Забронювати валюту в обмінному пункті

3-2-2020

not found
Панічні чутки про швидку деномінації рубля на тлі долара, що дорожчає підштовхнули людей до масової скупки валюти, викликавши черзі в обмінних пунктах і різке зростання курсу продажу готівкових доларів. Правда, і банкіри, і фінансові влади впевнені в тому, що тих, хто ставить на різкий і тривалий ріст курсу долара, чекає розчарування.
Також хочемо вам порекомендувати курс валют Полтава
Помітні труднощі останній тиждень відчувають бажаючі купити готівкову валюту. Причому це стосується не тільки доларів: не менші труднощі виникають і з придбанням євро. У ряді банків активність населення призвела до дефіциту готівки, а деякі пункти обміну валют змушені були призупинити роботу. — така відповідь найчастіше доводиться чути від касирів на прохання продати валюту. І мало кого бентежать навіть завищені курси продажу.
Не рідкістю стало введення попереднього запису на придбання валюти. ,— розповів директор департаменту організації операційної діяльності та розрахунків Номос – банку Ігор Маслов.
В Промсвязьбанку, навпаки, відзначили зрослий попит на долари. ,— підводить підсумок начальник відділу неторгових операцій Бінбанку Ірина Савкіна.
Хвиля ажіотажу призвела до значного збільшення курсів продажу валют, іноді вартість перевищує офіційний курс, що встановлюється ЦБ, більш ніж на 2 рубля.
Експерти пояснюють “валютний бум” чутками про подальше різке зростання курсу долара.
Однак придбання валюти за спекулятивним курсом, на думку банкірів, себе не виправдовує.
Розвіяти сумніви щодо можливого знецінення рубля спробував і Мінфін. У минулий вівторок заступник міністра фінансів Сергій Шаталов заявив, що ніякої девальвації не планується. В той же день, як повідомило агентство ,— заявив він.
Більшість експертів в своїх прогнозах щодо курсів валют воліють утримуватися від конкретних цифр. ,— упевнений Олексій Міхєєв, аналітик інвестиційного департаменту ВТБ .
При цьому необхідність купівлі валюти, наприклад, для погашення банківського кредиту, не звільняє від дотримання елементарних норм безпеки.
Скоротити час на пошуки вигідного курсу обміну валюти пропонує Ірина Савкіна: .