Як закрити карту Ощадбанку через «Ощадбанк Онлайн»

3231

Дебетові картки Ощадбанку є популярними в країні. З цієї причини їх мають багато громадян. Якщо процедура оформлення зрозуміла для багатьох, то питання щодо того, як закрити карту Ощадбанку швидко через «Ощадбанк Онлайн», цікавить багатьох громадян. Адже не кожен знає, як правильно зЕкшн снити дану процедуру.

Важливо знати, що закриття карти є повною гарантією того, що на ній не будуть зЕкшн снені різні операції клієнта за них не доведеться відповідати. Це стосується як кредитових, так і дебетових карток.

Навіщо закривати картку Ощадбанку?

Головні причини, через які треба було закрити карту Ощадбанку:

 • Зміна банку для видачі зарплати. Якщо раніше громадянин використовував пластик з тієї причини, що компанія уклала угоду з банком у рамках отримання зарплати, а пізніше вона вибрала інший банк, то тепер тримати пластик вже не потрібно. Адже після цього тарифи на обслуговування збільшуються в кілька разів, і клієнтам не вигідно використовувати картку для зЕкшн снення різних операцій з переказу грошових коштів. Така сама ситуація стосується того випадку, коли клієнт самостійно бажає змінити банк для отримання латки. Адже спочатку йому потрібно обов’язково закрити діючу банківську карту, щоб після цього отримати новий пластик.
 • Якість обслуговування, швидкість проведення операцій і висока ціна обслуговування можуть бути причиною для закриття картки. Клієнтові набагато вигідніше оформити пластик в банку Тінькофф і використовувати його безкоштовно в своїх цілях, ніж постійно оплачувати 850 рублів за річне обслуговування.
 • Переїзд на постійне місце проживання в інший регіон також може бути причиною для закриття картки. Адже на іншому місці потрібно оформити новий пластик, щоб використовувати його за своїм розсудом.
 • Наявність іншого пластику, з допомогою якого можна зЕкшн снювати всі операції з більшою вигодою для особистого гаманця.
 • Насправді таких причин буває величезна кількість, і кожна людина самостійно вирішує для себе, потрібна карта йому чи ні.

  Інструкція, як закрити картку в Ощадбанку

  Закрити картку не становить великої праці. Для цього слід дотримуватися такої простої інструкції:

 • Попередньо необхідно звернутися у відділення банку, де громадянин раніше отримав пластик. З собою потрібно принести в обов’язковому порядку особистий паспорт і, за можливості, договір.
 • Слід дізнатися про розмір заборгованості та погасити її за допомогою банкомату, мобільного додатку або будь-яким іншим можливим способом. Після цього потрібно взяти довідку про відсутність боргу.
 • Далі слід написати заявку на закриття особового рахунку, підписати її та передати співробітнику банку. При бажанні можна віддати пластик, який він при клієнта повинен розрізати. На цьому етапі всі операції припиняються.
 • Якщо на розрахунковому рахунку залишилися грошові кошти після того, як клієнт написав заявку про закриття карти, то залишок грошей банк повертає.
 • Якщо громадянин виїхав в інший населений пункт і не має можливості відвідати відділення банку, де отримував картку, то слід звернутися в найближчий філія, і йому обов’язково допоможуть з його проблемою. Адже різні відділення Ощадбанку володіють інформацією про всіх своїх клієнтів.

  Якщо громадянин виїхав з країни і бажає закрити карту без особистої присутності, то йому слід укласти довіреність на близької людини в Росії, щоб він від імені клієнта написав заяву на закриття карти або рахунку.

  Як закрити картку в онлайн-режимі?

  Якщо клієнт має вхід в особистий кабінет на сайті «Ощадбанку Онлайн», то йому достатньо просто заповнити заявку на закриття рахунку. Для блокування доступу достатньо в списку карт натиснути на вибраний варіант і підтвердити операцію «Блокувати карту». Але не слід забувати, що якщо на кредитці є заборгованість, то її варто погасити. А ось при закриття дебетових карток краще перевести гроші на другий активний рахунок.

  У тому випадку, якщо закрити необхідно накопичувальну картку, то кошти клієнт може отримати готівкою або переказом на особистий рахунок. При появі питань громадяни Росії можуть зателефонувати на телефон служби підтримки, яка завжди готова допомогти.

  Як закрити кредитку Ощадбанку, якою не користувалися?


  Іноді виникають ситуації, коли оформив пластик в банку, а він вже не потрібен. У цьому випадку виникає питання, чи можна закрити картку так само легко, як і інші. Відповідь на це питання позитивний. Однак процедура буде проводитися набагато швидше і простіше, так як руху за нею не було, і боргів немає.

  Важливо звернути увагу на те, що повністю закриється дебетова картка за 45 днів, а кредитка протягом 30 днів. Даний час вважається з моменту відправки заяви. Протягом усього періоду пластик блокується і його неможливо буде відновити в майбутньому. Якщо клієнтові він буде потрібен, то банк випустить нову карту з іншим номером.

  Якщо за кредиткою не було ніяких рухів, слід обов’язково попросити працівників банку представити довідку про відсутність боргу. Далі потрібно зберігати документ протягом 6 місяців. Адже іноді недоплачена сума протягом декількох місяців може обрости пенею і зіпсувати клієнту кредитну історію. Після чого багато банки відмовляться співпрацювати з ним, і громадянину буде досить складно отримати кредит на свої потреби.

  Блокування та анулювання картки Ощадбанку – одне і те ж?

  Два цих поняття різні. Так як блокування картки «Голд» може бути лише тимчасовим явищем. Воно проводиться за заявкою позичальника і у відділенні банку. Наприклад, Ощадбанк може порахувати, що реквізити карти були викрадені з-за незрозумілих операцій. Тому банк може самостійно заблокувати картку. Фізичній особі потрібно буде особисто звернутися до найближчого відділення Ощадбанку, щоб підтвердити всі свої операції. Далі блокування буде знято, а вибрані платежі проведені.

  Крім того, клієнти можуть самостійно заблокувати карту, якщо її втратять, вкрадуть або виникнуть інші незвичайні обставини. Таку опцію можна буде легко зняти після написання заяви. На цій підставі можна сміливо заявити, що блокування – це тимчасове зупинення всіх операцій.

  Анулювання не вважається закриттям золотих карток. Все обумовлено тим, що під час процедури оформлення йде прив’язка до єдиного рахунку. Всі нові карти, які будуть надані замість старих карт, хоч і будуть володіти іншим номером, але ось прив’язка буде до єдиного рахунку.

  Картки з часом дії змінюються, а рахунок у них один і той же. Пізніше можна отримати інший пластик і користуватися ним на свій розсуд. Тому закривати не слід картку, а рахунок, до якого вона прив’язана. Адже тільки так можна бути впевненим, що в майбутньому ніким по чужій карті не буде зЕкшн снено різних неправомірних операцій.