Зручно купити валюту в обміннику

7-25-2019

Удобно купить валюту в обменнике
Наш моніторинг обмінних пунктів призначений для тих, хто хоче безпечно обмінювати електронні гроші в Інтернеті з мінімальними витратами на комісіях обмінників. Щоб детальніше ознайомитись з нашим сервісом подивіться оглядове відео.
Також хочемо вам порекомендувати https://obmenka.kharkov.ua

Нижче в таблиці представлені відомості про найбільш вигідних курсів обміну з двадцяти найбільш поширеним напрямкам. Для перегляду всього списку обмінних пунктів за певним напрямом, виберіть цікаву для вас валютну пару на панелі зліва (вкладки Таблиця, Список, Популярний). ru зібрано і впорядковано інформація з ручним і автоматичним обмінників електронних валют і криптовалют.
Інформація представлена у вигляді графіків і таблиць, які відображають відомості про курси і резервах обмінних пунктів. Вся інформація про електронних обмінних пунктах у нашому моніторингу оновлюється безперервно, з періодичністю в 5 – 8 секунд. Висока швидкість оновлення гарантує наявність самих свіжих обмінних курсів, що значно спрощує пошук вигідного та надійного обмінного пункту.

Моніторинг обмінників був розроблений спеціально для швидкого і зручного підбору кращого обмінного пункту. В інтерфейсі нашого сервісу реалізовано три варіанти підбору валютної пари – табличний варіант, класичні списки та топ – 20 напрямків, ви можете використовувати найбільш оптимальний для вас.
Наприклад, за допомогою таблиці вибору напрямку ви зможете в два кліка знайти необхідну валютну пару. Для порівняння: якщо використовувати випадаючі списки – потрібно 4 кліка, а при переході з “популярних напрямків” буде необхідний всього один клік.

Для того, щоб ви могли відчути максимальну вигоду від відвідування нашого сайту, ми роздаємо безкоштовні бонуси кожен день. Отримати бонус на свій рахунок в системі Яндекс. Гроші може кожен бажаючий, для цього достатньо мати ОТРУТУ – гаманець і заповнити форму в лівому нижньому кутку.
В нашу базу включені тільки самі надійні і безпечні обмінні пункти – ми постійно думаємо про безпеку ваших обмінів. Обмінники з низькою репутацією у нашому лістингу, виключені.