Як правильно підібрати собі автомобіль

7-31-2020
Як правильно підібрати собі автомобіль
При покупці такого складного товару, як автомобіль, доводиться враховувати дуже багато чинників. Сьогодні українські дилери переймають принципи роботи у західних компаній. Пора і українському покупцеві скористатися порадами для покупця зарубіжного … Що ж спочатку хочу порекомендувати сервіс пошуку автомобілів https://poiskautobot.com.ua/kupit-avto-ivano-frankovsks, тут ви зможете знайти авто за кращою ціною.
 
 
 
Головне – перед тим як почати об’їзд дилерів, визначтеся з типом автомобіля, який вам потрібен, і ні на крок не відступайте від необхідного транспортного засобу. Така вже людська природа: прийшовши в автосалон без певної мети, потенційний покупець буде спокушений красою спортивного купе або дорогим позашляховиком, обрамленими красномовством менеджера торгового залу. Якщо ви піддастеся настрою, то, наприклад, через великі коліс і блискучих дисків купите автомобіль, абсолютно не підходить вам в побуті і повсякденному експлуатації. Імпульсивна покупка обернеться вам, швидше за все, більшою сумою, ніж було заплановано, і обуренням великої родини, яка послала вас купити машину “для всіх”, а не тільки для себе коханого.

На ринку з’являється все більше і більше самих різних моделей автомобілів. Тільки в цьому році на український ринок випущено в продаж близько сорока абсолютно нових моделей, які поповнили і без того немаленький пул пропонованих до продажу автомобілів. Очі розбігаються, коли кожен продавець хвалить саме своє авто, замовчуючи, як правило, про його недоліки. За часів кризи і дворазового падіння ринку автовиробники повинні боротися за кожну продаж. Зараз, щоб розпродати авто ще минулого року, виробники йдуть на рекордні знижки, пільгові фінансові схеми придбання авто та інші преференції покупцям.

Першим критерієм вибору при покупці авто є, безсумнівно, ціна продукту. На щастя, після девальвації рубля і різкого подорожчання авто в кінці минулого року зараз ситуація нормалізувалася. Навіть якщо автомобілі в ці дні стали трохи більш доступними, до вибору покупки все одно треба ставитися уважно.

Щоб купити дійсно потрібний автомобіль і за кращою ціною, дуже важливо виконати всю попередню домашню роботу, перш ніж бігти в магазин. Спочатку вирішите, скільки ви можете собі дозволити витратити на автомобіль. Якщо, як і більшість споживачів, ви розраховуєте на кредит, то прикиньте, скільки грошей вам доведеться відкладати на погашення кредиту щомісяця. І врахуйте, що кредит в нашій країні обходиться дуже дорого. У кризовій Америці залучення банківських коштів для покупки автомобіля можливо під 8%, а у нас під 22-30%.

Якщо покупка нового транспортного засобу з бажаними характеристиками неможлива, то варто звернути увагу на потрібний автомобіль із вторинного ринку. У країнах Західної Європи старих авто продається дуже багато, і нікого це не бентежить.

Перед поїздкою до дилерів потрібно зібрати якомога більше додаткової інформації. Вам потрібно твердо орієнтуватися в предметі, комплектаціях, ціни на опції, ціни на автомобілі конкурентів, технічні характеристики. З ушлим продавцем автомобілів ви повинні говорити на рівних, не залишаючи йому місця для маневрів. Є Автокаталоги; крім того, автовиробники вільно поширюють брошури на всі моделі і, звичайно ж, існують інтернет-сайти, де можна почерпнути багато суттєвих деталей. Найкраще скласти думку про конкретний автомобілі по декільком незалежним від автовиробника джерел інформації, розуміючи, що в будь-якому випадку ці джерела проводять суб’єктивну оцінку товару.

Завжди робіть примірку автомобіля на себе – пройдіть нехай недовгий, але тест-драйв. Автомобілі мають різний темперамент, ергономіку, різні настройки підвіски. Важливо, щоб автомобіль підійшов саме вам. Можливо, якщо ви розраховували купити авто на “ручці” зі спортивною підвіскою, 15-хвилинний тест-драйв схилить вас до більш спокійного і м’якому автомобілю на “автоматі”.

Переконайтеся, що обраний вами великий модний позашляховик або мінівен поміститься у вашому гаражі, де раніше тулився маленький автомобіль. Пам’ятайте, що габарити сильно ускладнюють паркування в центрі мегаполісу.

Більшість позашляховиків продаються з повним приводом – прикиньте, чи потрібна вам ця функція. Чи варто купувати більш дорогий і складний по конструкції автомобіль з дорогим ремонтом і запчастинами, якщо ви не з’їжджаєте з асфальту? Виберіть модель з параметрами, які відповідають вашим потребам, а не тільки є плодом ваших бажань.

Витратьте час, щоб порівняти витрати на експлуатацію різних автомобілів. Потрібно розглянути такі фактори, як страхові премії, вартість обов’язкового ТО, ціна перепродажу, витрати на паливо з урахуванням марки споживаного автомобілем бензину. Зрозуміло, що в наших широтах 98-й бензин значно дорожче 92-го. Ви здивуєтеся, як значна може бути різниця у вартості експлуатації різних автомобілів.

Отже, розумний покупець приходить в автосалон з чітким порядком дій.
Йому необхідно знати, чого він хоче, але бути гнучким у своїх вимогах до авто. Звузити список до двох-трьох моделей, які найкращим чином задовольняють його потребам і кишені.

Потрібно скласти список цін і моделей, які розглядаються, в тому числі різні варіанти опцій і пакетів, які йдуть за додаткову плату.

Запитайте, чи є у дилера потрібний вам автомобіль на складі. Якщо немає – попросіть, знайти для вас саме те, що ви шукаєте, але не створюйте враження “закоханого” в дану модель фаната. Зрозумівши, що ви підете на все заради конкретної моделі, добре навчений продавець може використовувати ваші емоції і продати вам багато зайвого.

Шукайте знижки. Знижки та різноманітні акції є законними і приємними елементами економії ваших коштів. Акції часто діють лише незначний період часу і поширюються тільки на певні моделі. Автовиробники вдаються до оголошення прямих грошових знижок для покупців, оголошують про безкоштовне набір додаткових опцій, часто абсолютно вам непотрібних, пропонують низькі процентні ставки по кредитах (включаючи кредити під 0% для коротких позик).

Коли ви купуєте автомобіль в кредит, порахуйте, який варіант краще: низькі відсотки по кредиту або високий відсоток, але на автомобіль з початковою знижкою в ціні. У деяких випадках ви можете заощадити більше грошей, мінімізувавши платежі по кредиту, ніж скориставшись низькою початковою ціною авто, що продається в кредит під звичайну процентну ставку.

Пам’ятайте, що більшість акцій йде від автовиробника, а не від дилера. Не дозволяйте продавцеві ігнорувати акції автовиробника і використовувати їх в якості додаткової преференції автосалону для покупця.

Купувати автомобіль – це ціла наука. Крім даних базових знань ще добре б знати, як влаштована робота автомобільних дилерів, мати навички сильного парламентера, тримати під контролем весь процес від замовлення до видачі вам на руки готового автомобіля …