Які банки дають кредит пенсіонерам під маленький відсоток?

539

Щоб отримати кредит, позичальник повинен переконати банк у своїй платоспроможності і відповідальності, гарантуючи повне повернення боргу разом з відсотками у встановлений термін. Чим більше ризик неповернення грошей, тим менше шансів на узгодження позики на хороших умовах. Після виходу на пенсію, доведеться потрудитися, щоб знайти, в якому банку можна взяти кредит пенсіонеру під маленький відсоток, адже банк ризикує своїми засобами, надаючи позику особам в літньому віці і зі скромним достатком.

До якого віку дають кредити пенсіонерам

По мірі наближення до пенсії, банк буде особливо уважно розглядати кандидатуру позичальника та визначати термін можливого кредитування. Більшість фінансових структур обмежують тривалість кредитних договорів моментом, коли клієнту виповнюється 65 років. Однак є структури, які встановлюють максимальний вік позичальника в 85 років на момент останнього внеску. Це означає, що навіть непрацюючий пенсіонер зможе залучити позикові кошти на термін до 15-20 років.

Лояльним до віку клієнта є Совкомбанк, націлений на активну співпрацю з громадянами, які вийшли на пенсію. Все, що потрібно для споживчого позики, це паспорт, пенсійне посвідчення та поручитель. В Ощадбанку є успішна програма фінансування покупки житла, якщо позичальник оформив отримання державних відрахувань через дану фінансову структуру. Працюючому пенсіонеру отримати споживчий кредит набагато простіше, якщо надається довідка від роботодавця. В такому випадку, банк може надати кредитну лінію на загальних умовах.

Де взяти кредит пенсіонеру під маленький відсоток

Збираючи інформацію про банки, готових кредитувати осіб похилого віку, насамперед, варто звернути увагу на фінансову організацію, через яку приходять пенсійні перерахування. Наявність пенсійної картки підвищує шанс на кредит для пенсіонерів з низькою відсотковою ставкою, адже банк бачить стабільні грошові надходження і може судити про платоспроможність свого клієнта.

Багато кредитори пропонують особливі умови своїм постійним клієнтам з більшою ступенем лояльності розглядаючи віковий параметр і пропонуючи відсоток менше, ніж в стандартних ситуаціях.

Не всі структури готові фінансувати пенсіонерів, проте можна знайти Екшн сно вигідні варіанти споживчого кредитування на максимально вигідних умовах.

Ренесанс Кредит

Вигідний споживчий кредит пенсіонерам під низький відсоток і в мінімальні строки надає Ренесанс Кредит. Отримати рішення банку можна вже через 10 хвилин, достатньо лише залишити заявку по телефону або онлайн.

Умови позики:

 • мінімальний відсоток від 11,3%;
 • ліміт кредитних коштів – 700 тисяч рублів;
 • період погашення – 24-60 місяців.

На момент останньої виплати боргу позичальника повинно бути менше 70 років.

Пошта Банк

Пропозиція від ПочтаБанка відрізняється зниженими відсотками, а також збільшеним до 1 мільйона максимальним лімітом:

 • ставка – не менше 12,9%;
 • мінімальна сума – 50 тисяч рублів;
 • строк кредитування до 60 місяців.

Виник з підтримкою ВТБ24 Пошта банк має широку філіальну систему, що робить доступним позику пенсіонерам у будь-якому куточку країни.

Фінансова структура пропонує унікальну можливість отримати фінансування незалежно від віку клієнта, за умови оформлення пенсійних виплат на рахунок, відкритий в одному з відділень банку.

Східний експрес

Відомий своїм лояльним ставленням до клієнтів різних соціальних категорій і вікових груп, Східний експрес дозволяє оформити кредит навіть на пенсії. Головна умова – до моменту закриття боргу клієнта повинно бути не більше 76 років.

Основні параметри пропозиції:

 • Кредитна лінія – 25-500 тисяч рулів.
 • Відсоток – не менше 12,0%.
 • Термін дії кредитного договору – 60 місяців.
 • Співробітники банку допоможуть скласти попередню заявку і протягом лічених хвилин повідомлять рішення банку. З високою ймовірністю схвалення, позичальник може отримати потрібні кошти під невеликий відсоток, пред’явивши лише свій паспорт.

  Райффайзенбанк

  Всього за 1 день пенсіонер не старше 65 років може оформити споживчий позику у Райффайзенбанку на наступних умовах:

 • Відсоток річних — від 12,9%.
 • Максимальна сума – до 2 мільйонів рублів.
 • Термін дії договору – 60 місяців.
 • Комфортне обслуговування і прозорість умов кредитування приваблюють особливо велика кількість пенсіонерів, які по досягненні віку пенсії продовжують працювати і отримувати заробітну плату.

  ВТБ

  Переважна більшість програм споживчого кредитування розраховані на погашення максимум протягом 5 років. Пропозиція ВТБ дозволяє lдавать кредит з розподілом виплат на строк до 7 років.

  Основні параметри позики:

  • мінімальний відсоток – 16,9%;
  • засоби дають готівкою;
  • сума кредиту – не більше 300 тисяч рублів.

  Банк готовий надати особливо вигідні параметри фінансування, якщо клієнтом є пенсіонер, що продовжує працювати у бюджетній сфері та отримувати стабільну заробітну плату.

  Розглядаючи різні варіанти, в якому банку краще взяти кредит пенсіонеру, необхідно оцінювати не тільки мінімальну ставку, але і величину позики з терміном погашення, так як багато програми обмежені малими сумами і коротким терміном погашення.