Чи можна заробити на читанні новин в інтернеті: як розпізнати шахрайські сайти + реальний спосіб заробітку

154

Здрастуйте! у цій статті ми розглянемо заробіток на читанні новин.

 • мінімальні вимоги: ніяких.
 • кому підійде: нікому.
 • скільки можна заробити : не вийде .

Загальна інформація про заробіток на читанні новин

Заробіток на читанні новин — відносно новий вид отримання доходу в інтернеті.

Звучить легенда просто:

Є якісь інформаційні агентства, які зацікавлені в тому, щоб їх матеріали поширювалися в інтернеті. Судячи з усього, вони володіють непоганим бюджетом і мають можливість платити користувачам по 10 — 100 рублів за кожну прочитану новину.

Ця інформація вже викликає сумніви. Навіщо, взагалі, існують такі сайти, або вони публікують інформацію не за гроші? єдиний варіант, який спадає на думку — це якась пропаганда, розповсюджувачам якої платять за її складання.

Але переглянувши такі новини, ви побачите, що це абсолютно звичайні новини, часто скопійовані з великих порталів. Неунікальні, нікому особливо непотрібні-навіщо вони самій компанії? давайте спробуємо розібратися, чи можна заробити на читанні новин, обман це і чи є альтернативи.

Чи можна заробити на читанні новин

Як я вже сказав вище, схема роботи таких сайтів не зовсім зрозуміла. Зазвичай люди створюють інформаційні портали, щоб на них заробляти. Вони роблять контент, зацікавлений користувач заходить на сайт і, якщо йому цікаво, клацає по рекламі (або його змушують клікати по рекламі спливаючі банери). За кліки по рекламі і їх показ нараховуються гроші.

І це цілком логічна схема: я надаю матеріал, на який витратив час і гроші, а користувач, який читає, приносить мені прибуток.

Якщо ж придивлятися ближче до новинних сайтів, то можна зрозуміти, що ніхто в здоровому глузді не буде платити і одного рубля за перегляд новин. Середня ціни кліка буде дорівнювати 10-15 копійкам, а якщо провести нормальну рекламну кампанію такого способу заробітку, витрати на одного відвідувача, взагалі, можна прибрати.

рекомендуємо прочитати: заробіток на перегляді коротких відео, реклами і серфінгу сайтів без вкладень. 

Такі сайти, які заманюють людей легкими грошима-звичайні шахраї. Вони просто користуються необізнаністю тих, хто не чув про шахрайські способи заробітку в інтернеті,

Заробити на таких сайтах нереально!

Тобто гроші отримують з цих порталів тільки власники. Причому відбувається це двома способами:

 • перепродажів email адрес для зацікавлених осіб. Це можуть бути інтернет-магазини, спамери, інфобізнесмени і т.д. — загалом, всі, хто зацікавлений в клієнтській базі.
 • за рахунок кліків по рекламі. Зазвичай такі сайти містять багато рекламних блоків, на які клацають користувачі.

Дохід звичайного користувача просто ніяк не вписується в цю схему. Як я вже говорив, один клік оцінюється дуже дешево-від 5 до 15 копійок. Навіть рерайт новини на деяких біржах може оцінюватися в 10-15 рублів за коротку статтю.

Тепер давайте перейдемо до прикладів шахрайських сайтів, які пропонують заробити на читанні новин хороші гроші.

Шахрайські сайти, які пропонують заробити на читанні новин

Тепер давайте перейдемо до популярних сайтів шахраїв, які пропонують заробити на читанні новин:

 • socok13;
 • vesthit13;
 • likesoc17;
 • soctrend13;
 • sochit17.

Список сайтів постійно змінюється, одні закриваються, відкриваються нові, тому дам вам наскільки ознак для розпізнавання шахраїв.

