Як оформити карту Халва від Мтбанку?

837

«МТБанк» — білоруський банк, який є одним з лідерів ринку, чий статус підтверджується різними нагородами, яка компанія отримує від локальних, так і від міжнародних організацій. Закрите акціонерне товариство успішно працює в банківській галузі з 1994 року. Крім успішної діяльності з юридичними особами банк пропонує різні кредитування для фізичних осіб. Крім цього, банківська організація пропонує послугу розстрочки, просуваючи карту Халва від Мтбанку.

Особливості картки

Картка Халва від Мтбанку дозволяє отримати безвідсотковий кредит. Таким чином, можна купити товар у магазині-партнері за банківські гроші під 0% річних, при цьому немає необхідності вносити початковий внесок і переплачувати проценти. Договір про розстрочення може бути тривалістю до одного року.

Крім того, якщо зЕкшн снювати покупки за власні гроші, то мається на увазі кэшбэк до 1,5% від суми витрат. Розглянемо, як працює карта:

  • користувач оплачує товар за допомогою картки в магазині-партнері в рамках схваленого овердрафту;
  • в залежності від торгової точки клієнту пропонується розстрочення терміном від одного місяця;
  • держатель картки повинен вносити рівні платежі, починаючи з місяця, наступного за місяцем придбання;
  • у підсумку погашається борг у розстрочку без переплати відсотків.

При цьому на кредитку можна перерахувати власні кошти, та зЕкшн снювати покупки на свої гроші. У цьому випадку, банк буде повертати 1,5% від суми витрат на картковий рахунок у вигляді винагороди, але для таких розрахунків вигідніше карта «Халва плюс», де бонус може досягати 10%.

Взаєморозрахунки між покупцем і продавцем проводяться за рахунок кредитних коштів, така послуга не безкоштовна. Розглянемо, скільки коштує картка. За річне обслуговування клієнт повинен вносити 9,9 білоруських рублів.

При цьому він отримує можливість користуватися продуктом і за межами республіки Білорусь, але в цьому випадку отримана карта буде діяти, як дебетовий продукт, тобто зЕкшн снювати транзакції можна буде тільки за рахунок власних коштів.

За допомогою картки можна знімати готівкові грошові кошти, а тільки ті, які позичальник самостійно розмітив на рахунку картки, понад кредитного ліміту. Щоб зрозуміти, як працює карта, можна розділити всі періоди на розрахунковий і платіжний.

У розрахунковому періоді позичальник зЕкшн снює покупки в рамках кредитного ліміту в магазинах-партнерах. По кожній окремій операції формується графік платежів з сумою, яку необхідно вносити на рахунок. Всі угоди підсумовуються і клієнту слід оплачувати витрати, в платіжному періоді, який починається з наступного місяця, що йде за розрахунковим. Вносити платежі слід до 15 числа кожного місяця, поки розстрочка не буде погашена.

Перевіряти всі свої витрати і внесені готівкою, таким чином контролювати баланс, можна в особистому кабінеті. Там же доступна виписка за будь який необхідний період. Кредитний ліміт по картці починається з 60 рублів і максимальна сума 6 000 білоруських руб. Сума кешбека при розрахунках власними грошима не може перевищувати 200 рублів за розрахунковий період.

Умови отримання карти Халва

Отримати картку можна, як у відділенні банку або магазинів-партнерів, так і на власну адресу проживання. За умовами оформлення з 1 травня 2018 року клієнту достатньо надати лише паспорт. При цьому довідка про доходи більше не потрібно.

Позику у вигляді овердрафту доступний особам, які досягли 18-річного віку. Крім того, скористатися платіжними засобами можуть і пенсіонери, чий вік не перевищує 65 років. Умовами користування картки мається на увазі, що у клієнта вже є позитивна кредитна історія.

При її відсутності можлива відмова з боку банківської організації, або надання продукту з мінімальною лімітом. При цьому можливість оформити карту є у резидентів республіки Білорусь і людей, які мають вид на проживання в цій країні.

Процедура оформлення

Оформити картку Халва можна кількома способами:

  • через інтернет на сайті банку;
  • у відділенні банку;
  • у магазинах-партнерах;
  • зателефонувавши за номером контактного центру.

Для формування заявки знадобляться паспортні дані. Онлайн заявка на карту можливо безпосередньо з сайту банківської організації. Для цього потрібно виконати ряд наступних Екшн :

  • Зайдіть на сайт організації https://www.mtbank.by
  • Виберіть розділ банківські картки.
  • Натисніть на пункт меню «замовити карту».
  • Зробіть запит на формування кредитки, для цього слід заповнити поля за контактним та паспортними даними.
  • Спосіб доставки може бути офіс банку або адресу клієнта. У другому випадку потрібно активувати картку, так як вона в цілях безпеки надається в неактивному стані, і користуватися їй не надається можливим.

