Де і як купити біткоіни, чи можна це робити і що можна купити за біткоіни в росії

151

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо про покупку біткоіни.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. де купити біткоіни.
 2. навіщо купують біткоіни.
 3. 6. Куди витратити куплені біткоіни.

Де купити біткоіни за рублі

“де купити біткоіни” – найчастіший питання. Навіть незважаючи на те, що криптовалюта стартувала в далекому 2010-му, такі питання продовжують виникати. Постараємося відповісти максимально коротко і повно.

для покупки біткоіни є:

 • обмінник біткоіни;
 • система webmoney;
 • біржі біткоіни;
 • брокери.

Обмінники біткоіни-то, з чого починався шлях криптовалюта в маси. Раніше це були сервіси, які могли обміняти битки на реальні гроші. Величезні відсотки, невигідні курси і ймовірність обману – ось яка думка склалася про них у більшості.

1. Працювати з вебмані зараз дуже зручно. В системі не так давно з’явився новий гаманець wmx, який відповідає за біткоіни. На нього можна перераховувати будь-яку валюту, яку система конвертує за поточним курсом.

так можна купити біткоіни з карти, з рахунку іншої платіжної системи, за реальні гроші і навіть через ощадбанк.

ще є можливість купити біткоіни і за рублі з ківі.

Але вигідно купити можна тільки на біржі. Тут завжди тільки актуальні ціни. Біржі майже не беруть комісію, а ще можна наштовхнутися на угоду, яка буде пропонувати ціну помітно нижче ринкової (аби продати прямо зараз навіть незважаючи на велику ліквідність активу). Тому, якщо ви хочете працювати з максимальною вигодою – краще криптовалюта купувати на біржі.

А також зараз в мережі є кілька брокерів, які пропонують обмінювати іншу валюту на біткоіни. Цей спосіб зручніше, адже він не вимагає верифікації. А ще у більшості брокерів в якості валюти прийому є майже все, що може запропонувати клієнт.

Для того щоб купити і продати криптовалюта, вам буде потрібно біткоіни гаманець. Створити його не складе труднощів, досить завантажити на пк програму, встановити її і зробити пару платежів.

як ви бачите, купити біткоіни можна різними способами: за готівку, безнал, через платіжні системи, через біржу, зі свого гаманця, через ощадбанк і навіть за рублі. З попитом на криптовалюта з’явилася пропозиція і обмінники, які раніше брали величезні відсотки, майже пішли в минуле.

Навіщо купувати біткоіни

можна виділити дві великі цілі, заради яких і купують цю криптовалюта:

 • інвестування в біткоіни.
 • купівля товару за біткоіни.

Інвестують в біткоіни з багатьох причин. Хтось хоче зберегти свої кошти там, де до них навряд чи доберуться. Інші вірять в ринок криптовалюта, тому витрачають на битки всі вільні кошти. Всі вони в чомусь мають рацію, але докладніше про біткоіни як інвестиції поговоримо трохи пізніше.

Тепер про покупку товарів за біткоіни. Як ви знаєте, криптовалюта хороша анонімністю платежів. Тобто навіть в мережі, де міститься інформація майже про кожну транзакцію, ви нікому не повідомляєте, хто платить гроші. Всім буде видно, що з якогось гаманця в інший перейшла певна сума, а за що, чому і як-неважливо.

Зараз можна купити за біткоіни багато товарів, а той же амазон через сторонні сервіси взагалі продає деякі продукти зі знижкою. тому, якщо ви хочете щось купити анонімно, або зберегти свої гроші там, де про них ніхто не дізнається-біткоіни, як і крипта в цілому, дуже цікаве вирішення питання.

Правда, з легальністю в росії не все так гладко, як хотілося б, але знову ж таки, анонімність – це хороший захист.

Що можна купити за біткоіни в росії і куди можна витратити

Ми злегка торкнулися теми покупки реальних товарів за біткоіни. Давайте докладніше поговоримо про це.

що можна купити онлайн за біткоіни:

 • додатки в appstore;
 • продукцію компанії microsoft;
 • оплатити cms wordpress;
 • послуги на форумі reddit;
 • техніку, софт, комплектуючі в інтернет-магазині dell;
 • розплатитися в деяких ресторанах subway.

