Дадуть кредит з поганою кредитною історією?

655

Купівля автомобіля тягне за собою великі витрати, тому багато автомобілістів вирішують питання з придбанням за рахунок залучення коштів банку. При подачі заявки на видачу потрібної суми виникає питання, як отримати кредит з поганою кредитною історією, якщо в минулому людина вже підводив банк і допускав прострочення по виплатах.

Отримавши відмову у наданні позики, саме час задуматися, чи дадуть кредит з поганою кредитною історією взагалі. Тим не менше, ситуація зовсім не безвихідна – існує безліч варіантів, як домогтися отримання омріяного автомобіля за допомогою позики, зробивши певні зусилля.

Перспективи для позичальника із зіпсованою КИ

Потрапляння в чорний список найчастіше викликано виникли важкими життєвими обставинами. Іноді причиною стає хронічна прострочення на кілька днів, тобто клієнт просто не знав точного терміну погашення або зарплата приходила пізніше дня внесення платежу. Перш ніж звертатися за видачею нової позики, слід розібратися, що послужило приводом погіршення репутації, та зробити певні висновки.

Далеко не всі кредитні організації відмовляються оформити автокредит з поганою кредитною історією, так як в противному випадку довелося б істотно обмежити ринок автокредитування. Розуміючи високий ризик повторення неприємностей з позичальником, банк буде висувати більш жорсткі вимоги до клієнта і менш вигідні умови для погашення позики. Збираючись в банк, слід бути готовим, що оптимальний варіант з мінімальною процентною ставкою майбутньому позичальникові навряд чи запропонують.

Як правило, банки, які співпрацюють з такими клієнтами, пропонують:

 • підвищений відсоток;
 • невеликий термін;
 • обмежену суму;
 • високу частку в якості першого внеску;
 • недоступність акційних пропозицій.

Ці заходи дозволять банку підвищити прибутковість операції, тим самим забезпечуючи себе додаткової фінансової захистом на випадок непередбачених проблем з погашенням.

Заходи безпеки з боку банку за автопозик

Ризик неповернення коштів існує не тільки при поганій кредитної репутації позичальника, тому додатковою гарантією банку за будь-якого кредиту на покупку машини стане:

 • Залучення поручителя, який гарантує виконання фінансових зобов’язань в рамках договору з кредитором.
 • Оформлення заставного забезпечення на куплений автомобіль або інше майно клієнта.
 • Обов’язковість оформлення повної страховки каско на об’єкт застави.
 • Крім того, банку потрібно пред’явити достатньо доказів, які підтверджують стабільність матеріального становища і наявність коштів для виплати заборгованості в повному обсязі. Це можна зробити, надавши довідку про високий заробіток, довідки про працевлаштування в стабільній великій компанії, а також висловив готовність внести великий початковий внесок.

  Нюанси перевірки репутації платника в БКІ

  Не варто також виключати вірогідність отримання позики в іншому кредитному установі, адже різні фінансові структури працюють з різними БКІ, а значить, відомості про простроченнях при виплаті минулого кредиту можуть зберігатися не у всіх базах кредитних історій.

  Найбільше шансів отримати кредит з поганою репутацією – у досить молодих банківських структурах, що не володіють широкими можливостями по перевірці потенційних клієнтів. Крім того, банк, тільки початківець експансію на ринку автокредитування, може з більшою лояльністю ставитися до кожного нового клієнта і давати потрібні кошти.

  Навіть якщо один банк дає відмову, це не означає, що інші кредитори відмовляться дати кошти. Головне, не акцентувати на факті своїх злісних несплат у минулому і надати роботу по перевірці наЕкшн ності співробітників самого банку.

  Вивчити пропозиції нових банків, що дають позики на покупку авто, слід в обов’язковому порядку, так як крім готовність знизити вимоги до позичальнику вони можуть надати унікальні пропозиції з метою розширення власної клієнтської бази.

  Шляхи отримання автокредиту

  Якщо намір купити автомобіль через автокредитування затверджено остаточно, слід вивчити всі діючі пропозиції банків і проаналізувати, як купити машину за допомогою банку. Відібравши кілька найбільш підходящих програм, що запит на видачу коштів спрямовують в кілька банків.

  Якщо потенційний позичальник уважно ознайомився з поточними вимогами банків, буде простіше визначити, як взяти позику з високим ступенем ймовірності успіху. Отримавши попередньо схвалений відповідь від кредитора, громадянин погоджується на всі умови банку і оформляє покупку в кредит.

  Однак подібні дії можуть спричинити за собою неприємності у вигляді високої переплати, незручних умов погашення, недостатньої суми, вимоги надати додаткові забезпечувальні гарантії. Можливо, доведеться шукати додаткові суми для збільшення першого внеску.

  Оформлення через автодилера

  Не завжди оформлення автозайма вимагає відвідування офісу банку – багато покупки відбуваються на території автосалону, за умови, що автодилер співпрацює з якимись банками.

  У такому випадку шанси на отримання схвалення значно збільшуються – багато салони не надсилають запити в БКІ, тому інформація про наявність у минулому проблем з банками у майбутнього автомобіліста може і не виявитися. Однак, якщо купується дороге кредитне авто, заявка клієнта буде вивчатись більш ретельно, ніж при покупці недорогого транспортного засобу. Підвищити шанси на успіх можна, надіславши запити відразу в кілька кредитних структур.

