Юридичне абонентське обслуговування бізнесу

12-12-2020
Юрист абонентське обслуговування бізнесу – Слинько та партнери ▻93% Виграних Справ

 

Абонентське обслуговування юридичних осіб адвокатом

Більшість фірм і підприємств, як правило, має в штаті юриста. Це правильні і необхідні заходи при веденні будь-якого бізнесу. Однак буває, що один штатний співробітник не в змозі впоратися з величезним числом перевірок і документів.

У такій ситуації для ефективного економічного захисту підприємства необхідний незалежний, позаштатний юрист (адвокат), завданням якого стає юридичне обслуговування організації. Щоб уникнути правових порушень по відношенню до будь-якої господарської, фінансової діяльності, необхідно юридичне обслуговування адвокатом. Адвокат бере участь в юридичній діяльності компанії, надає консультаційну та правову допомогу, здійснює юридичний супровід бізнесу. Завдяки різноманітному досвіду і широкій сфері знань, адвокат, який здійснює обслуговування юридичних осіб, знайомий з тонкощами різних правових галузей і здатний здійснювати захист і представляти законні інтереси осіб на будь-якій стадії. Також хочемо вам порекомендувати https://eochichenko.com.ua/yuridicheskie-uslugi/pravovoe-soprovozhdenie-biznesa/ юридичне абонентське обслуговування бізнесу.

Абонентське юридичне обслуговування передбачає надання адвокатом організації повного спектру юридичних послуг на постійній основі.

Для здійснення юридичного обслуговування організації призначається група адвокатів і юристів, очолювана керівником групи. Підбір фахівців, необхідних для виконання доручень довірителів, визначається в кожному конкретному випадку індивідуально з урахуванням обсягу і ступеня складності завдань, поставлених перед адвокатом.

Для організацій з невеликим обсягом роботи може бути призначений один виконавець (адвокат або юрист), що не заважає організації для виконання окремих доручень скористатися допомогою інших фахівців центру.

Для роботи над окремими дорученнями, за погодженням з довірителем, ми залучаємо своїх партнерів: економістів, аудиторів, перекладачів, незалежних оцінювачів.

Детальніше

 • юридичний супровід бізнесу-це гарантія контролю над усіма юридичними процесами всередині компанії.
 • експерти з багаторічним стажем роботи можуть відповісти на будь-яке юридичне питання, що стосується вашого бізнесу. Всі фахівці, які здійснюють юридичне обслуговування, є професіоналами своєї справи.
 • грамотний адвокат здатний вести переговори і усувати будь-які конфлікти з найменшим збитком для вашої компанії.
 • адвокат забезпечує закритий доступ до інформації про вашу установу і до всіх юридично важливих документів, тому що це є прямим обов’язком адвоката.
 • адвокат володіє певними юридичними правами, які дозволяють йому здійснювати захист керуючих осіб у кримінальних та адміністративних справах від незаконного переслідування на будь-якій стадії обвинувачення.
 • співпраця з незалежним адвокатом дає економічний ефект, який позитивно відбивається на бюджеті компанії.
 • наші фахівці створюють безпечні та сприятливі умови для будь-якої комерційної діяльності та ведення бізнесу. Завдяки юридичному супроводу та консультаційної допомоги, ви зможете уникнути непередбачених проблем.

Послуги:

Юридичні консультації в галузі адміністративного, корпоративного, господарського, цивільного права. Консультаційна підтримка здійснюється як в усній, так і в письмовій формі;

 • подання довірителя у всіх судових інстанціях;
 • проведення правової експертизи документів;
 • юридичний супровід комерційних угод щодо нерухомості організації (оренда, суборенда, купівля-продаж);
 • реєстрація або реорганізація компанії, внесення змін до корпоративних установчих документів;
 • перевірка всієї документації (кадрової, податкової, бухгалтерської) на відповідність законодавству;
 • перевірка існуючих договорів і контрактів, їх кваліфікована підготовка в майбутньому;
 • підготовка висновків з будь-яких правових питань, що виникають у діяльності підприємства;
 • підготовка документів на стягнення дебіторської заборгованості;
 • представлення інтересів підприємства у взаєминах з різними державними органами, організаціями, відомствами, посадовими особами;
 • здійснення інтересів клієнта в судових органах, допомога у виконавчому провадженні та багато іншого.