Як ви бачите, в цьому списку немає російських компаній, та й в цілому компаній, які приймають безпосередньо біткоіни не так вже й багато. Це більше пов’язано з тим, що в деяких країнах ця криптовалюта ще має нелегальний статус або тільки-тільки була прийнята в обіг.

Але незважаючи на це, є деякі сторонні сервіси, які за біткоіни допоможуть здійснювати покупки на amazon, aliexpress і т. Д.

Хочеться сказати, що в нашій країні все ж приймають біткоіни в оплату, але тільки в парі розважальних закладів столиці і в челябінську. Плюс в бургер кінзі повинні до кінця 2017-го почати приймати біткоіни.

Питання «що можна купити за біткоіни в росії» досі відкритий. Чекаємо легалізації та настрою від провідних компаній.

Криптовалюта міцно входить в наше життя. Згодом все більше компаній почнуть приймати оплату біткоіни. Правда, з росією ситуація буде трохи складніше, тому що невідомо, як буде проходити розрахунок через наші каси.

А ще форекс-брокери, ті самі, які люблять спекулянтів на валюті, вже активно ввели торгівлю біткоіни. Це означає, що не за горами вихід валюти на реальні біржі, після яких рівень інтересу, спекуляції і доходів просто злетить до небес.

Так що якщо ви хочете купити біткоіни, але сумніваєтеся, що ними можна буде розплатитися – не переживайте з цього приводу. Часи, коли люди ще думали, продати піцу за 10 000 біткоіни, давно пройшли. Зараз такий дефіцитний товар, як крипту, біткоіни-обмінники і біржі просто відірвуть з руками.

Біткоіни як засіб інвестицій: плюси і мінуси

1. Розглянемо біткоіни як засіб інвестицій. Трохи раніше ми торкнулися цього питання, відзначаючи, що деякі люди купують біткоіни саме як засіб примноження своїх грошей.

І з одного боку, це правильно – був всього лише 1 рік, коли біткоіни піднявся менш ніж на 100%. Але це було пов’язано з хакерською атакою на найбільшу біржу, і подальшу її нездатність розплатитися за своїми зобов’язаннями.

Тепер же біткоіни активно ростуть, як і інші криптовалюта. Навіть вересневий спад 2017-го був компенсований менш ніж за 1 місяць, що теж наводить на думку про стабільність валюти і інтерес до неї з боку великих інвесторів, адже без їх втручання крипта навряд чи б повернула свої позиції.

інвестиції в біткоіни мають явні плюси:

 • постійне підвищення ціни;
 • велика ліквідність;
 • відсутність альтернатив;
 • використання технологій блокчейн в бізнесі.

Всі ці параметри роблять крипту привабливою не тільки для інвесторів, але і для звичайних людей. Форуми просто рясніють хвалькуватими повідомленнями про те, що хтось купив битки, коли вони були по 300 баксів, і зараз тримає їх, чекаючи заповітної «десятки».

Звичайно, в більшості своїй, це перебільшення, але досить подивитися на графік, щоб зрозуміти, наскільки прибутковими виявилися вкладення ще на початку року.

Як бачите, курс злетів більш ніж у 8 разів, оговтавшись від падіння менш ніж за місяць. А це означає, що попит є. А якщо є попит, буде і збільшення ціни.

але крім плюсів, є і мінуси:

 • високі ризики;
 • постійна волатильність ринку;
 • залежність від великих гравців;
 • незрозуміла ситуація в росії.

Ризики неминуче переслідують будь-які вигідні фінансові вкладення. А якщо врахувати, що річна прибутковість крипти – майже 900%, то тут варто задуматися, які ризики вона з собою несе.

Інвестиції в біткоіни впираються в те, чи хочете ви ризикувати чи ні. Якщо ви готові ризикнути великою сумою – вкладайтеся в біткоіни. Якщо ні – є альтернатива.

Альтернативні криптовалюти

Незважаючи на те що багато, кажучи про криптовалюта, мають на увазі виключно біткоіни, є ще дуже багато різних перспективних, цікавих, а головне, прибуткових віртуальних проектів.

