Хто такий трейдер

1-7-2019

Кто такой форекс трейдер
В рамках огляду торгових стратегій ми сьогодні поговоримо про популярною для російськомовного трейдера стратегії під назвою «Weekly Monthly Daily Forex», простіше – «WMDF». У цьому огляді ми вирішили нагадати вам про одну з найбільш популярних ТЗ, про які ми розповідали вам протягом всього 2018 року. Однією з причин рішення, прийнятого нами, був ваш підвищений інтерес до цієї торговельній системі.
Також хочемо вам порекомендувати tradelikeapro.ru
Сьогодні поговоримо про індивідуальному навчанні. Питання вартості серед новачків залишається актуальним завжди, можу підтвердити це своїм прикладом. Від початківців трейдерів це питання я чую постійно і під кінець року вирішив винести його на обговорення і поділитися власними міркуваннями. Сьогодні з’ясуємо, чи варто взагалі витрачати гроші на навчання трейдингу.
Продовжуємо тему сезонних змін на фінансових ринках і зокрема на Форекс. У першій частині ми розглянули, які причини можуть викликати періодичні коливання котирувань, на яких можна передбачувано заробити, а тепер розглянемо докладніше, де брати потрібну інформацію і застосовувати її в торговому процесі.
Рік підходить до кінця, але незважаючи на передсвятковий настрій, Академія Форекса продовжує працювати. Сьогодні займаємося детальним оглядом цікавого мартингейлового робота. Від решти “мавп” він відрізняється новизною і непоганими результатами в тестері. Радник Most Famous Blessing з’явився влітку 2018 р. і відразу ж опинився в центрі уваги трейдерів.
Зростання або зниження валютної пари на Форекс не може відбуватися ізольовано, без впливу на інші активи, так як значення котирування залежить більшою мірою від зовнішніх фундаментальних факторів, що впливають на обидві валюти, що входять в пару. Спекулятивні дії надто короткий час, і не мають достатньої ліквідності для впливу на середньо – і довгострокові тренди. Кореляції дають можливість побачити і прибутково використовувати взаємозв’язок цінових рухів.
Популярні стратегії торгівлі на Форекс найчастіше рекомендують використовувати валютні пари, в яких основними рушійними активами є євро, долар, фунт або ієна. Додатково можуть використовуватися новозеландський, австралійський та канадський долари, а верхи професіоналізму вважаються ф’ючерси на нафту і метали. В той же час є можливість стабільно (і з меншими зусиллями!) заробляти на «дешевих» валютах.