Як отримати безкоштовну карту Ощадбанку

898

Сбербанк як один з найбільш популярних банків, що випускають пластикові картки для безготівкових розрахунків, пропонує широкий асортимент пропозицій щодо емісії з урахуванням всіх потреб населення: кредитування, зберігання коштів, перекази, оплата за товари і послуги у роздрібних магазинах і в інтернеті. Збираючись активно користуватися безготівковими банківськими операціями, необхідно знати, як отримати карту Ощадбанку безкоштовно на максимально вигідних умовах.

Кожна картка, емітована Ощадбанком, володіє особливими властивостями, тому кожен російський громадянин зможе вибрати оптимальний вид пластику, що враховує індивідуальні потреби.

Загальні правила випуску пластикової картки Ощадбанку

Завдяки багаторічній роботі з пластиковими продуктами, фінансова установа накопичило великий досвід у галузі впровадження нових технологій і програм, що забезпечує максимальну функціональність картки і високу безпеку карткових розрахунків.

Процедура оформлення будь-якого виду пластику виключно проста. Досить звернутися до відділення банку та пред’явити паспорт. Важливо вибрати оптимальний вид картки, який буде відповідати очікуванням і потребам клієнта.

Умови обслуговування, випуску, можливості пластикового продукту будуть залежати від обраного типу. Якщо клієнт передбачає закордонні поїздки, краще замовити випуск карток, які працюють на міжнародних платіжних системах. Якщо продукт буде використаний в межах країни, можна отримати картку початкового рівня.

Від запропонованого функціоналу і призначення буде залежати розмір річного обслуговування. Наприклад, банк не стягує за обслуговування:

 • за картками платіжної системи Maestro Momentum;
 • за картками пенсіонерів.

Для молоді як дебетовий варіант випускається особлива карта з мінімальною платою за рік (150 руб.)

Крім типу платіжної системи, при прийнятті рішення про емісію велике значення має, чи будуть використовуватися власні кошти на рахунку чи буде потрібно оформлення кредитної лінії.

Як отримати

Щоб випустити картку, більше не потрібно відвідувати відділення фінансової установи. Заявку на випуск оформляють через форму онлайн-запиту на сайті.

Загальний алгоритм, як отримати будь-яку карту Ощадбанку, виглядає наступним чином:

 • Подача заявки на емісію.
 • Банк розглядає звернення клієнта.
 • Відвідування офісу для підписання договору.
 • Співробітник відділення видає конверт, на якому нанесені основні параметри пластика та ПІН-код для зЕкшн снення операцій.
 • Процес узгодження випуску багато в чому залежить від конкретних умов використання картки.

  Точний пакет документів для випуску можна дізнатися при зверненні у філію.

  Основними документами для емісії служать:

  • цивільний паспорт;
  • заповнена клієнтом заява.

  Якщо оформляється кредитка, список документації доповнюють довідками про доході і працевлаштуванні:

  • 2-ПДФО;
  • довідка з підтвердженням працевлаштування від роботодавця;
  • завірена копія трудової;
  • інші підтверджують дохід позичальника документи.

  В деяких випадках можуть знадобитися додаткові документи. Наприклад, для кредитної карти Ощадбанку знадобиться ще й довідка про доходи. Дізнатися, які документи потрібні в конкретному випадку, краще всього у фахівця банку при безпосередньому зверненні.

  Термін емісії пластику залежить від того, є чи не найпопулярніший продукт іменним або відноситься до моментального випуску. Останні отримують в день звернення після того, як банк прийняв позитивне рішення про випуск, а іменні продукти доведеться почекати 1-2 тижні. Налагоджений механізм роботи кредитної установи дозволяє отримати іменні картки набагато раніше – на третій-четвертий день після подачі заяви.

  Причини відмови в емісії

  В окремих випадках банк відмовить у випуску. Найбільш часто проблеми виникають при наступних обставинах:

  • невідповідність параметрам, встановленим для клієнтів банком;
  • недостовірні відомості про власника (якщо людина вже коли-небудь звертався в банк, що його дані будуть звірені з наявною інформацією, а крім цього, робляться додаткові запити);
  • клієнт вже випустив безліч банківських карт, які значаться як діючі (верхня обмежувальна планка визначається банком у кожному конкретному клієнтові);
  • перевіряється історія використання інших карток;
  • громадянин потрапив у чорний список клієнтів банку, тому на будь-яке його звернення буде відмова.

  Звертаючись в Ощадбанк повторно, потрібно бути готовим до ретельній перевірці історії минулого співпраці. Тому при наявності серйозних прострочень, боргів, інших проблем з кредитором шанси на благополучне емісію пластику мінімальні.

  Які вимоги висуває банк до клієнтів?

  Розглядаючи кожне звернення з випуску картки, фінансова організація висуває свої вимоги до майбутнього клієнта. Якщо випускається дебетовий пластик, держателю достатньо бути повнолітнім, мати паспорт, громадянство та реєстрацію за певною адресою.

  При випуску кредитного варіанти вимоги включають параметри, які дозволять з упевненістю очікувати погашення позиченої у банку суми:

  • громадянство РФ (в окремих випадках допускаються виключення);
  • постійна прописка на території РФ;
  • досягнення повноліття (по ряду програм кредит можна взяти з 21 року);
  • працездатний вік (до досягнення пенсійного віку);
  • офіційний трудовий стаж від року;
  • робота на останньому місці від 3-6 місяців;
  • стабільне працевлаштування.

