Як відновити забутий ПІН-код карти Ощадбанку

8177

Відповідно до вказівкою ЦБ всі карти випускаються з чіпом, до якого прив’язаний індивідуальний пароль або PIN-код. І якщо магнітними картками можна було розраховуватися без введення ПІН-коду, то картками, оснащеними чіпом, можна оплачувати покупки, вводячи чотиризначний ідентифікаційний номер. Тому, навіть якщо людина забула ПІН, він міг спокійно продовжувати користуватися карткою.

Але що робити, якщо забув пароль від карти Ощадбанку з чіпом? Без ПІН-коду карткою можливо продовжувати користуватися, наприклад оплачувати товари в інтернеті або зЕкшн снювати операції через свій особистий кабінет. Але от заплатити в магазині або знімати гроші в банкоматі, на жаль, вже не вийде. Тому, на підставі картки цього банку, розповімо, як діяти в таких ситуаціях, коли забув ПІН-код.

Постараємося згадати

 

Як би це банально не звучало, але найпростіше відновити свій пароль – це згадати його. Для цього є три спроби, перш ніж картка буде тимчасово заблокована. Багато часто кладуть конверт з ПІН-кодом у відділ, де зберігаються всі важливі документи. Також постарайтеся пригадати, можливо, ви робили запис пароля в якій-небудь блокнот або телефон. Що ще може допомогти, якщо забув ПІН-код ощадбанківської карти?

Людська пам’ять так влаштована, що їй властиво забувати інформацію, якою людина мало користується. І якщо ви набираєте рідко свій пароль, наприклад раз на місяць для того, щоб зняти готівку, то така ситуація цілком природна. Вам може допомогти м’язова пам’ять.

Якщо ви стоїте на касі, за вами купа народу, ви неправильно ввели пароль, не варто продовжувати спроби. Сплачуйте готівкою та спробуйте ввести пароль повторно в спокійній атмосфері через банкомат. Не замислюючись над паролем, пальці на автоматі можуть зробити звичні для них дії, і ви наберете необхідну комбінацію. Якщо остаточно і безповоротно забув ПІН-код на картці Ощадбанку, що робити тоді?

Відновлення пароля

Як дізнатися ПІН-код банківської картки Ощадбанку? Можна звернутися до фахівців банку з цим питанням? Персональний кодовий номер виготовляється таким чином, що він невідомий ні одному співробітнику банку. Він не відображається в програмному забезпеченні і ніде не записаний. Тому, якщо ви забули ПІН, то вам необхідно буде пройти процедуру відновлення. Так, як відновити пароль на карті Ощадбанку?

Не важливо, ПІН-код кредитної картки Ощадбанку або дебетової картки Ощад, відновити його без перевипуску картки не представляється можливим. На кожній карті Ощадбанку є тільки один пароль. Він випускається тільки один раз. Знаючи його, ви можете повноцінно користуватися карткою. Тому відновлюючи ПІН-код, будьте готові до того, що ваша картка буде заблокована і перевипущена. Процедура дуже проста.

Необхідно звернутися у відділення банку і написати відповідну заяву. При собі слід мати паспорт. Фахівці приймуть заяву і передадуть його в роботу. Вам варто очікувати перевипуску картки і пароля протягом двох тижнів. З вами зв’яжуться і запросять в офіс для отримання кореспонденції. Тепер ви знаєте, як відновити ПІН-код карти Ощадбанку.

Поради від автора

Для того щоб подібних ситуацій не виникало, і вас не цікавило питання про те, як дізнатися ПІН-код карти Ощадбанку, рекомендуємо зберігати його в наЕкшн ному захищеному місці. Наприклад, там, де ви зберігаєте документи або цінні папери. Ні в якому разі не носіть ПІН-код з собою і не записуйте його в телефон, це може бути небезпечно. Краще вже нехай вас будуть цікавити такі питання, як забув/забула пароль, ніж, можуть зняти гроші з рахунку у разі крадіжки картки.