Кредитні картки Тінькофф Платинум

580

Більшість людей сьогодні регулярно користуються кредитними картками, вони суттєво полегшують життя. Ви зможете оформити карту тінькофф платинум всього за кілька хвилин, для цього вам не потрібно їхати у відділення банку, адже процедуру можна виконати за допомогою інтернету. Схвалення заявок зЕкшн снюється моментально, карта доставляється в зручне для вас місце. Так, ви зможете заощадити свої милі і час, позбувшись від необхідності їхати в банк.

Кредитні картки банку пропонують вам дуже вигідні умови, ними зручно користуватися для повсякденних покупок та інших операцій. Якщо зняті гроші повертаються на рахунок в пільговий період, то вам не доведеться платити відсотки по кредиту. Ви можете оформити кредитку з лімітом до трьохсот тисяч рублів. Крім того, тінькофф платинум обслуговування виконується на вищому рівні, ви залишитеся задоволені рівнем сервісу.

Для отримання карти вам потрібен тільки паспорт, не доведеться надавати довідки про доходи, а також шукати поручителів. Пільговий період, протягом якого не знімаються відсотки за користування кредитним лімітом, що становить п’ятдесят п’ять днів. Якщо ви встигнете повернути гроші на рахунок за цей час, то відсотки нараховуватися не будуть.

Щомісячний платіж розраховується індивідуально, в середньому він становить шість відсотків і ніколи не перевищує вісім відсотків. Для погашення кредиту ви можете перевести гроші на рахунок з іншої картки або ж поповнити готівкою без комісії. Також за покупки ви отримуєте бонусні бали, чим більше покупок ви робите, тим більше нараховується балів. Ви можете витратити їх на оплату будь-яких послуг або ж обміняти на гроші.

Банк пропонує вам зручний інтернет банкінг і мобільний додаток для управління своїм рахунком. Ви зможете виконувати будь-які платежі і перекази, а також завжди бачити повну статистику по своїм рахункам. За допомогою картки ви завжди можете погасити кредит в будь-якому іншому банку. Комісія за переказ не справляється, а також не нараховуються відсотки на цю суму протягом ста двадцяти днів.

Для отримання картки вам необхідно заповнити заявку на сайті банку. Банк тут же повідомляє вам про своє рішення. У разі необхідності співробітники зв’яжуться з вами для уточнення якихось деталей. Картка та документи доставляються у зручне для вас місце і час. Активувати кредитку дуже просто, ви можете зробити це за допомогою безкоштовного інтернет банкінгу або мобільного додатку.