Як заробляти на лайках в інтернеті: популярні сервіси, реальні відгуки + розмір доходу

151

Здрастуйте! у цій статті поговоримо про заробіток на лайках.

  • скільки можна заробити : 20 — 30 рублів на годину.
  • кому підійде : всім.
  • чи варто цим займатися : немає .

Загальна інформація про заробіток на лайках

Багато людей, далекі від заробітку в інтернеті, часто шукають способи, чи можна якось заробляти в мережі. І в більшості своїй вони натикаються на статті блогерів, які розповідають, що можна заробити на лайках, кліках, перегляді реклами, читанні листів і подібних діях.

У мережі гуляє багато історій про те, що вебмайстри спочатку заробляли на кліках в вк, ставили лайки за гроші і так заробили початковий капітал на те, щоб просувати свої сайти і блоги. Давайте спробуємо розібратися, скільки в їх словах правди, чи можна заробити гроші на репостах і лайках, і чи варто ваш клік мишкою хоч чого-небудь.

Відразу обмовлюся, що в соціальних мережах можна заробити не тільки на лайках, репостах і вступі в групу. Вже давно вк, однокласники, фейсбук перетворилися не тільки в майданчики для спілкування, але і в повноцінні портали для залучення потенційних клієнтів. Вони цікаві рекламодавцям, а значить, там є гроші.

Тепер давайте розберемося, чи можна заробляти в соціальних мережах без вкладень за допомогою лайків.

Скільки можна заробити

Як приклад візьмемо відносно популярний сервіс для такого заробітку-smmok. Там можна вступати в групи, робити репости і ставити лайки. Ціна на лайки плюс-мінус одна копійка, за репости трохи більше. Ціна на просунутому акаунті на цьому сервісі за вступ до групи — 20 копійок.

Тепер давайте рахувати. Для того щоб заробити в день 100 рублів, треба вступити в 500 груп і в них протриматися, так як система банить тих, хто виходить зі спільнот відразу ж після вступу. Вступити в 500 груп рівносильно 1-2 годинах, якщо робити все швидко, не залипати в матеріали і навіть не намагатися зрозуміти, з чим працюєш.

Разом, оплата в годину близько 20-30 рублів. Навіть працюючи за 8 тисяч на місяць, ви отримуєте на годину більше.

Тепер про партнерську програму. Більшість послуг платить, якщо ви приведете до них людей. Платять вони по 10-15% від заробітку реферала. І здавалося б, ось він реальний спосіб заробітку. Але тут знову ми стикаємося з низькою оплатою. Навіть якщо знайдеться 10 осіб, які будуть регулярно заробляти на лайках, у що в принципі важко повірити, ви будете мати в місяць максимум 200 — 300 рублів.

А вам доведеться витратитися на створення сайту або блогу, якісний матеріал, хостинг і залучення потенційних працівників. І в більшості своїй, навіть якщо по вашій реферального посиланням і зареєструються, то пару днів спробують сервіс і потім просто-напросто закинуть аккаунт, тому що усвідомлюють, наскільки все погано.

Сервіси для заробітку на лайках

Якщо ви все ж вирішили спробувати заробити на лайках або переконатися в правдивості моїх слів, я надаю вам 5 сервісів, в яких ви можете спробувати отримати хоч якісь гроші:

  1. likee.wsc.
  2. likeberi.com.
  3. twite.ru.
  4. socialtools.ru.
  5. smmok.

Sociatools має власний мобільний додаток, який дозволяє “полегшити” заробіток і працювати навіть з телефону, коли ви стоїте в черзі, сидите в університеті або їдете в транспорті. З одного боку-це зручно, адже смартфон все одно в руках, але з іншого — це не скасовує того факту, що ваш лайк коштує мізерно мало, і ви все одно нічого не заробите. Не варто думати, що цей мобільний заробіток зможе якось виправити ситуацію.

Біржі лайків робилися не для того, щоб хтось міг заробити на таких сервісах. Спільноти розвивалися спочатку як білий спосіб залучення передплатників в групу, набивання перегляду постів, лайків і виключно як платний спосіб привернути до себе в співтовариство аудиторію.

З висновком на таких сервісах завжди все нормально. Так як люди не допрацьовує навіть до мінімальної планки виведення, зупиняються і забувають про цей спосіб отримання грошей як про страшний сон, таким компаніям немає сенсу не виплачувати зароблені гроші. Їм набагато важливіше репутація, а в мережі чутки поширюються дуже швидко.

Зараз, коли спільноти з ботами блокуються дуже швидко, такі біржі все ще актуальні, але поступово відходять у минуле. На даний момент в моді рекламні матеріали, які мотивують людей підписуватися на спільноти за інтересами. Так, підвищується концентрація цільової аудиторії і шанси на продаж того чи іншого товару.

Якщо хочете заробляти в соціальних мережах-створюйте спільноту або займайтеся інтернет-маркетингом.

Кому підійде

Такий спосіб заробітку не підійде нікому. Навіть на кліках часом можна заробити більше, якщо просто серфити рекламу і не виконувати ніяких завдань. хоч заробіток на репостах, вступах до групи, лайках і не вимагає особливих навичок і часу, оплата за нього просто копійчана.

Як ви самі бачили з моїх розрахунків, заробити практично нереально. На таких сервісах можуть отримувати пристойні гроші тільки ті, хто їх заснував і вебмайстри, якщо будуть залучати живих передплатників в співтовариство. Забудьте про цей спосіб заробітку і навіть не розглядайте саму ідею.

Відгуки про заробіток на лайках

Розповім спочатку про свій досвід. Я зареєструвався на сервісі smmok. Мені обіцяли, що ціна на мої завдання буде в 4 рази вище, ніж у звичайного аккаунта. У підсумку я побачив список приблизно з 15-20 завдань по вступу в групу. Оплачувалися вони по 21 копійку за кожне.

Разом, я міг би отримати 3 рубля, якби вбив 8 – 10 хвилин свого часу на виконання завдань в соц. Мережа. Знайти групу, вступити в неї, перейти до наступного завдання — все це забирає близько 20 — 30 секунд, якщо не залипати в матеріали, які надає спільнота. Вважаю, що такий заробіток жодна людина не повинна розглядати взагалі, навіть як підробіток на 10 хвилин свого часу.

І ще один явний мінус. Навіть на таких біржах завдання розхапують буквально за кілька секунд. Вступу в групу, схоже, вважаються якимось високооплачуваним подарунком, а лайки і репости за гроші — роботою.

З огляду одного з сервісів заробітку на лайках:

Крім того, що заробити навряд чи вийде, ви просто-напросто захламите свою сторінку в соціальній мережі: безліч дивних репостов, величезна кількість новин від незрозумілих груп, список спільнот, який буде обчислюватися сотнями, якщо не тисячами.

Підсумок

Я вкрай не рекомендую цей спосіб заробітку. заробити на лайках у вас не вийде, навіть якщо заведете 10 — 15 акаунтів і будете їх вести. Єдине, чим хороший цей спосіб-він не забирає часу зовсім, на відміну від серфінгу. Там, перш ніж зрозуміти, що ціна за дію занадто низька, потрібно подивитися 5 – 6 рекламних роликів. Тут досить витратити дві-три хвилини на пару лайків і вступу в групи.

заробляти в соціальних мережах дійсно можна. Тільки це будуть не прості лайки за гроші, а повноцінна робота на зразок просування груп, товарів, послуг або ведення чужих сторінок. За таку просту роботу, як один клік, ніхто не буде платити нормальні гроші.