Яку суму кредиту можуть дати з зарплатою 12 000 рублів?

536

Кредити – реалія сучасного життя. Як би людина не намагався уникнути позик у банків, все одно настає момент, коли коштів катастрофічно не вистачає – і так, необхідно брати додаткові гроші. Сьогодні система кредитування настільки добре розвинена, що розраховувати на омріяні фінанси може практично кожен, має стабільний офіційний заробіток. Ось тільки сума буває різною і залежить від доходів.

Правда, існують комерційні банки, які дають кредит всім без винятку – навіть людям, офіційно не працевлаштованим. Але зазвичай це супроводжується важкими умовами: виплатою швидкої, великими відсотками і т. д. Тут важливо розуміти одне: серйозна організація з гарною репутацією в будь-якому випадку поцікавиться доходом громадянина. Адже, апріорі, людина повинна мати кошти виплачувати борг щомісяця.

Максимальна сума споживчого кредиту, який може отримати кожен працюючий громадянин РФ, безпосередньо залежить від офіційного заробітку – це одне і основоположних правил.

Важлива інформація! На сайтах багатьох фінансових організацій є спеціальний онлайн калькулятор, завдяки якому можна розрахувати максимальну суму при вашому доході.

Виходячи з статистичних даних, середня заробітна плата по Росії – 12000-15000 рублів. Так, на що може розраховувати людина, яка отримує 12 000 щомісяця?

Різні банки – різні умови

Економічна ситуація в країні нестабільна, але сприятлива для розвитку безлічі банків, великих і маленьких – пропонують різні умови кредитування. Для клієнтів, які мають стабільний дохід від 10000 до 12000 рублів максимальна сума споживчого позики – від 100000 до 200000 рублів.

Важлива інформація! Більшість банків ведуть виражену клієнтоорієнтовану політику і, на основі даних декількох років, формують персональні пропозиції на більш вигідних умовах. Тоді сума може доходити до 300000-350000 рублів.

Однак у більшості випадків при зарплаті 12000 не доведеться розраховувати більш ніж на 200000. При цьому максимально вигідні і лояльні умови щомісячних виплат нададуть наступні фінансові організації:

  • Сбербанк Росії. Може знадобитися тільки один документ – паспорт клієнта, за умови, що він отримує заробітну плату через цей банк.
  • Східний експрес. Зазвичай приймає позитивне рішення по кредитуванню клієнтів з невисокою щомісячним заробітком.
  • Ренесанс. Відрізняється низькою відсотковою ставкою, але при цьому дає не більше 100000-150000 рублів.

Прийняття рішення щодо розміру позики – справа індивідуальна. Кожна фінансова організація підходить до цього питання, уважно вивчаючи документи та кредитні історії звернулися. Споживачу важливо бути готовим до необхідності надати інформацію про наявні у нього у власності нерухомості, а також вибрати поручителя. Багато банків тільки на таких умовах видають бажану суму грошових коштів.

Якщо всі банки відмовили

Незважаючи на сучасне різноманіття фінансових організацій та наданих пропозицій, може скластися ситуація, при якій клієнту відмовлять всі. Причини негативного рішення різні:

  • невеликий стаж трудової діяльності;
  • молодий вік позичальника;
  • наявність поганої кредитної історії (навіть в інших банках);
  • відсутність стабільного грошового доходу і т. д.

Що ж робити в такому випадку, і де взяти кредит, якщо не дають банки? Найчастіше приймається рішення звернутися до мікрофінансову організацію, що дає невеликі грошові позики, але при цьому не вимагає офіційного підтвердження можливості своєчасно їх виплатити.

Тут є власні підводні течії: великі відсотки, шахрайські дії, агресивні колектори. Взяти гроші в МФО – іноді єдиний вихід, але потрібно ретельно вибирати організацію, перш ніж скористатися її послугами.

Менш популярний спосіб – звернутися в новий, ще зовсім молодий банк. Тут теж існує певний ризик, але не такий високий.

Кредити – невід’ємна частина споживчого товариства. Необхідно підвищувати свою фінансову грамотність, щоб не потрапити в неприємну ситуацію і тим більше, – в боргову яму.