Спасибі від Ощадбанку: подорожі

667

Для тих, хто звик часто подорожувати, особливу цінність має бонусна програма Ощадбанку. Клієнти, які стали учасниками акції Спасибі Ощадбанк Тревел, з кожної оплати отримують бали, які витрачаються далі на бронювання номерів під час подорожей або купівлю квитків.

Для чого потрібен сервіс?

Програма SpasiboSberbank.Travel розрахована насамперед на клієнтів, які активно подорожують по всьому світу. Спеціальний туристичний сервіс пропонує купувати квитки, оплачувати готелі з додатковими знижками.

Накопичені бонуси «Спасибі» можуть бути списані в якості оплати 99% від загальної вартості послуг готелю або авіаквитка. Фактично держателю картки Ощадбанку, підключеної до бонусної програмі, залишається доплатити лише 1/100 від вартості квитка, використовуючи один із зручних партнерських інтернет-сервісів bilet-on-line.ru і biletix.ru.

Все, що потрібно для бронювання квитків, це наявність пластику, доступ до офіційного сайту сервісу, реєстрація в системі.

Способи реєстрації в програмі

Стати учасником можна, підключившись одним з найбільш зручних способів:

Платіжний термінал/банкомат

 

Буде потрібно наявність будь-якого банківського пластику. Після авторизації переходять у розділ бонусної програми, вказують контактний мобільний і ставлять відмітку про згоду з встановленими правилами програми.

На мобільний, вказану користувачем, прийде повідомлення про те, що клієнт став учасником програми.

Відправка СМС

Кодове слово «Спасибі» відправляють на номер 900 із зазначенням чотирьох останніх цифр пластику. Слід переконатися, що банківський пластик підключений до послуги мобільного банку. В іншому випадку необхідно підключитися до даного сервісу через банкомат або прийшовши особисто у відділення фінансової установи.

З допомогою Ощадбанку Онлайн

Щоб стати учасником і накопичувати корисні бонуси, потрібно доступ до особистого кабінету користувача Сбербанк Онлайн. Після авторизації в системі переходять у розділ, присвячений бонусній програмі Спасибі. Натиснувши на кнопку підключення, клієнт вказує свій контактний номер мобільного і електронну скриньку. Після отримання відповідного СМС-повідомлення можна підтвердити реєстрацію і отримати доступ до переваг Ощадбанк Тревел.

Правила нарахування

Після підключення до програми тримач пластику, випущеного Ощадбанком, починає отримувати бонуси за кожну зроблену покупку. Накопичення виробляються з кожного списання по карті з акумуляцією на балансі клієнта у вигляді балів. Незалежно від типу використаної карти бали потрапляють на єдиний рахунок конкретного клієнта.

Умови програми передбачають нарахування за кожну безготівкову оплату товарів із розрахунку 1 рубль покупок дорівнює 0,5% бонусів.

Надалі накопичені бали будуть витрачатися в процесі придбання квитків або послуг готелів з розрахунку 1 бал = 1 рубль.

Види карт, що використовуються для участі в програмі

До участі у програмі приймається банківський пластик на основі платіжних систем Visa, Mastercard, Світ.

При нарахуванні бонусів не враховуються оплати за картками:

 • моментального випуску;
 • платіжних систем Electron або Маестро;
 • віртуальний пластик;
 • корпоративні картки.

Як працює програма?

Для того щоб використати накопичені бали, достатньо володіти будь-якою сумою. Виняток становить лише купівля ж/д квитків, де діє верхнє обмеження в 499 бонусних рублів.

Накопичені бали зберігаються і доступні до використання в оплатах протягом 3 років. У разі якщо держатель пластику перестав ним користуватися і, відповідно, проводити нарахування бонусних балів, накопичення будуть анульовані.

Також не можна буде використовувати бали, якщо термін дії пластику минув, а нова картка не була отримана клієнтом.

Контроль балансу

Дані про доступні до списання бонусних рублях в сервісі Ощадбанк Спасибі Тревел отримують будь-яким зручним способом:

 • Через термінал, пройшовши за посиланням стану рахунку в розділі бонусної програми.
 • В Ощадбанку Онлайн, натиснувши на кнопку з балансом в розділі бонусної програми.
 • Через Мобільний банк (СМС зі словом «Спасибі» на номер 900).
 • У додатку на мобільному телефоні, пройшовши реєстрацію і підключившись попередньо до програми.
 • Всі запити інформації про баланс виконуються безкоштовно, за винятком вартості СМС, де списання відбувається з номера мобільного згідно з встановленими тарифами.

  Особливі переваги для мандрівників

  В процесі безготівкових розрахунків за карткою держатель пластику поступово накопичує істотні суми на бонусному балансі.

  Накопичені бали можна витратити на оплату авіаквитків або проїзних залізничних документів.

  Крім витрачання накопичених балів, учасникам програми також надаються додаткові бонуси. Нарахування балів відбувається згідно з встановленими тарифами:

  • 5% повертається у вигляді балів Спасибі за квитки (ж/д або літак), куплені з допомогою бонусів і карткових коштів;
  • 5-відсоткова знижка надається за платежі, що вносяться в якості передоплати готельних номерів або бронювання автомашин;
  • 2% нараховується від вартості оплати комбо-туру (комплекс включає оплату квитків і готелю);
  • 2% нараховують бонусами при оплаті авіаперельотів.

  Замовляючи квиток на літак через Ощадбанк Тревел, клієнт лолжен внести основні відомості про особу, на яку купується квиток, а також підтвердити згоду на обробку відомостей.

  Таким чином, витрачаючи накопичені бонуси, учасник програми одночасно повертає частину сплачених коштів знову на свій бонусний рахунок.

  Для того щоб купити квитки, використовуючи програму Ощадбанк Тревел, необхідно дотримуватися наступного порядку:

 • Перейти в сервіс Travel через офіційний сайт Сбербанк Онлайн.
 • Вказати потрібний напрямок.
 • Вибрати квиток від потрібної авіакомпанії.
 • Бронювання зЕкшн снюється шляхом вводу даних про мандрівника.
 • Перейшовши в розділ оплати, натискають «Витратити».
 • У вікні можна вказати той розмір списання, який має намір зЕкшн снити за рахунок бонусів клієнт.
 • Слід заздалегідь перевірити точну суму балів, доступних до списання, щоб оплата виконалось саме за рахунок бонусів.

  Після перевірки відомостей, система зробить перерахунок з урахуванням бонусної знижки, і лише потім буде відправлено СМС з кодом підтвердження операції.

  Завдяки участі в програмі Ощадбанк Тревел, тримач пластику може не просто зручно розплачуватися під час своїх подорожей, але і накопичувати бонуси, які далі будуть використані у вигляді знижки при оплаті інших квитків. Таким чином, користувач програми Спасибі від Ощадбанку може отримувати суттєві знижки, реалізовані у вигляді бонусних балів Спасибі.