  В цілому загальні параметри держателя картки від Ощадбанку збігаються із загальним переліком інших кредитних установ.

  Різноманітність пластикових продуктів

  Кожна категорія громадян, будь-які потреби і переваги враховуються у розмаїтті пластикових карток, що випускаються Ощадбанком.

  Всі види пластику поділяються на:

 • Універсальні, підходять у більшості ситуацій, з класичним, золотим або платиновим виконанням. В залежності від обраного виконання вартість картки буде відрізнятися. Як правило, універсальні продукти підходять для роботи з вітчизняною та іноземною валютою, якщо інше не встановлено договором.
 • Карти, що випускаються з підтримкою партнерських організацій, що враховують особливі потреби клієнта. Наприклад, карта, видана Ощадбанком спільно з Аерофлотом, враховує необхідність частих перельотів, надаючи різноманітні знижки та бонуси при оплаті.
 • При активних розрахунках по картці клієнтів може зацікавити можливість випуску преміумного пластику, розрахованого під конкретні побажання клієнта. Дані програми реалізуються індивідуально, а видача відбувається в строго визначених філіях, що надають сервіс обслуговування на рівні «Прем’єр».

  Емісія подібного варіанту найчастіше пов’язана з безліччю вигідних акцій, знижок від партнерів банку, особливих тарифів, інших видів спецсервісу. Однак слід враховувати, що преміумна картка коштує в обслуговуванні не менше 10 тисяч рублів за рік.

  Можлива безкоштовна емісія

  Питання, скільки коштує емісія та обслуговування пластику, є одним з принципових параметрів. Далеко не завжди клієнтові потрібні особливі умови і переваги від партнерів банку і особливий сервіс самої кредитної установи. До того ж сплата 10 тисяч рублів за використання пластикового продукту для розрахунків у магазинах може не виправдати очікувань, якщо розрахунки по карті ведуться рідко, а всього функціоналу використовуються тільки поповнення та зняття.

  Більш того, багато класичні картки, що випускаються безкоштовно, наділяють не меншим функціоналом без необхідності нести додаткові витрати.

  Розглядаючи варіанти, як отримати безкоштовну банківську картку Ощадбанку, рекомендується звернути увагу на найбільш економні в цьому відношенні карти, підтримувані системою Моментум, соціальні картки, які видаються пенсіонерам.

  Дуже часто Ощадбанк проводить різноманітні акції, що дозволяють зЕкшн снити випуск абсолютно безкоштовно.

  Основні умови обслуговування

  Визначаючи тип карти, яку потенційний клієнт банку збирається випускати, слід окремо розглянути питання роботи з пластиком:

 • Maestro Momentum емітується без справляння плати, проте в рамках використання можливі списання за окремі послуги (отримати виписку по 10 операціями коштує 15 рублів, у той час як інші картки надають подібні відомості безкоштовно, перевипуск у разі псування, втрати, забутого ПІН-коду проводиться платно).
 • Maestro «Соціальна» передбачає безкоштовний випуск та перевипуск через 3-річний період використання, достроковий перевипуск коштує 30 рублів.
 • Maestro «Студентська» видається безкоштовно з подальшим стягненням за 150 рублів за рік. Перевипуск в разі, якщо забули PIN-код буде коштувати 30 рублів. Для отримання виписки про останні фінансових діях оплачується 15 рублів, які будуть списані з карткового рахунку.
 • Maestro, Visa Electron передбачають отримання карти і подальше обслуговування зі справлянням 300 рублів. Надалі перевипуск проводиться без справляння плати, а дострокова заміна – 60 рублів. Виписка з останніх Екшн відбувається також із справлянням аналогічної суми – 15 рублів.
 • Visa Classic, MasterCard Standard та аналогічні партнерські картки припускають стягнення 750 рублів в перший рік, за другий і наступні – по 450 рублів. Перевипуск в зв’язку з закінченням терміну дії – безкоштовно, але дострокова емісія при втраті буде коштувати 150 рублів. Виписки видаються на платній основі.
 • Дані платежі клієнтом не виробляються, якщо карта випущена в рамках зарплатного проекту – всі витрати по обслуговуванню несе роботодавець.

  Додаткові можливості

  Пластикові продукти від Ощадбанку дозволяють повноцінно використовувати всі застосовувані на російському банківському ринку технології.

  Для зручної роботи, переказів іншим особам, оплат в інтернеті, поповнення балансу мобільного рекомендується підключити мобільний банк. Сервіс є платним, однак його вартість непорівнянний з тими перевагами, якими він володіє. При стандартній емісії пластику використання мобільного банку коштує всього 30 рублів, знімаються з карти щомісяця. Для особливо ощадливих дозволяється безкоштовне використання мобільного банку з підключенням до «економного пакету».

  По картковим продуктам Ощадбанку передбачені зручні і швидкі платежі через інтернет-банк практично в будь-якій сфері – достатньо знати повні реквізити отримувача. Реєстрація в особистому кабінеті Ощадбанку Онлайн дозволить без проблем оплачувати комунальні платежі, мита, штрафи. Обмеження лише за сумами вироблених операцій.

  Останні варіанти пластикових продуктів оснащені сучасними технологіями безконтактних платежів PayPass, які дозволяють оплачувати, не торкаючись платіжного терміналу.

  Широке розмаїття кредитних і дебетових варіантів, дозволить кожному клієнту підібрати оптимально відповідний вид пластику.