  Виправлення кредитної історії

  Найбільш довгий, але зате більш продуктивний варіант – обілити зіпсовану історію, взявши попередньо перед покупкою автомобіля декілька невеликих позик, у тому числі і в мікрофінансових структурах.

  Даний спосіб підходить, якщо майбутній власник автомобіля розуміє всю відповідальність придбання і не приймає рішення спонтанно.

  Визначивши для себе терміни на купівлю автомобіля, клієнт може поступити наступним чином:

 • Звернутися до МФО, які співпрацюють з БКІ, за невеликими короткостроковими позичками та виплачувати їх, не допускаючи жодних прострочень. Надалі, позика закривається достроково, а інформація про успішне кредитуванні потрапляє в базу БКІ.
 • Клієнт оформляє товарний кредит на будь-яку техніку, меблі і т. д. Отримати товарний позику набагато простіше, а дострокове погашення також позитивно позначиться на кредитній історії клієнта.
 • Звернення в банки в рамках програм експрес-кредитування. Такий варіант також життєздатний, так як вимоги до позичальників мінімальні, а терміни оформлення і погашення невеликі.
 • Через деякий час після погашення невеликих позик, отриманих будь-яким з перерахованих вище способів, потенційний покупець авто робить запит про свою кредитну історію. Вивчивши отримані результати, можна з великою часткою впевненості звертатися в банк за оформленням автокредиту.

  Застава під час виплати боргу

  Підписання застави гарантує фінансової організації, що кошти, позичені покупцеві автомобіля, будуть погашені у повному обсязі та з урахуванням відсотків, а у випадку відмови від погашення або недотримання фінансових зобов’язань банк-заставодержатель має право вимагати продажу автомобіля і погашення боргу за рахунок виручених коштів.

  Щоб підвищити шанси на успішне отримання кредиту на авто, позичальник може запропонувати банку додаткове заставне забезпечення у вигляді нерухомості або іншої ліквідної власності. Наявність забезпечення у вигляді заставного автомобіля є достатньою мірою, однак за умови, що вартість ТЗ у процесі погашення боргу залишається незмінною. Вартість транспортного засобу з пробігом, особливо після потрапляння в ДТП, помітно знижується. Кредитор може зіткнутися з нестачею коштів для повного розрахунку боржника.

  Надання банку у заставу квартири, дачі, гаража дозволить з більшим ступенем впевненості чекати схвалення, адже у банку залишається надлишок гарантійних зобов’язань. Головне, розуміти важливість подальших вчасних виплат, так як клієнт буде ризикувати вже своєю особистою власністю, а не тільки автомобілем.

  Особливості оформлення

  Головним каменем спотикання при отриманні автокредиту з поганою кредитною історією є отримання позитивної відповіді. Якщо він вже отриманий, подальша процедура оформлення проходить ті ж етапи, що і при стандартному автозайме:

 • Вибирається предмет придбання.
 • Готуються документи до угоди, список яких дає конкретний фахівець, що займається оформленням кредиту.
 • В призначений термін клієнт, що має намір взяти автокредит, підписує складені документи дооформляет покупку автомобіля в кредит.
 • Якщо з банку пішов відмову, треба ще раз проаналізувати, які причини стали підставою для відмови. Можливо, доведеться знизити суму кредитної лінії, збільшити перший внесок, залучити поручителя з хорошим доходом і репутацією наЕкшн ного платника. Право знову звернутися в банк за розглядом кредиту з поганою кредитною історією можна скористатися через 60 днів після отримання відмови.

  Складно назвати точний список документації, який знадобиться клієнту з поганою кредитною історією, так як банк напевно захоче додаткових гарантій і запросить додаткові документи, виходячи з конкретного випадку.

  Актуальні пропозиції

  Коли в минулому у майбутнього автомобіліста є непривабливі події, пов’язані з неплатежами, відмовою від виконання зобов’язань за кредитним договором і т. д., в наступний раз кредит можуть не схвалити.

  Тим не менш, деякі банківські структури йдуть на співпрацю з колишнім боржником, пропонуючи індивідуальні рішення з урахуванням віднесення позичальника до категорії підвищеного ризику.

 • Автокредит з поганою кредитною історією від Східного експреса дозволить отримати кошти для купівлі недорогого автомобіля без будь-яких обмежень його параметрів. Максимальна сума – півмільйона рублів за ставкою у 27,5% – дозволить банку піти на ризик, однак позичальник повинен буде погасити всі наявні інші боргові зобов’язання і надати документи, що підтверджують наявність стабільної роботи.
 • Банк Хоум Кредит також дасть кошти на придбання автомобіля в сумі 500 тисяч рублів, підвищивши ставку для наЕкшн ного клієнта. Обмежень до моделі, яку позичальник може оформити в кредит, не є.
 • У Російському Стандарті дізнатися умови оформлення цільової позики можна, тільки звернувшись особисто. Банк врахує ситуацію кожного з клієнтів з поганою репутацією і призначить ставку з урахуванням ступеня ризику неповернення.
 • Після того, як власник купує кредитне авто, не слід забувати, як важко далося виправлення ситуації і яка переплата з-за того, що позичальник в минулому допускав прострочення. Після повного погашення автокредиту з поганою кредитною історією буде покінчено, і проблеми з отриманням нових позик вже не виникне.