Головний конкурент біткоіни-ефір. Інноваційна система розумних контрактів, своя самобутність і затребуваність, а також загальна популярність технології блокчейн в бізнесі зробили цю криптовалюта відомою.

Багато пророкують, що коли біткоіни досягне свого максимуму, йому на зміну прийде ефір і займе лідируючі позиції. А зараз це одна з перспективних валют, вкладення в яку однозначно окупляться.

Інші криптовалюти неЗаслужили ще такої популярності, як їх прямі конкуренти – біткоіни і ефір. Тому обійдемося загальною характеристикою.

У мережі є абсолютно такі ж валюти, з незначними змінами, є інші, які сильно відрізняються, але всіх їх об’єднує повна залежність від біткоіни і ефіру. І якщо курс останніх зростає, то зростає і вартість альткоінов.

Тільки їх привабливість для інвестицій набагато вище. Поки з початку року біткоіни показав зростання в 8 разів, топові альти виросли на 3-4 тисячі відсотків, давши тридцятикратну прибуток своїм інвесторам.

Саме тому, якщо ви цікавитеся інвестиціями в крипту, вибирати біткоіни або ефір для вкладення можна, але краще придивитися до їх дешевим аналогам.

Так, вартість альтів рідко перевалює і за 30$. Тільки варто пам’ятати, що колись людина купила піцу за біткоіни, а зараз навіть на 1 біткоіни в росії можна прожити пару місяців. І також буде з альтами. Перспективна ідея + грамотна політика компанії легко породжують попит на ринку. А де попит, там буде і пропозиція.

Тому, якщо ви розглядаєте криптовалюта виключно як спосіб інвестицій, краще стабільно тримати пропорції 80/20, де 80% ви віддасте биткам і ефіру, які однозначно сильно не впадуть в ціні, а 20% – перспективним альтам, які можуть принести колосальний дохід при мінімальних вкладеннях.

Спекуляції на біткоіни

Якщо ми заговорили про форексі і його брокерів, то не можна не розповісти про спекуляції на біткоіни. Напевно, всі вже знають, що криза – найгірший момент для інвесторів і просто рай для спекулянтів.

Коли якісь товари летять вниз з катастрофічною швидкістю, хтось втрачає мільйони, а інші їх заробляють. Волатильні ринки і створені для того, щоб на них отримувати величезний прибуток.

Біткоіни ж, як і вся криптовалюта, дуже схильні до ринкових настроїв. Ціна в рамках одного дня може помінятися на 1-2%, що дає непогану прибутковість навіть за 1 угоду. І це не кажучи про те, що таких угод за 1 день може бути дуже багато.

Біткоіни ідеально підходять для торгівлі з плечем, але тільки для досвідчених спекулянтів. Ви бачите на графіку, що за один день біткоіни піднявся до 4920 і опустився до 4750 доларів. Це говорить про те, що угод в день відбувається величезна кількість. І не заробити на цьому буде надзвичайно складно.

Головне, що потрібно розуміти, спекуляція-це ще більш ризиковано, ніж інвестиції. Якщо вклавши гроші, ви можете почекати якийсь спад, то при торгівлі з плечем, вам цього зробити не дадуть.

Скільки заробляють на біткоіни в день

Якщо говорити про майнінг криптовалюта, то заробіток обчислюється в десятих біткоіни або по цілим биткам в день, в залежності від обладнання і вкладень. Так, деякі ферми для майнінг дійсно можуть майні по 1 біткоіни в день, навіть з нинішньою складністю. Правда зараз такі установки коштують кілька сотень тисяч доларів.

Якщо говорити про інвестиції, то тут все дещо складніше. Ніхто не знає, що буде з біткоіни завтра, післязавтра і через місяць. Тому інвестори отримують зараз приблизний дохід у розмірі 1-2% в день, якщо купили дешево.

Зараз при покупці біткоіни буде нерозумно очікувати зростання ціни більш ніж на 100%. Тому на 2018 рік інвестори очікують 50-60% прибутку при сприятливому результаті.

