Які банки не відмовляють у кредиті?

1310

Отримавши відмову у видачі позики, не варто впадати у відчай, адже існують і інші кредитні організації, які висувають менші вимоги до своїх клієнтів. Слід розуміти, що банків, які дають кредит всім без винятку, не існує, однак деякі з них в цілях залучення клієнтів можуть знизити планку вимог до клієнта, пропонуючи більш високу ставку, менші строки погашення суми.

Коли банки відмовляють у позику

Будучи комерційною організацією, спрямованої на отримання максимального прибутку, банк навряд чи надасть позику невідповідного клієнту, не вживши заходів безпеки. З цієї причини клієнт, який отримав відмову у багатьох великих банках, не може розраховувати на вигідні пропозиції, особливо якщо в минулому вже були прострочені кредитні зобов’язання, а офіційний дохід підтвердити просто неможливо.

Потрібно вжити заходів щодо поліпшення своєї репутації і скоригувати свої дії з отримання позики. Передусім доведеться провести ретельний аналіз на відповідність власного досьє вимогам банку. Незважаючи на те, що кредитори не зобов’язані повідомляти про причини, по яким давали відмову, можна самостійно визначити підстави зі списку перерахованих нижче:

 • зіпсована репутація, наявність протермінувань за минулим кредитами;
 • відсутність кредитної історії взагалі;
 • відсутність стабільного офіційного доходу;
 • невідповідність віку (занадто молодий позичальник або особи пенсійного віку);
 • низький дохід або наявність інших непогашених кредитних зобов’язань.

Деякі з цих причин можуть бути виправлені, а деякі ні. Потрібно переглянути список можливих кредиторів, щоб гарантовано отримати потрібну позику. З певними застереженнями, є банки, що дають кредити всім бажаючим при дотриманні мінімальних вимог.

Проаналізувавши своє становище, можна оцінити свої шанси на успіх з урахуванням виявлених «мінусів». Є банки, які більш лояльно ставляться до молодих позичальників, інші – не вимагають довідок з місця роботи, треті дають кредит навіть з низьким доходом, запитуючи додаткове забезпечення, заставу, оформлення додаткової страховки.

Список банків з високою ймовірністю схвалення

Високі шанси на отримання позики є при зверненні в кредитні організації, які дають кредити всім, хто відповідає мінімуму вимог:

 • Тінькофф Банк;
 • ХоумКредит;
 • Російський Стандарт;
 • Ренесанс;
 • Кредит Банк;
 • Східний Експрес;
 • Совкомбанк;
 • Бінбанк.

Кредитори, що схвалюють заявки частіше за все, відносяться до динамічно розвиваються компаній, націленим на залучення якомога більшого числа клієнтів, тому ці банки дають позики практично всім. Зіткнувшись з негативною відповіддю в Ощадному Банку, громадянин з високою часткою ймовірності може розраховувати, що кошти дадуть в одному з вищезазначених установ, а при успішному погашенні першої позики – розраховувати на більш вигідні пропозиції в якості постійного клієнта.

Як отримати кредит «ненаЕкшн ного» клієнту

Запорукою успішного розгляду заявки після того, як вже отримано перший відмову, стане відбір банків, що дають кредит з мінімумом вимог, а також облік тих «мінусів», які виявлені при аналізі свого досьє.

Якщо людина не має офіційного джерела заробітку, він може звернутися до кредиторів, які позичають кошти, не вимагаючи довідок про зарплату. Якщо причина відмови – вік, звертають увагу на те, які банки пропонують програми для осіб похилого віку молоді. Навіть із зіпсованою кредитною історією можна підібрати відповідні організації для оформлення споживчого позики або автокредиту.

Якщо немає підтвердження про працевлаштування

Крім безробітних, проблеми з оформленням кредиту має широкий коло «невідповідних» під стандартні вимоги клієнтів:

 • з видачею заробітної плати в конверті;
 • джерелом доходу від фріланса, відсотків від вкладу, здачі житла в оренду;
 • нерегулярними виплатами або сезонним доходом і т. д.

