Як оформити кредитну карту Кукурудза онлайн

280

«Кукурудза» – це картка компанії «Евросеть». Рітейл позиціонує свій продукт як «розумну ” картку», призначену для повсякденних витрат. Її можна використовувати як дебетову карту, розміщуючи на ній власні кошти, так і кредитку з лімітом, який надає Тінькофф. Обслуговування безкоштовно, а за кожну покупку нараховуються бали, які можна реалізувати на покупки в «Евросети» або партнерів. Існують іменні і брак варіанти з різними можливостями, про які поговоримо в цій статті. Отже, як на кредитну карту «Кукурудза» оформити онлайн-заявку, і чому це може бути вигідно?

Види карт

«Евросеть» випускає кілька видів карт, які будуть зручні для різних користувачів в залежності від цілей. Деякі карти можна використовувати для покупок або переказів грошових коштів, інші для оплати комунальних послуг, штрафів, є також і стильна картка за типом black card. Розглянемо їх більш детальніше.

Кукурудза MasterCard Стандарт

Це перша карта в лінійці від «Евросети». Вона неіменна, і в ній знижений стандартний кэшбэк. Він становить 0,5% від суми витрат. Картка належить системі «Мастеркард», тому покупки можна зЕкшн снювати в будь-якому магазині, а також в інтернеті. У кожній неіменний карти є один загальний мінус – не кожен магазин за кордоном буде готовий прийняти через них платіж. Тому цей продукт можна розглядати як кишенькову картку для невеликих витрат по Росії.

На відміну від більшості банківських карт, за користування «Кукурудзою» не стягується комісія за обслуговування. Також є можливість оформити кредитний ліміт від Тинькоффа, перетворивши цей продукт в кредитну картку. Пластик можна використовувати для сплати через інтернет, будь-яка конвертація валют зЕкшн снюється за курсом Центрального Банку без додаткових комісій.

Пластик зручно використовувати тим, хто зберігає заощадження на основний банківській картці та в цілях безпеки не готовий використовувати її для інтернет-транзакцій. Таким чином, можна переказувати невеликі суми на «Кукурудзу» і застосовувати її як інтернет-картку.

MasterCard World

В «Евросети» кредитна картка MasterCard World є більш вдосконаленим видом попередньої стандартної кредитки. Її також можна використовувати і як дебетову картку. Вона пропонує ті ж можливості, але кэшбэк вже вище і складає 1,5%. А при підключенні послуги «Подвійна вигода» він складе 3% на всі категорії, що може запропонувати далеко не кожен банк. Але про додаткові бонуси розповімо пізніше.

World MasterCard PayPass

Це перша іменна картка в цій лінійці. Вона не обмежує користувача у будь-яких транзакцій і є вже повноцінним банківським продуктом. Кредитка оснащена сучасною технологій PayPass, що дозволяє зЕкшн снювати покупки в одне торкання платіжного терміналу, за умови, що сума витрат не перевищує 1 000 рублів. Це обмеження встановлене самою системою «Мастеркард».

Картка має чіп і захист 3D-Secure, що дозволяє їй відповідати всім вимогам до банківських карток. Кэшбэк становить 1,5%, і 3% за «подвійну вигоду». Оформити кредитну карту зможуть тільки власники неіменних карток.

Умови обслуговування, як і у всій лінійці, безкоштовні, доступні кредитний ліміт від Тинькоффа і повноцінні функції особистого кабінету, конвертація валют без комісії і за курсом ЦБ.

World MasterCard PayPass Black

Завершує лінійку «Кукурудзи» з кредитним лімітом картка серії Black. Крім стильного дизайну від попереднього варіанту вона нічим не відрізняється, це іменна кредитна карта «Кукурудза» з усіма можливостями, які представлені попереднім варіантом. Ніяких додаткових витрат за стиль і дизайн «Евросеть» не запитує.

Як оформити?

Оформити карту «Кукурудза» можна в будь-якому салоні «Евросети», маючи при собі лише паспорт. Для оформлення підходять громадяни РФ у віці від 18 до 70 років. Процедура займе не більше 30 хвилин, і не потрібно підтверджувати доходи і місце роботи. Саме оформлення залежить від типу картки.

Стандартну «Кукурудзу» можна отримати в салоні «Евросети». Для цього знадобиться тільки паспорт. Необхідно буде поповнити рахунок картки на 100 рублів. Також можна оформити та другу неименную кредитку World.

А ось іменні PayPass і PayPass Black замовити можна тільки через особистий кабінет і при наявності однієї з попередніх карт. Як оформити? Для цього необхідно в особистому кабінеті скласти заяву. Пластик може бути доставлений поштою або кур’єром. Період доставки може зайняти тиждень, а після отримання картки її потрібно активувати також в особистому кабінеті.

