Огляд найбільш вигідних кредитних карт

592

Кредитні карти мають велику популярність. Кожен банк вважає належним випустити картку під своїм брендом. Зараз можна знайти більше сотні пропозицій по кредитних картах тих чи інших банківських організацій. Але в цій статті спробуємо визначити, яка сама вигідна кредитна картка. На що варто звернути увагу при оформленні договору про кредитки і як використовувати карткові продукти, отримуючи максимальні переваги.

На що варто звернути увагу?

Щоб визначити найкращі кредитні картки, необхідно порівняти всі основні умови договору. А також звернути увагу і на можливі приховані комісії. Основними параметрами кредитної картки є:

 • Процентна ставка. За використання кредитних коштів необхідно платити відсотки банку. Відсотки можуть нараховуватися за витрати по безготівковому розрахунку та за зняття готівкових грошових коштів. Чим менше відсоткова ставка, тим вигідніше використовувати кредитку.
 • Вартість обслуговування. Є пропозиції, де при певних умовах не потрібно платити за обслуговування, є ж, навпаки, з високою вартістю комісії за використання картки.
 • Пільговий період. Залежно від цілей кредитування важливо визначитися і з умовами пільгового погашення заборгованості. Пільговий період може поширюватися тільки на безготівковий розрахунок, а може, в тому числі і на зняття готівки.
 • Комісії. Часто за зняття готівки або поповнення грошей через банкомати передбачена додаткова комісія, яка може зробити договір про карті невигідним у використанні.
 • Бонуси та акції. Гроші за кредитною карткою можна не тільки витрачати, а й заробляти на власних витратах. Це можливо завдяки послузі кэшбэк.
 • Для початку, перед тим як визначитися, яку кредитну картку краще оформити, розглянемо докладніше всі основні аспекти для кредитних карток.

  Процентна ставка

  Середня пропозицію з процентною ставкою з числа найбільш вигідних кредитних карток становить близько 25%. Є банківські організації, які значно перевищують цей поріг, є і компанії з пропозиціями подешевше.

  Варто звертати увагу на процентну ставку тільки в тому випадку, якщо ви плануєте не погашати заборгованість протягом пільгового періоду, а оплачувати борг по кредитці мінімальними щомісячними платежами.

  Процентна ставка буде безпосередньо впливати на суму переплати по картковому продукту. Тому недоцільно оформляти кредитку з хорошим кэшбэком, але великими відсотками за умови, що погашення буде проводитися мінімальними платежами.

  Вартість обслуговування

  Визначити, яка кредитна карта найвигідніша, можна і по вартості обслуговування. Середнім пропозицією є 900 рублів в рік. Є вигідні умови з безкоштовним обслуговуванням або з умовно безкоштовним.

  Деякі банківські організації в Росії позиціонують свої карткові продукти як кредитки без щорічної плати за ведення рахунку. Насправді це не завжди так. І комісія за обслуговування може не стягуватися при виконанні ряду умов.

  Наприклад, якщо сума витрат за розрахунковий період перевищить певний, встановлений умовами договору ліміт, припустимо, в 15 000 рублів. А за ті місяці, коли сума витрат буде менше, може стягуватися комісія.

  Пільговий період

  Перед тим як оформити кредитну картку, необхідно визначитися з цілями її придбання. Найбільш вигідне використання кредитки – це оплата боргу в безвідсотковий період. Такої категорії позичальників варто звернути увагу на найбільш вигідні кредитні картки з пільговим періодом.

  Всі пропозиції, в якому банку ви не оформляли кредитування по картковому продукту, мають як частину своїх умов пільговий період для погашення. Як правило, він становить до 50 днів.

  Є і вигідні пропозиції з періодом 100 днів, який поширюється і на готівковий розрахунок. Звернемося до конкретних прикладів трохи пізніше, коли будемо визначати, яка краща кредитна картка є на даний момент, склавши певний топ найкращих пропозицій.

  Комісії

  Комісії можуть стягуватися багато і часто. Це може бути основний заробіток банківської компанії через кредитку. Наприклад, банк може утримати одноразовий відсоток, якщо ви будете знімати кошти.

  Також деякі банки можуть брати комісії, якщо ви вносите готівку на карту, оплачуючи щомісячний платіж, навіть якщо ця оплата проводиться через банкомат або касу вашої банківської організації.

  До цього розділу можна віднести неустойки та штрафи за прострочену заборгованість. При цьому крім нарахування щоденних відсотків на суму простроченого боргу, можливий ще і одноразовий штраф.

  І якщо метою використання кредитки є зняття готівки, то варто звернути увагу на найбільш вигідні кредитні картки для зняття готівки з нашого рейтингу популярних кредитних карт.

  Кэшбэк і бонуси

  Кредитну карту якого банку ви б не оформили, скрізь будуть передбачені кэшбэк і бонуси. Зазвичай для того щоб найбільш вигідно використовувати кредитну карту, банківські організації пропонують клієнту самостійно вибрати категорії товарів, де кэшбэк буде вигідніше.

  Кращі пропозиції банків мають на увазі під собою винагороди в розмірі 30% від суми витрат. Вигідно користуватися картками, де за покупки нараховують милі, для тих, хто часто подорожує.

