Вклад «Зберігай» від Ощадбанку: процентна ставка, умови

547

Одним з найбільш зручних і наЕкшн них способів збереження заощаджень на сьогодні служить лінійка вкладів, пропонована Ощадним банком. Серед діючих пропозицій внесок «Зберігай», оформлений в Ощадбанку, гарантує найбільш високий дохід і доступні умови оформлення.

Умови за вкладом

Пропонований Ощадбанком внесок «Зберігай» дозволить кожному бажаючому мати гарантовані накопичення з нарахуванням відсотків практично на будь-яку вкладену суму.

Мінімальна сума, за яку можливе відкриття вкладу, становить всього тисячу рублів. Також можливе зберігання коштів у доларах або євро (не менше 100 у. е).

Щомісячне нарахування відсотків дозволяє користуватися доходом, не чекаючи закінчення терміну депозиту, однак для максимального прибутку від вкладеної суми можна щомісяця проводити процедуру капіталізації відсотків, тим самим автоматично збільшуючи суму заощаджень.

Стаття в тему: депозити Ощадбанку для фізичних осіб в 2018 році

При відкритті депозиту встановлюється строк, що не перевищує 3 років. Якщо передбачається короткострокове зберігання, з банком укладається договір терміном від 1 місяця. Дані заходи дозволять не тільки забезпечити збереження накопичень протягом короткого терміну, але і отримати прибуток за кожний місяць дії договору.

На поточний момент вклад «Зберігай» є самим наЕкшн ним джерелом прибутку з гарантією доходу до 5,63% річних від суми рублевого депозиту і до 1,06% від суми в доларах або євро.

Визначаючи суму майбутньої інвестиції, слід враховувати, що додати кошти до депозиту вже не вдасться, а джерелом додаткового прибутку служить капіталізація відсотків.

Також не передбачена можливість часткового термінового зняття коштів до закінчення терміну дії договору.

Відсоткові ставки

Дохід у вигляді відсотків багато в чому буде залежати від призначеного відсотка згідно діючого тарифу. Починаючи з квітня 2017 року ставки по депозиту в рублях встановлені в діапазоні від 4,3 до 5,15 відсотків.

Розрахувати майбутню прибуток можна за допомогою онлайн-калькулятора за депозитом або самостійно, так як тариф встановлює єдині умови для будь-якої суми заощаджень, починаючи від 1 тисячі рублів. Процентна ставка збільшується у міру збільшення терміну дії договору:

До 2 міс. 4,30%
<3 міс. 4,70-4,71%
<6 міс. 5,10-5,12%
<1 рік 4,95-5,00%
<2 роки 4,95-5,06%
<3 роки 4,90-5,14%
3 роки 4,80-5,15

Як видно з таблиці, оптимально прибутковим стане розміщення коштів в Ощадбанку Росії на термін від 3 місяців до півроку, що цілком відповідає наміру громадян зберегти особистий капітал для майбутніх великих витрат в найближчому майбутньому.

В таблиці вказані два значення процентної ставки: перший – при звичайному депозиті, друге – при щомісячної капіталізації за вкладом. При необхідності вкладник може оформити договір з відрахуванням нарахованих відсотків на окремий рахунок.

Обчислення прибутку за вкладом

Перш ніж підписати договір і відкрити депозит, рекомендується зробити попередні обчислення, яким буде майбутній дохід при зміні тих чи інших умов інвестування.

Шляхом визначення суми та тривалості зберігання депозиту, а також з урахуванням подальших планів на власні накопичення можна автоматично розрахувати суму передбачуваного доходу, застосовуючи один з депозитних онлайн-калькуляторів.

Додаткові умови

Слід бути уважними, так як при достроковому повному знятті коштів втрачається значна частина прибутку. Наприклад, замість 5-відсоткової прибутку клієнт отримає всього 0,01% нарахувань.

Якщо немає впевненості в тому, що кошти не знадобляться раніше, необхідно вивчити наступну інформацію:

  • Якщо внесок оформлено терміном до півроку, а також при витребуванні більш тривалого депозиту протягом 6-місячного строку, процентна ставка складає всього 0,01%.
  • Якщо вклад зберігався довше півроку, однак термін закінчення депозиту не піЕкшн шов, зберігається частина процентних виплат – в розмірі 2/3 від призначеної Ощадбанком ставки.
  • Щомісячна капіталізація при достроковому розірванні втрачається повністю.
  • Таким чином, перш ніж визначити кінцевий термін дії депозиту, необхідно ретельно оцінити ситуацію, щоб у підсумку не втратити більшу частину прибутку за відсотками. Для осіб літнього віку передбачена можливість розпорядження депозитом через представника за дорученням, а також складання заповідального розпорядження.

    Крім того, кредитна організація допускає можливість автоматичної пролонгації, якщо клієнт висловлює такий намір, із збереженням колишніх умов в 2018 році.

    Стаття в тему: що таке пролонгація банківського вкладу?

    Оформити вклад «Зберігай» для фізичних осіб не складе ніякої праці. Досить звернутися в найближче відділення та пред’явити паспорт. Співробітник відділення підготує необхідні документи та розповість про умови вкладу. Після підписання договору та внесення коштів на рахунок після закінчення кожного нового місяця вкладник буде отримувати гарантований стабільний дохід, а по закінченні дії договору зможе оформити його продовження на новий термін.