Позика на карту без відсотків

581

Пошук банків, готових видати позику на карту без відсотків і на мінімальний термін, вкрай рідко закінчується успіхом. На думку банківського керівництва, саме такі продукти є вкрай невигідними для банків, тому знайти подібного роду пропозиції серед стандартних кредитних програм практично неможливо.

Де знайти такі пропозиції?

Компанія VIVA Гроші надає клієнтам перші позики без відсотків, отримати які можна миттєво в будь-який час доби. Установа надає такі позики всім бажаючим, навіть якщо вони належать до категорій, якими зазвичай нехтують банки (пенсіонери, студенти, декретчицы).

Щоб отримати таку позику, потенційному позичальникові доведеться заповнити електронну заявку на сайті компанії, вписавши в порожні віконця паспортні дані. Якщо ваша заява буде пропущено системою компанії, можете вирушати у відділення установи з паспортом. Це необхідно для додаткової перевірки даних менеджером і активації рахунку позичальника. У разі повторного співпраці з компанією додаткова перевірка даних не потрібно. У подібних ситуаціях грошові кошти перераховуються на рахунок позичальника в автоматичному порядку.

В залежності від побажань клієнта гроші можуть бути перераховані на банківську карту, на рахунок в системі «Золота Корона» або ж на електронний гаманець («Яндекс», «Ківі»). Картку для отримання кредиту можна отримати у відділенні компанії.

Що потрібно від позичальника?

Мікрофінансова компанія не пред’являє до клієнтів захмарних вимог. Щоб отримати позику без відсотків https://www.vivadengi.ru/onlayn-zaimy/zaim-na-kartu-mgnovenno-bez-procentov/, позичальник повинен:

  • бути повнолітнім (вік від 21 року);
  • мати російське громадянство і постійну прописку;
  • не перебувати у списку боржників компанії VIVA Гроші.

Всі інші моменти значення мати не будуть.

Отримані в борг кошти можуть бути переведені в готівку або витрачені шляхом безготівкового розрахунку. Позичальник, що одержав гроші на руки, повинен буде повертати борг компанії за допомогою щомісячних регулярних платежів, розміри яких визначаються в момент видачі позик.

Оформіть свій перший позику без відсотків на сайті компанії вже зараз, заповнивши електронну форму заявки. Дізнатися більше про умови надання грошей у борг можна у співробітників компанії.