Які банки дають кредит пенсіонерам на вигідних умовах?

824

Банківські компанії розглядають різні категорії позичальників. Більшість організацій формують пропозиції для людей, які не досягли пенсійного віку. Це пов’язано з тим, що такі позичальники найбільш платоспроможні, відповідно, фінансування таких клієнтів є більш безпечним для банку. Але будь-який позичальник – це в першу чергу прибуток для банківської організації. Тому ряд фінансових установ готовий кредитувати пенсіонерів. У цій статті розглянемо, які комерційні банки дають кредити пенсіонерам, що потрібно для оформлення і де найбільш вигідну пропозицію.

Чим ризикують банки

Ризик банку полягає в тому, що грошові кошти можуть бути не повернені. Пенсії в Росії залишають бажати кращого, тому платоспроможність таких позичальників ставитися під сумнів. І, більш того, чим старше потенційний клієнт, тим вірогідніше ситуація з летальним результатом.

А в такому варіанті зобов’язання передаються спадкоємцям за законом або за заповітом, що в будь-якому випадку вимагає додаткових угод і окремої навантаження на банк. Більш сприятливою умовою для видачі позики є факт того, що літній позичальник має крім пенсії офіційне місце роботи.

У такій ситуації договір оформляється навіть на більш вигідних умовах та під маленький відсоток, так як пенсія розглядається, як додаткове джерело доходу. Але де зможе взяти кредит непрацюючий пенсіонер? Є кредитують компанії, які готові видати кредит готівкою без відмови і для такої категорії громадян. Про цих банківських організаціях розповімо нижче.

Дають кредити пенсіонерам

Пенсіонер – це людина, у якого є постійне джерело доходу, гарантований державою. Більш того, як правило, витрати таких людей дещо нижче, ніж у працюючого населення. Це пов’язано з тим, що у пенсіонера є своя житлова власність, і запити трохи нижче, ніж у молодих людей.

Відповідно, банківські компанії можуть отримати в особі літнього, навіть безробітного, пенсіонера додатковий прибуток. Тільки потрібно убезпечити себе від того, що гроші можуть бути не повернені.

Тому найбільш частим умовою виступає наявність договору страхування. Банк, пропонуючи позику, не має право нав’язувати страховий продукт. Але і відмовляють в кредитування, найчастіше, тим клієнтам, які збираються отримати фінансування без страховки.

Найбільш частий вид страхування в таких випадках – це страховка життя і здоров’я. Літні люди схильні мати різні хвороби, набуті за тривалий період життя. Тому в разі непередбачених обставин за станом здоров’я, наприклад, настання інвалідності або смерті, банк в будь-якому випадку повернуть свої гроші. Тільки виплату справить не клієнт, а страховик.

Тому в таких умовах питання: чи можна взяти кредит безробітному пенсіонеру, для банку має стверджувальний характер. Але компанія виставляють певні вікові обмеження. Споживче кредитування, яке розраховане не на тривалий період буде розглядатися в позитивному ключі, але ось тривалі договори іпотеки для цієї категорії громадян вже навряд чи доступні.

Як підвищити шанси для отримання кредиту

Банки завжди покладаються на статистику і фінансові документи. «Сухі цифри» і офіційна інформація є ключовим чинником для прийняття рішення про можливість кредитування. Найбільші шанси на схвалення з боку банку мають ті позичальники, у яких є в наявність хороша кредитна історія.

Фахівці банківської компанії звертають особливі увагу на останні 6 платежів. Тому, якщо цікавить великий розмір фінансування, але банк відмовляє, то є варіант оформити більш дрібний кредит на півроку і погасити його згідно з графіком.

Після цього можна повторно направити заявку. Також увага приділяється і на платоспроможність. Чим більше доходи позичальника, тим більше фінансова організація буде розраховувати на співпрацю.

Кредит пенсіонеру буде схвалений з більшою ймовірність, якщо позичальник надати пакет документів, що підтверджує розмір пенсії та всі додаткові доходи. Працездатній клієнту знадобиться довідка за формою 2-ПДФО. Далі розглянемо, де можна взяти кредит готівкою пенсіонерам.

Які банки дають кредит пенсіонерам

Багато банківські компанії розробляють кредитні продукти під пенсіонерів. Це означає, що у них в умовах для видачі кредитування закладена інформація про розширеному порозі віку клієнта.

А для підтвердження доходів достатні відомості, які відображають розмір пенсії. Розглянемо, які банки дають кредит непрацюючому пенсіонеру. В їх число входять:

 • Ощадбанк;
 • Східний Банк;
 • Райффайзен;
 • Ренесанс;
 • УБРиР;
 • Россельхзбанк;
 • Пошта Банк;
 • Совкомбанк;
 • Запсибкомбанк;
 • Уралсиб;
 • СМП;
 • Быстробанк.