  Ну, тепер перейдемо безпосередньо до розгляду найбільш актуальних на даний момент пропозицій по кредитках в РФ. І знайдемо вигідні кредитні картки в своїх категоріях для того, щоб визначитися, картку якого банку краще отримати.

  Потрібна низька процентна ставка

  Ця категорія представлена кількома вигідними пропозиціями, які доступні для оформлення на даний момент.

  Ощадбанк – Gold

  Один з найпопулярніших банків в Росії представлений в нашому рейтингу картками Visa Gold і mastercard Gold.

  Процентна ставка по цьому продукту становить лише 23,9%, поширюється як на зняття готівки, так і на безготівковий розрахунок. При цьому за обслуговування картки не стягується комісія.

  А от при спробі зняти готівку з карткового рахунку буде списано відсоток у розмірі 3% від суми, але не менше ніж 390 рублів. Тому вигідно користуватися кредиткою, саме оплачуючи товари і послуги.

  Пільговий період по кредиту досягає 50 днів, але тільки на безнал. Також варто відзначити якісну систему бонусів у вигляді популярної програми «Спасибі від Ощадбанку». Компанія має широку мережу партнерів, і винагорода може досягати до 20%.

  Россельхозбанк – «Амурський тигр»

  Ця компанія має одне з кращих пропозицій, яке носить назву «Амурський тигр». Щорічні відсотки за користування кредитними коштами – 23,9%. А вартість буде 700 рублів в рік.

  Вносити гроші можна безкоштовно, а знімати з комісією в 3,9%, але не менш 350 рублів. Ця кредитка піЕкшн де для тих, хто не байдужий до навколишнього середовища. Тому що частину свого прибутку компанія буде перераховувати у фонд підтримки амурських тигрів.

  Які картки вигідні вартості обслуговування?

  До цієї категорії популярних пропозицій відноситься кредитка Бінбанку. Найголовніше, що тут треба відзначити, що їй можна користуватися, не сплачуючи за річне обслуговування. Це можливо за умови, що місячні витрати по карті будуть перевищувати 15 000 рублів.

  Процентна ставка дещо поступається попереднім вигідними пропозиціями і починається від 29,5%. Зате є хороший грейс-період в 57 днів. Додатково можна вибрати саму необхідну категорію товарів, з якої буде нараховуватися винагороду за витрати – 5%. На інші покупки кэшбэк 1%.

  Де представлені найбільш вигідні умови по пільговому періоду?

  Для деяких позичальників важливими є хороші умови по пільговому періоду. У наш рейтинг потрапила карта Райффайзенбанку «110 днів». Банк надає можливість внести заборгованість протягом 110 днів без сплати відсотків за безготівковий розрахунок. Це один з найбільш тривалих грейс-періодів.

  Крім цього, кредитною карткою можна користуватися без плати за річне обслуговування. Необхідною умовою буде сума витрат за кредитом не менше ніж 8 000 рублів на місяць. Також представлена хороша мережа торгових партнерів, де кэшбэк досягає 30%.

  Процентна ставка досить висока – від 29%. При цьому, щоб перевести грошові кошти, доведеться заплатити комісію 3% при 300 рублях мінімального платежу.

  Яка кредитка дозволить вигідно знімати готівку?

  Найпопулярнішим пропозицією в цьому напрямку є кредитна картка Альфа-Банку «100 днів без відсотків». Її вигода полягає в тому, що можна переводити гроші і не платити відсотки.

  Альфа-Банк дає можливість зняти без комісії 50 000 рублів, які можна повернути впродовж 100 днів. Потім є можливість повторити операцію, пільговий період відновиться. Обслуговування кредитки обійдеться в 1 190 рублів. А процентна ставка – 23,9%.

  Карти з кэшбэком і бонусами

  У завершальній стадії найкращих пропозицій хотілося б відзначити ще декілька продуктів. Компанія Тінькофф, яка представлена одразу двома кредитними продуктами: «Платинум» і S7 Airlines.

  Стаття в тему: повний огляд банківських карт з найвигіднішим кэшбэком

  В «Платинум» добре опрацьована система бонусів. Так як кэшбэк становить до 30% на спеціальні акції від партнерів, 5% на вибрані категорії і 1% на інші товари. А пільговий період 55 днів.

  Щорічна ставка близько 29% на безготівку і від 30 до 50% за готівку. Обслуговування 590 рублів. Знімати гроші можна за 2,9%. Мінімальна комісія 290 рублів.

  Для тих, хто часто подорожує, піЕкшн де кредитка «Аэрлайнс». Якщо за перші 3 місяці загальна сума витрат перевищить 250 000 рублів, то банк подарує 18 000 миль. В іншому бонуси розподіляються наступним чином:

  • 1,5 милі за 60 рублів на купівлі будь-яких товарів;
  • 3 милі при купівлі через сайт компанії S7;
  • 18 миль за 60 рублів за спеціальними пропозиціями торгових партнерів.

  В іншому тарифікація ідентична попереднім продукту від Тинькоффа «Платинум». За винятком того, що за зняття грошей встановлена одноразова комісія, яка складає 390 рублів.

  Таким чином, щоб правильно користуватися кредиткою, необхідно заздалегідь визначитися, для яких цілей вона потрібна. Вибравши основний пріоритет, можна заощадити гроші і навіть отримати прибуток, зробивши співпрацю з банком комфортним і зручним для себе.