Спекулянти можуть отримати до 200$ за одну угоду, якщо витратять 1 біткоіни. Якщо торгувати з плечем-прибуток збільшується пропорційно. Але і ризики, відповідно, теж.

Ще один цікавий спосіб заробітку-видача біткоіни в борг під відсотки. Bitrix надає своїм клієнтам можливість позичати іншим учасникам гроші для торгівлі. Все залежить від попиту і пропозиції цієї послуги.

Якщо попит перевищує пропозицію (тобто спостерігається дуже швидке зростання біткоіни), ціна може досягати до 1,8% в день. Якщо, навпаки, – битки падають, або ринок занадто волатильний, то вартість такої послуги мінімальна-0,05% в день.

Як ви бачите, біткоіни зараз є мало не найцікавішим і вигідним способом заробітку для тих, хто розбирається у валютних ринках.

рекомендуємо до прочитання:

Як заробити біткоіни-9 робочих способів з нуля + інструкція з виведення криптовалюта.

Прогноз по біткоіни в росії

З прогнозом щодо битків останні кілька років справи йдуть складно. Але зараз час загального замішання. У той час як специ it-індустрії говорять, що за криптовалютою майбутнє, фінансисти стверджують, що біткоіни, а за ними і всі інші віртуальні валюти – перегрітий міхур, який рано чи пізно лопне.

Якщо прислухатися відразу до двох точок зору, можна зрозуміти, що біткоіни – досить перспективна валюта для вкладень. Але зараз вкладатися – як виходити в море в абсолютний штиль. Так, зараз все добре, але штиль – провісник бурі. А постійне зростання вартості – такий же провісник швидкого падіння.

Так, безсумнівно, біткоіни і криптовалюта в цілому, за останні 5 років показують постійне зростання. За винятком одного серйозного падіння, яке пов’язане з помилкою біржі, все було практично ідеально.

В середньому, 150-200% річних доходу мають ті, хто вкладався в біткоіни. Але все це може закінчитися, як одного разу закінчилося з іпотечними цінними паперами в сша. Дійде до того, що біктоїни будуть у всіх, їх захочуть продавати і купувати не помічаючи того, що перегрітий ринок навіть від незначного потрясіння піде на дно.

Росія повністю відображає всю невідомість щодо криптовалют. У той час як провідні країни прийняли біткоіни, центробанк назвав їх «грошовими сурогатами» і заборонив до обігу. Потім в мережу вилився слух про те, що битки будуть легалізовані. А потім знову затишшя.

Відповідь на питання, які перспективи біткоіни в росії, буде в 2-му кварталі 2018-го. Коли центробанк разом з мінфіном або випустять закон, що легалізує операції з криптовалютою, або залишать все як є зараз. Тому працювати з криптою зараз надзвичайно ризиковано.

Але коли-небудь наша країна однозначно прийде до легалізації або піде по шляху китаю і заборонить все, жорстко караючи тих, хто здійснює такі операції.

Тому однозначну відповідь на питання «які перспективи у біткоіни в росії» – чекати 2018 року. І якщо наш уряд погодиться з усіма і піде на поступки, то можна говорити про те, що вкладати гроші в біткоіни, купувати їх або продавати – спосіб заробітку.

Поки ж, варто уважно дивитися, спостерігати і потихеньку заробляти, не привертаючи до себе уваги.

Висновок

На закінчення можна відзначити, що покупка біткоіни давно перестала бути проблемою. Є біржі обміну, платіжні системи і безліч обмінників, які за мінімальну плату готові обміняти долари/євро на біткоіни.

Через webmoney можна купити біткоіни і за рублі. а на що витратити криптовалюта – теж вже давно вирішено. Навіть незважаючи на те, що в росії дуже мало способів купити щось безпосередньо за біткоіни, завжди є можливість обміняти їх на інші валюти і заробити.

Криптовалюта активно розвивається, тому варто придивитися до неї дуже уважно. І не тільки в плані майнінг, але і способу зберегти і примножити свої гроші. А вже для тих, хто розбирається у валютних ринках і вміє без шкоди для себе спекулювати на них – є відмінний спосіб підняти величезні суми з мінімумом зусиль.