Як перевірити баланс карти Ощадбанку через телефон

12515

Щоб мати повний контроль над своїми фінансами, необхідно з’ясувати, які способи Ощадбанк пропонує для своїх клієнтів. Незалежно від типу пластику, підтримуваної системи, держатель картки може швидко та зручно отримати потрібні відомості в протягом декількох секунд. Так як дізнатися баланс карти Ощадбанку через телефон простіше за все, необхідно детальніше вивчити доступні методи.

Як дізнатися баланс по карті Ощадбанку через смс

Головною умовою, що дозволяє перевірити картковий рахунок, є підключення мобільного банку та наявність пристрою для стільникового зв’язку.

Найбільш простим варіантом є отримання відомостей по смс.

Текстове повідомлення визначеного формату відправляється на короткий номер «900», що належить Ощадному банку.

Сформувати запит необхідно в такій послідовності:

 • В якості адресата зазначають номер 900.
 • У полі для текстового набору пишуть «БАЛАНС ХХХХ» (замість ХХХХ набирають останні чотири знаки з номера пластикової картки).
 • Після відправки залишається дочекатися відповідного повідомлення з інформацією по рахунку.
 • Дізнатися номер сберкарты можна на лицьовій стороні пластику.

  Користувачам стільникових пристроїв доступні різні варіанти написання короткого запиту – «ЗАЛИШОК», або набрані латиницею «OSTATOK», «BALANS», «BALANCE».

  Замість відправки смс можна використовувати функцію коротких команд USSD. Алгоритм набору команди представлений наступною комбінацією клавіш: *900*01#.

  Після отримання команди приходить повідомлення у відповідь з потрібними відомостями про гроші, які є на картці.

  Дзвінок у банк

  Для оперативного отримання інформації по гарячій лінії, необхідно набрати общефедеральный номер 8-800-555-55-50, або короткий № «900», призначений спеціально для спілкування з банком по мобільнику.

  Перед тим, як отримати інформацію по телефону, необхідно приготувати картку, паспорт і згадати кодове слово клієнта, зафіксоване при видачі пластику.

  Перевірити баланс на карті Ощадбанку можна наступним чином:

 • Набрати федеральний або короткий № гарячої лінії.
 • Сформулювати суть запиту, повідомивши відомості про себе, реквізити пластику, дані про адресу, зазначені при емісії.
 • Оператор попросить повідомити кодове слово, яке дозволить упевнитися в особистості того, хто телефонував.
 • Після перевірки відомостей менеджер банківської служби повідомить актуальні відомості про грошові кошти на рахунку.
 • Даний спосіб не вимагає наявності банкомату або доступу до інтернету. Достатньо володіти повною інформацією для ідентифікації та мати під рукою пристрій для стільникового зв’язку.

  При проходженні через автоматичне меню, виникає потреба у тривалому очікуванні, поки дзвінок буде переведений на оператора. Скоротити період очікування дозволить попереднє отримання індивідуального коду клієнта, що дозволить обійти весь ланцюжок автоматичного меню, безпосередньо пов’язуючи клієнта з менеджером банку. Комбінація з 4 цифр присвоюється при відвідуванні відділення, або через пристрій самообслуговування.

  У всіх інших випадках, доки код клієнта не отримано, після короткого набору номера далі слідують інструкціям автовідповідача, набираючи наступну послідовність клавіш:

 • Розділ ощадбанківських карт – «2».
 • Далі підрозділ із запитом балансу картки «1».
 • Набирають останні 4 знака з номера пластику (вказані на лицьовій стороні картки).
 • В авто режимі система повідомляє точну суму, яка на момент дзвінка є на рахунку.

  Мобільний додаток «Сбербанк Онлайн»

  Для користувачів сучасних смартфонів, встановили мобільний додаток фінансової установи, доступний ще один спосіб, як перевірити баланс карти Ощадбанк з телефону.

  Для першого входу проводиться попереднє підключення, а далі послідовність кроків аналогічна роботі з онлайн-системою.

  Подивитися баланс можна наступним чином:

 • Авторизація в додатку шляхом введення пароля і логіна.
 • Після підтвердження входу в систему відкривається меню користувача програми.
 • У розділі карт вказані актуальні дані про залишок на картковому рахунку.
 • Сервіс не передбачає стягнення плати. Суми за картками надаються безкоштовно, дозволяючи регулярно перевіряти і контролювати витрати і фінансові надходження.

  Через Інтернет

  Якщо є доступ в інтернет, отримати інформацію про залишок на карті Ощадбанку через телефон можна з допомогою простого доступу в додаток СбербанкОнлайн.

  Таким чином, дотримуючись певні заходи безпеки і пройшовши попередню авторизацію і додатково підтвердивши законність доступу одноразовим паролем, користувач може увійти в свій особистий кабінет через смартфон.

  Порядок Екшн такий же, як і при роботі з комп’ютером. Головне – щоб був заздалегідь підключений мобільний банк і отриманий доступ до інтернет-банкінгу.

  Крім перевірки рахунку картки, клієнту доступний запит виписки з видатково-прибуткових операцій. Крім балансу конкретної банківської картки, можна перевірити всі інші наявні рахунки – інформація по ним також видно через додаток онлайн.