І ряд інших організацій. У цій статті спробуємо виділити найбільш актуальні пропозиції на поточний момент і порівняти умови отримання кредиту.

Ренесанс кредит

Сума фінансування для пенсіонерів варіюється від 30 000 до 200 000 рублів. Тривалість договору розрахована від 2 до 5 років. При цьому позичальник може закрити договір достроково або вносити на рахунок суму, яка перевищує щомісячний платіж.

Процентна ставка знаходиться в межах від 11,3% до 24,7%. Призначає індивідуально і залежить від кількості документів, які надає клієнт при формуванні угоди.

Варіант підходить для тих, кому необхідні позикові засоби терміново. Так як компанія приймає рішення про можливість кредитування протягом 10 хвилин. Кошти можуть бути переведені, як на дебетову карту, так і видані через касу організації.

Доступна безкоштовна послуга смс-інформування, яка дозволить контролювати поточний рахунок і буде інформувати про необхідність внесення грошей перед датою платежу. Сформувати заявку можна у відділенні, через сайт або зателефонувавши на номер гарячої лінії.

По даній програмі вік для жінок обмежений з 55 до 70 років. Для чоловіків – з 60 до 70. Верхня планка встановлюється на дату ймовірного закриття договору. В якості документів банк зажадає:

 • паспорт;
 • пенсійне посвідчення;
 • довідка з Пенсійного фонду;
 • ІПН;
 • воЕкшн ське;
 • закордонний паспорт.

Останні три документа можуть бути не обов’язкові для оформлення. Тому Ренесанс кредит – це одне з місць, де можна отримати кредит непрацюючим пенсіонерам.

Східний Банк

Альтернативним рішенням є Східний банк. В цій компанії можна отримати фінансування до 100 000 рублів. Рішення про надання кредиту приймається за 15 хвилин. Щоб оформити угоду при собі достатньо мати лише паспорт.

Мінімальний поріг фінансування становить 40 000 руб. Тривалість договору розрахована від 13 місяців до 3-х років. Умовами договору передбачено страхування життя і здоров’я. Сформувати заяви можна, як через офіс, так і віддалено.

Вік позичальника починається з 50 років для жінок і 55 чоловіків. Максимальна межа 76 років. Доступна послуга «кредитні канікули», по якій можна відстрочити платіж до 3 місяців. Розглянемо, як взяти в банку кредит пенсіонеру.

 • Подати заявку через сайт, по телефону або у відділенні.
 • Дочекатися позитивного рішення протягом 15 хвилин.
 • Звернутися в офіс, з собою взяти паспорт.
 • Підписати документи і користуватися грошовими коштами.
 • Московський Кредитний Банк

  У цьому банку сума доступна до 3 млн рублів, а кредитний договір може бути розрахований до 15 років. Але за умови, що до дати закриття позичальнику буде не більше 70 років. Заява розглядається за 1 годину.

  Ставка починається від 10,9%. Вирішується в індивідуальному порядку. Передбачена страховка. В якості документів достатньо буде надати паспорт. Але додатково банк може запросити СНІЛС, ІПН або пенсійне посвідчення.

  Райффайзенбанк

  У Райффайзенбанку можна отримати персональний кредит зі ставкою від 9,99% терміном від року до 5 років. Доступний межа суми – 2 млн рублів.Заявка подоется через відділення і віддалено. Банк проінформує про позитивне рішення за 1 годину.

  У перший рік ставка становить 11,99%, але в подальшому буде 9,99%. Сума починається від 90 000 рублів. Максимальний вік позичальника – 67 років. Потрібно мати стаціонарний і мобільний телефон.

  Мінімальний рівень доходу для москвичів починає від 25 000 рублів, для жителів інших регіонів з 15 000. Якщо ця умова не виконується, то в кредиті буде відмовлено. Крім паспорта та пенсійного посвідчення варто підготувати довідку з пенсійного фонду, в якій відображена інформація про нарахування пенсії.

  Як оформити кредит пенсіонеру

  Щоб взяти кредит готівкою працюючому пенсіонеру, або тим літнім людям, які не працевлаштовані, потрібно в першу чергу направити заяву. В іншому процедура оформлення угоди нічим не відрізняється від стандартного кредитування. Порядок Екшн може бути наступним:

 • Знайти банк, який готовий кредитувати пенсіонерів.
 • Уточнити інформацію про умови та перелік документів.
 • Сформувати заявку через сайт або у відділення.
 • Дочекатися позитивної відповіді.
 • Попрямує в офіс для підписання документів.
 • Кредитування – це наЕкшн ний спосіб отримати гроші для вирішення власних питань. Банки пропонують кредити, в тому числі, і пенсіонерам. А основна вимога – це наявність позитивної кредитної історії та прибутковості, достатньої для погашення щомісячних платежів. Зазвичай, сума, яка щомісяця надходить на рахунок клієнта повинна бути вдвічі більше, ніж передбачуваний місячний внесок.