    Для активації слід надіслати запит у вигляді смс-повідомлення з текстом *199*5ХХХХ#. При цьому замість ХХХХ написати останні чотири цифри номера пластику. В деяких випадках в цілях безпеки активація таким способом неможлива, тому слід зателефонувати за номером гарячої лінії або звернутися особисто в банк. Знадобляться паспортні дані.

    Способи погашення заборгованості

    Грошові кошти на користь погашення заборгованості по картці списуються автоматично з карткового рахунку 15 числа кожного місяця. При цьому якщо ця дата припадає на вихідний або святковий день, то строк переноситься на найближчий робочий день

    До цього моменту всі внесені кошти знаходяться на картковому рахунку клієнта і не списуються в якості закриття боргу. Але клієнт може сформувати заявку на дострокове списання грошей в особистому кабінеті. Також можна зателефонувати або звернеться в банк для цієї процедури.

    Важливо забезпечити кошти на рахунку в достатній кількості, так як якщо сума надходить на рахунок у час, то банківська компанія нараховує штраф у розмірі 0,3% від непогашеного боргу на щоденній основі. Закрити карту можна, написавши письмову заяву в офісі банку. При цьому вся заборгованість повинна бути погашена.

    Як поповнити карту

    МТБанк надає різні способи для погашення заборгованості по картці. Клієнт може використовувати, як дистанційні методи з комісією і без неї, так і оплачувати безпосередньо через банківських фахівців і технічні пристрої. Банківська організація пропонує наступні варіанти:

    • оплата через особистий кабінет і мобільний додаток за допомогою банківських карток системи Visa або MasterCard. Послуга доступна для тих карт, за якими банки-емітенти дозволяють онлайн-транзакції;
    • переказ грошей через сайт з обмеження в 10 000 рублів за один місяць;
    • прийом готівки у касах і бенкоматах банку;
    • оплата за допомогою сервісу ЕРИП. Обмеження в 6 000 білоруських руб. При цьому якщо за місяць сума перевищує встановлений ліміт, то комісія становить 1% від розміру перевищення верхнього порогу.

    По картковому продукту є два рахунки. На одному зберігаються власні гроші клієнта. На іншому – надається кредитний ліміт, і проводиться списання на користь погашення 16 числа кожного місяця при наявності боргу і при достатності коштів на власному рахунку.

    МТБанк використовує в першу чергу кредитний рахунок при оплаті покупок. Таким чином, з рахунку при зЕкшн сненні покупок списуються кредитні кошти, навіть якщо там знаходяться власні.

    Як закрити карту

    Операція із закриття картки зЕкшн снюється на підставі письмової заяви від клієнта. Тому необхідно буде звернутися у відділення банківської організації з паспортом. Якщо з якоїсь причини в офіс попрямувати не виходить, то можна попросити вислати зразок заяви на електронну пошту.

    При цьому бланк необхідно буде заповнити і направити на юридичну адресу компанії. Після чого договір про картці буде розірвати. Попередньо тримач пластику може заблокувати картку.

    Це можливо через особистий кабінет або, зателефонувавши на номер гарячої лінії. Варто враховувати, що проста блокування не звільняє від нарахування щорічної комісії за обслуговування. Щоб витрат на утримання картки не було, необхідно писати саме заяву на розірвання.

    Після закриття рекомендуємо отримати довідку про те, що кредитка закрита, а також рахунок-виписку з надходженнями та списаннями коштів. При наявність залишку на рахунку власних грошей банківська компанія може видати їх в касі або перевести на сторонній рахунок, який належить власнику картки.

    Магазини партнери карти

    В команду партнерів входить понад 18 000 магазинів по всій республіці. Всі торгові точки згруповані за категоріями. Клієнт може зЕкшн снювати покупки в будь-якому з них без переплати відсотків, тобто в розстрочення.

    • 446 магазинів техніки;
    • 431 торгова точка в напрямку «авто»;
    • 6 АЗС;
    • 70 магазинів білизни;
    • 178 — дитячий товарів;
    • більше 500 інтернет-магазинів;
    • більше 100 кави і ресторанів;
    • понад 200 продуктових.

    З повним переліком магазинів-партнерів на сайті Мтбанку можна ознайомитися самостійно, та вибрати для себе необхідну торгову точку для покупок.