоніста відділення із сплатою 2-процентної комісії (не більше 1,5 тисяч рублів).
 • Якщо кошти перераховують самостійно, з допомогою інтернет-банкінгу, оплата становитиме 1% від суми (до тисячі рублів).
 • Таким чином, гроші повинні бути переведені поза межами Ощадного банку або в інший регіон у межах кредитної організації, установа бере оплату в обов’язковому порядку. Враховуючи діючі розцінки Ощадбанку за переказ грошей, можна помітити, наскільки зручніше і вигідніше виконання видаткових операцій за допомогою онлайн-ресурсу.

  Запам’ятати, скільки коштує послуга і які поточні тарифи, досить складно, проте в цьому немає сенсу, якщо використовувати спеціальний сервіс на офіційному інтернет-ресурсі організації, що дозволяє шляхом добору конкретних критеріїв майбутнього переведення в інший банк дізнатися точний розмір комісії в залежності від способу перерахування та реквізитів одержувача платежу.