Підключити кредитний ліміт

Самі карти є дебетовими без кредитного ліміту. Щоб перетворити їх у кредитки, замовте цю опцію через особистий кабінет. Кредитний ліміт надається компанією Тінькофф. Умови для тих, хто хоче взяти кредит на карту, наступні:

 • кредитний ліміт – 300 000 рублів;
 • пільговий період – до 55 днів, поширюваний на безготівковий розрахунок;
 • процентна ставка – 28,9% на безготівковий розрахунок і 49,9% на готівку;
 • без додаткової плати за обслуговування.

Тінькофф співпрацює з компанією «Евросеть». І через карту «Кукурудза» онлайн-заявку на кредит в «Евросети» компанія Тінькофф схвалює протягом 30 хвилин. Банк встановив обмеження на вік позичальників: необхідно щоб клієнту було від 20 до 70 років.

Кредитні гроші рекомендується використовувати для безготівкових розрахунків, тому що ставка на зняття готівки досить висока. А поповнювати витрачені кошти можна в «Евросети», через банкомати партнерів Тинькоффа або особистий кабінет. Після схвалення кредиту на карту «Кукурудза» можна буде користуватися не тільки кабінетом «Кукурудзи», але і банку в режимі онлайн.

Додаткові можливості

Але на даний момент «Кукурудза» мало чим відрізняється від інших банківських пропозицій, крім безкоштовного обслуговування. Вигідне використання продукту полягає в додаткових бонусних програмах.

Подвійна вигода

«Евросеть» пропонує своїм клієнтам 3% кешбека на будь-які категорії товарів. Банківські пропозиції зазвичай становлять 1%. Ця додаткова можливість є платною, але вона може швидко окупитися. Послугу можна контролювати і підключати на карту «Кукурудза» онлайн на кілька періодів:

 • 1 місяць – 290 рублів;
 • 6 місяців – 690 рублів;
 • 12 місяців – 990 рублів.

Крім того, компанії часто проходять акції, та подвійна вигода на певний термін надається безкоштовно. Використовувати зароблені бали можна в салонах «Евросети» на придбання будь-якого товару. З допомогою бонусів можна оплатити 99% від вартості покупки.

5% в «Евросети»

Можна підвищити свій кэшбэк до 5% на будь-які товари в «Евросети», крім продукції Apple. Такий вид винагороди піЕкшн де для тих, хто часто користується послугами компанії. Вартість послуги 590 рублів. Але існує обмеження на 50 000 балів. Після накопичення цього ліміту необхідно буде наново підключати послугу.

Кэшбэк підсумовується з іншими акціями, наприклад, якщо підключити і «подвійну вигоду» і «5% Евросети», то загальна сума винагороди складе 8%. Купувати товари можна не тільки в салонах, але і на офіційному сайті рітейлу.

Відсотки на залишок

Така послуга не піЕкшн де тим, хто планує оформляти позику онлайн, а тим, хто хоче використовувати картку як дебетову, зберігаючи на ній власні кошти. «Евросеть» готова запропонувати до 7,5% з щомісячною капіталізацією. Сума незнижуваного залишку повинна становити 259 рублів. Умови нарахування відсотків наступні:

 • 3% для 259 – 14 999 рублів;
 • 4% для 15 000 – 49 999 рублів;
 • 5% для 50 000 – 249 999 рублів;
 • 7,5% для 250 000 до 10 000 000 рублів.

Щоб підключити сервіс, необхідно звернутися в «Евросеть» з паспортом і написати заяву. Також потрібно внести суму незнижуваного залишку 259 рублів. Вартість послуги – 190 рублів додатково.

Переводити гроші на рахунок можна за допомогою салонів «Евросети», через «Золоту корону» особистий кабінет або за допомогою іншої картки «Кукурудза». Всі ці способи без комісії. А от знімати готівку можна буде у межах від 5 000 рублів за одну операцію, але не більше ніж 50 000 в місяць.

Інакше за зняття буде стягуватися комісія в розмірі 1%, але не менше ніж 100 рублів. Також бескомиссионным способом є переказ грошових коштів через особистий кабінет на будь-яку картку стороннього банку. Таким чином можна вивести до 1 000 000 рублів за місяць.

Партнерські програми

Але і це ще не все. «Евросеть» – найбільший рітейл, з якими готові співпрацювати багато торгові компанії. За умов партнерських відносин салон стільникового зв’язку не поступається Ощадбанку.

Тому розплачуватися «Кукурудзою» вигідно практично в будь-якому магазині. Додатково на карту будуть нараховуватися бали. Умови акцій постійно змінюються, і актуальний перелік краще уточнювати на сайті компанії. У середньому винагорода становить від 5 до 10%. У список партнерів входять: «Перехрестя», AliExpress, «Ламода», Tez Tour, «Снігова королева» і десятки інших.