А обчислити їх дуже просто. Зазвичай домен існує протягом декількох місяців. При цьому ціни на вчинення певної дії просто величезні:

 • від 10 рублів за новину;
 • за кожного запрошеного реферала платять реальні гроші (від 1000 рублів);
 • денний дохід, за словами розробників, становить від 300 — 500 рублів.

Але розпізнати такі сервіси можна ще простіше. Досить зайти в будь-який аналізатор сайтів, який дозволяє простежити вік домену. Заходьте, дізнаєтеся, коли був створений сайт. Після цього шукаєте публікації новин. І ви побачите, що статті були надруковані ще до дати створення сайту. А це вже перша ознака шахрайства.

Тепер давайте розберемося, яка існує альтернатива такому способу заробітку. В інтернеті дійсно можуть платити за те, що ви заходите на сайти і читаєте статті. Тільки заробіток в цьому випадку буде скромніше.

Реальний спосіб заробітку на читанні листів і новин

Найближче до подібного заробітку виявляється серфінг сайтів і читання листів. Ви будете отримувати гроші за те, що переглядаєте рекламу. У цьому способі хоча б зрозуміла схема отримання прибутку: сайт-рекламодавець платить відвідувачам за кліки по їх рекламі. У виграші залишаються всі: власники сайтів, які отримали дохід за клік, відвідувачі, з якими цим доходом частково поділилися.

Але високої плати за це отримати нереально: ніяких 10 — 100 рублів за один клік не вийде. Редь йде швидше про 10 копійках, які ви отримаєте, якщо клікніть на завдання і приділіть йому 15 — 30 секунд свого часу. Таким чином заробити багато не вийде, але є хоча б можливість вивести свої зароблені гроші.

Тепер перейдемо до перевірених сайтів, які платять гроші за читання листів, новин і виконання простих завдань:

 • seosprint.
 • wmzona.
 • wmmail.
 • hotrusclick.
 • ipgold.
 • vip promotion.

Для того щоб заробляти на цих сайтах, вам потрібно зареєструватися, підтвердити свою пошту і зайти на сайт. Після цього ви потрапите в екран листів або серфінг. Це дуже простий спосіб заробітку, за яких ви можете отримати до 10 рублів на годину. Заробити на цьому нормальні гроші не вийде, тому якщо хочете, можете додатково:

 • виконувати завдання;
 • залучати рефералів.

1. І тоді ваш заробіток складе від 100 до 200 рублів за кілька годин активного виконання завдань. Якщо ж ви будете залучати рефералів, то про гроші можна буде говорити тільки через кілька місяців успішної роботи.

Відгуки людей, які пробували заробити на читанні новин

Щоб не бути голослівним, прикріплюю відгуки по заробітку на читанні новин:

відгук №1

відгук №2

А це вже відгук по роботі з інтернет-сервісами, які дійсно платять за серфінг:

відгук №3

Правда, у відгуках забули додати, що крім «не потрібно особливих навичок» і «працювати можна в будь-який час”, оплата за вчинення дій — мізерна. Але хто буде платити людині хороші гроші за те, що в повсякденному житті він робить безкоштовно.

Як бачите, всі сайти, де обіцяють надзвичайний дохід просто так — шахраї. Ті, хто пропонує низьку оплату за вчинення простої дії — дійсно платять гроші. Перші не зацікавлені в тому, щоб люди працювали довгий термін, а другі заробляють не на обмані, а на різниці з надаваних послуг.

Висновок

Шахрайські сайти, які пропонують високу плату за новини, просто закликають людей. Якщо ви хочете заробляти на чомусь подібному, зверніть увагу в бік заробітку на кліках, серфінгу, розширеннях браузера або кранах. Там ви не зможете отримати великих грошей, але хоч щось заробите.

Пам’ятайте, що в інтернеті, як і в реальному житті, можна заробити або на своїх знаннях, або на великому обсязі роботи. По-іншому вийти на стабільний дохід ніяк не вийде. Якщо тримати в голові цю просту істину, можна уникнути втрати великого часу і марних надій.