Що дає пакет послуг Привілей у ВТБ 24

551

ВТБ 24 пропонує своїм клієнтам повне банківське обслуговування, яке включає всі сервіси та послуги, наявні в компанії. Такий комплекс дозволяє отримувати вигідні умови за кредитами, вкладами, інвестиціям, а також у програмі присутні страховки для виїжджаючих за кордон, система Priority Pass, персональне обслуговування і супровід клієнта на будь-якому етапі цілодобово. У цій статті розглянемо пакет послуг-привілеїв від ВТБ 24, розповімо, як підключити цей сервіс, скільки він коштує і що дає привілейованим особам.

Що таке Привілей від ВТБ 24

Пакет Привілей – це швидкість, комфорт і вигода обслуговування. Такий продукт створений для VIP-клієнтів, які не мають часом для стандартних черг в банку і бажають отримувати якісний сервіс. ВТБ-привілеї економлять час, так як:

 • клієнт отримує обслуговування без черги;
 • компанія надає сервіс «Консьєрж» на цілодобовій основі;
 • можливе дистанційне керування рахунками і картами;
 • кредитування без додаткових довідок та поручителів.

Але вигода використання в ВТБ 24 Привілеї не закінчується лише операційною роботою банку. Організація такої категорії клієнтів готова надати найбільш вигідні умови:

 • пільги щодо інвестиційних продуктів;
 • карта категорії преміум з додатковою послугою «Колекція»;
 • знижки від партнерів до 40%;
 • кредитування зі ставкою 18%;
 • бонуси і кешбэк в розмірі 5% по різних категоріях.

Але в першу чергу користувачі в банку ВТБ пакету Привілей отримують високий рівень комфорту роботи з банком:

 • персональний менеджер;
 • офіси з окремим обслуговуванням;
 • безкоштовна страховка для тих, хто виїжджає за кордон;
 • послуга Priority Pass, що дозволяє відвідувати комфортні бізнес-зали в аеропортах усього світу.

Даний сервіс є дуже привабливим для клієнтів, тому розглянемо детальніше всі послуги з сервісу від ВТБ 24 Привілей.

Персональний менеджер

Персональний менеджер допомагає клієнту за все банківських питань. Він може не тільки проконсультувати з чинним послуг, але і запропонувати оптимальне рішення. За кожним клієнтом закріплений свій менеджер, який буде в курсі всіх справ і зможе надавати компетентну думку. Також він допоможе підготувати документи для тих або інших угод та оформити банківські продукти.

Страхування «Захист Мандрівника»

Страховка, яка надається в ВТБ 24 пакетом послуг для VIP-клієнтів, є обов’язковою умовою для оформлення візи при поїздці за кордон. Оформляючи «ВТБ 24 Привілей», клієнт автоматично отримує на руки безкоштовний поліс. Страхове покриття становить до 100 000 доларів, в нього включені:

 • екстрена допомога за кордоном у партнерських медичних центрах;
 • компенсація за скасування поїздці або в разі втрати багажу;
 • випадки, пов’язані з настанням цивільної відповідальності.

Продукт діє протягом 90 днів після виїзду за кордон. При цьому він відновлюємо при наступних поїздках. Якщо страхова подія настала, то необхідно звертатися на номер 8 (495) 644 44 40.

Офіси ВТБ

Для привілейованих клієнтів ВТБ готовий надати 47 спеціалізованих офісів по всій Росії. Крім того, кожне відділення оснащене спеціальною зоною для клієнтів з категорії «привілей». Такі офіси обладнані Wi-Fi і пропонують операційне обслуговування.

Дистанційне управління

Своїми продуктами можна керувати за допомогою сервісу «ВТБ-онлайн» або за допомогою телефонного банку. В особистому кабінеті можна переказувати гроші між рахунками, поповнювати внески, оплачувати різні послуги, а також погашати кредити або використовувати обмінний курс валют.

Сервіс, що дає подібний функціонал, – це телефонний банк. Щоб ним скористатися, потрібно зателефонувати на номер 8 800 500 24 24 і назвати паспортні дані. Також в цілях безпеки банк надішле пароль на прив’язаний номер телефону, який також необхідно повідомити оператору. Таким чином, всі дії, які доступні в особистому кабінеті, можна виконувати за допомогою телефонного дзвінка.

«Консьєрж»

Це сервіс особистого помічника. Йому можна делегувати різні завдання: від організації зустрічі з партнером до вирішення візових питань, бронювання квитків і готелів при виїзді в іншу країну. «Консьєрж» займається не тільки питаннями, пов’язаними з бізнесом, але й може вирішувати будь-які побутові проблеми, аж до порад по ремонту квартири або освіту та медичне обслуговування дітей.

Інвестиції

ВТБ 24 може надавати не тільки аналітичну інформаційну підтримку на фондових ринках, але і повністю сформувати інвестиційний портфель. Під управлінням особистого менеджера клієнти отримують самі оперативні та вигідні умови на ринках акцій. Також банк пропонує умови для самостійної торгівлі через «Онлайн-брокер» з повним безкоштовним навчанням. Клієнт отримує доступ до торгів на валютному ринку, рішення по пакетам акцій і єврооблігацій, індивідуальний інвестиційний рахунок і багато інші інструменти.

Вклади

Привілейовані вклади оформляються за підвищеними ставками. При цьому доступно необмежена кількість депозитів. Можна відкривати рахунки в доларах, гривнях або євро. Крім того, доступні фунти стерлінгів та швейцарські франки. Персональний менеджер зможе проконсультувати про те, як вигідно сформувати свій портфель.

Карткові продукти

В залежності від потреб за кредитними або дебетовими картками передбачені різні напрями в системі бонусів. Кешбэк може бути на заправки, ресторани і багато інші послуги до 5%. Видаються картки Visa Signature або MasterCard World Black Edition. Пластик оснащений всіма сучасними функціями, включаючи безконтактну оплату через мобільний додаток, а також захищений сучасною системою 3D-S.

Клієнт самостійно вибирає цікавлять його бонуси. Категорія «Колекція» дозволяє обмінювати накопичені бали на товари, розміщені на сервісі від ВТБ 24. За програмою «Авто» надається кешбэк на оплату палива та парковок, а також послуги допомоги на дорозі і технічного сервісу.

В категорії «Мандрівник» крім страховки і Priority Pass клієнту доступні милі за витрати по картці, які можна реалізувати на придбання квитків, оренду авто або бронювання номера в готелі.

Скільки коштує

Обслуговування може бути безкоштовним, але для цього необхідно, щоб виконувалась одна з вимог кожного місяця:

 • загальні витрати по карті в поточному періоді склали понад 55 000 рублів;
 • на депозитах, розміщених у ВТБ, залишок більше 2 млн рулів;
 • на картку наЕкшн шла сума, яка перевищує позначку в 120 000 рулів;
 • картка бере участь у зарплатному проекті.

Якщо ці умови не виконуються в поточному місяці, то в наступному буде списана сума з рахунку, яка становитиме 2 500 рулів.