Відсутність довідок 2-ПДФО для таких людей зовсім не означає повну відсутність доходу. А у багатьох випадках фактичний дохід навіть перевищує рівень заробітної плати працівників, що виконують ту ж роботу, але офіційно.

Деякі кредитори розуміють це і дозволяють отримати позику без підтвердження доходів або працевлаштування.

Для клієнтів цієї категорії рекомендується разом з паспортом і анкетою звертатися в ці організації:

 • Хоум Кредит Банк;
 • Ренесанс Кредит;
 • Уральський банк реконструкції та розвитку.

Крім того, можна отримати споживчий кредит і в інших організаціях, які під високий відсоток нададуть позику, пред’явивши додаткові вимоги по забезпеченню (наприклад, страхові послуги): банк ВТБ 24, Альфа-Банк, Російський Стандарт та ін.

Не відповідає вік

Багато установ обмежують свої програми віком позичальника. До числа ненаЕкшн них клієнтів традиційно відносять молодь – у даної категорії часто немає офіційного місця роботи, нестабільні заробітки або малі, відсутня будь-яка кредитна історія, самі клієнти не відрізняються відповідальністю, тому невідомо, як буде виплачувати борг потенційний позичальник і стане він це робити взагалі.

Тим не менш, є спеціальні програми по випуску кредитних карток, розрахованих на молодь, за умови, якщо їм виповнилося 18 років: банк Тінькофф, МТС Банк та інші.

Аналогічні сумніви в платоспроможності клієнтів виникають і при зверненні осіб похилого віку. Однак багато банки можуть видавати позики в рамках спецпропозицій для пенсіонерів.

Пошта Банк є організацією, яка найбільш лояльна до віку клієнта. Туди звертаються за кредитуванням і молодь, і пенсіонери. Умови видачі позики доступні для більшості осіб даної категорії, проте отримати в ньому суму більше 50 тисяч рублів навряд чи вийде.

Зіпсована кредитна історія

Зважившись на покупку якогось дорогого товару, можна зіткнутися з тим, що банки один за іншим повідомляють про відмову, хоча і сума запитана невелика, та умови щодо позики в банку не вимагають підтвердження платоспроможності.

Швидше за все, проблема полягає в тому, що клієнт не пройшов перевірку через БКІ. Зіпсована кредитна історія не дозволить отримати кредит у великих банках, однак шанси на схвалення будуть великі, якщо відправити заявку в наступні організації: Східний Експрес, Бінбанк, Тінькофф Банк, Російський Стандарт, Хоум Кредит.

Якщо яка-небудь з даних організацій дасть відмову, все одно залишається можливість отримати кредит в МФО – там видають невеликі суми під високий відсоток абсолютно всім, однак термін погашення мікропозик буде невеликим, а відсотки набагато вище, ніж у банку. Слід відбирати ті контори, які видають позики всім підряд і при цьому тісно співпрацюють з БКІ. Крім отримання необхідних коштів, позичальнику простіше покращити свою кредитну історію, так як після успішного погашення мікропозик інформація про це також потрапляє в БКІ.

Кілька мікропозик, погашених своєчасно і в повному обсязі, дозволять повністю виправити свою репутацію, і в подальшому отримати більш вигідні кредити в банках стане легше.

Жодна успішна фінансова організація не буде видавати кошти всім, не оцінюючи власні ризики і ступінь наЕкшн ності клієнта. Якщо позичальникові наЕкшн шла така пропозиція, швидше всього, кредит пропонується шахраями, а умови позики будуть вкрай невигідні. Грамотний аналіз причин негативної відповіді з банку і звернення в організації, які дають кредит з мінімальним набором вимог до позичальників, дозволить отримати потрібну суму.