Яка процентна ставка по кредитній карті Тінькофф?

550

Одним з ключових параметрів, оцінюваних позичальником при виборі кредитки, служить процентна переплата, яка справляється кредитором за використання позикових коштів. Процентна ставка кредитної картки Тінькофф, що дозволяє багаторазово використовувати ліміт, відрізняється особливою вигодою у зв’язку з можливістю використання грейс-періоду, коли банк не нараховує відсоток.

Універсальна кредитка Тінькофф випускається в категорії Платинум і дозволяє не тільки використовувати гроші банку з мінімальною переплатою, але і накопичувати бонуси, милі, обмінювані далі при купівлі товарів і послуг партнерів. Є й інші програми випуску пластику, які мають особливі привілеї та знижки.

Яка стандартна процентна ставка в кредитці Тінькофф банку

Перед вибором карти для запиту кредитування, слід ознайомитися з тарифами, які призначаються банком:

  • по кредитній карті Тінькофф Платинум – від 15,0% річних з 55-денним безвідсотковим періодом;
  • ПланетаКард – від 29,9% з особливими знижками для покупців ТЦ Планета в Красноярську, Уфа, Новокузнецьку;
  • Малина – від 23,9% для замовлень в однойменних інтернет—каталогах;
  • ЛетоКард – від 29,9% при розрахунках у ТРК Літо р. С-Петербург;
  • електронний шопінг EBay, AliExpress по кредитці ТКС – 23,9%;
  • для мандрівників – All Airlines, 7S Тінькофф – 18,9%;
  • Навала – для меломанів і шанувальників Наше Радіо та фестивалю Навала особливі знижки і привілеї, безвідсотковий період і ставка на 12,9%.

Слід враховувати, що в рекламних проспектах та короткої інформації про тарифи завжди вказується мінімальна ставка, на яку може розраховувати людина, з умовою виключно безготівкового витрати. При знятті коштів через банкомати, застосовується набагато більш висока ставка, остаточний розмір якої залежить від особливостей використання.

Отримати кредитку ТКС Банк Тінькофф досить просто. Лояльність банку і демократичний підхід підвищують шанси на узгодження. Точний відсоток по карті призначать після ретельного розгляду анкети і перевірки досьє платника.

Від чого залежить процентна ставка

Найбільш вигідною для звичайних покупок, без прив’язки до конкретних магазинах, служить карта Тінькофф Платинум.

Розглядаючи кандидата, його репутацію позичальника і ступінь ризику неповернення, банк призначає індивідуальну ставку – не менше 15,0%. Однак фінансова установа не гарантує призначення мінімального тарифу, залишаючи за собою право збільшити % до 29,9 пунктів.

Більш точне пропозицію для конкретного клієнта можна дізнатися тільки після подання заявки та її розгляду в банку.

Проте, було б невірним вважати максимальну ставку 29,9%, так як не виключена можливість зняття коштів через банкомати партнерів або сторонні фінансові структури. В такому випадку, початкова ставка у 15,0 % перетворюється в мінімальні 30,0%, в окремих випадках доходячи майже до 50%.

У підсумку, здавалося спочатку вигідну пропозицію, при потреби в переведенні в готівку перетворюється в досить невигідний банківський продукт. Якщо потрібна сума готівкою, рекомендується розглянути більш відповідні кредитні програми різних фінансових структур, що дозволяють вільно знімати готівку.

Не варто забувати про необхідність оплати річного обслуговування – по карті Тінькофф Платинум вона становить 590 рублів.

Час від часу тарифи і програми переглядаються і коригуються з урахуванням мінливої ситуації в банківській та економічній сферах, а також актуальних потреб клієнтів. Зовсім недавно нові позичальники ТКС могли оформити кредитку Платинум за ставкою у 12,9%, однак пропозиція носило тимчасовий характер і було обмежено коротким терміном. Рекомендується періодично відстежувати програми кредитування банку, знаходячи все нові, вигідні варіанти емісії.

Як грамотно використовувати пільговий період карти

Аналізуючи підсумкову переплату та загальну вартість кредитування в Тінькофф Банку, неможливо не згадати про право застосування грейс-періоду з нульовою платою за користування позиковими коштами. Скориставшись для безготівкових розрахунків карткою, клієнт отримує можливість цілий місяць оплачувати пластиком в магазинах, інтернеті, терміналі, без зняття готівки. Витрачений ліміт підлягає повернути протягом наступних 25 днів, щоб банк не нарахував відсоток.

Важливо правильно відстежувати витрачені суми і терміни повного заповнення балансу. Навчившись застосовувати грейс-період, можна звести процентну плату до нульового значення.

Контролювати дату крайнього терміну внесення коштів на картковий рахунок легко за допомогою дистанційного доступу до свого рахунку через інтернет-банкінг. Зареєстрований користувач зможе знайти у своєму Особистому кабінеті – реквізити картки, витрачений баланс, мінімальну суму погашення, дату виписки по рахунку.

Головне, при використанні пільгового строку, враховувати його структуру:

1-й період — розрахунковий, коли користувач використовує кошти банку на свій розсуд, крім видачу готівковий. Цей період складається з 30 днів.

2-й період – платіжний, для внесення коштів на картковий рахунок та обнулення боргу. На пошук коштів і поповнення балансу банк дає 25 днів.

За відгуками користувачів, застосування грейс-періоду досить просте, головне, не забувати про необхідність регулярного поповнення балансу. Натомість за кредитним пластику будуть нараховані додаткові бонуси і милі, які потім використовують для оплати товарів партнерської мережі.

Відповідальному рачительному позичальникові, який має намір знизити процентну переплату до мінімуму, варто замовити в ТКС щомісячну виписку, яка може бути надіслана на електронну пошту або за адресою проживання клієнта, а також оформити доступ в Особистий кабінет інтернет-додатки.

Як знизити відсоток по кредитній карті Тінькофф банку

Не варто вважати, що банк, обіцяючи безвідсотковий період і пільгову ставку, діє без будь-якої користі. У будь-якому випадку, клієнт, як мінімум, оплачує обслуговування кредитки. Однак, практика показує, що дотриматися правила застосування періоду з нульовою оплатою, як і без зняття готівки, обійтися складно. В результаті, замість нульової або мінімальної 15-процентної ставки, клієнт виявляє, що ставка збільшена до 30 і більше.

Проблема – у неправильному розумінні і застосуванні правил банку. Якщо банк не нараховує проценти, то тільки за операціями, які були виконані безготівковим способом, з обов’язковим поверненням протягом пільгового періоду.

Є ще один нюанс, який слід пам’ятати при визначенні заходів по зниженню відсотка за кредитною карткою. Так як плата за обслуговування стягується відразу після випуску пластику, необхідно уточнити при його одержанні, чи вважатиметься цей платіж відповідним грейс-періоду. В іншому випадку, ставка почне застосовуватися одразу після отримання та активації платіжного інструмента.

Є й інший спосіб знизити переплату банку, розглянувши індивідуальні пропозиції від кредитора. Як правило, фінансові установи лояльно ставляться до своїм вкладникам, а також отримання заробітної плати на пластик. Іноді досить відкриття скромного внеску на невелику суму, щоб отримати особливу знижку до стандартної ставки на 1-2%.