Як отримати кредитну карту без відсотків?

668

Видача кредитних карток – один з найбільш популярних і затребуваних видів банківських послуг. Однак, як і будь-яка інша послуга, банк надає позикові кошти з справлянням певного відсотка. Крім основного призначення, безготівкової оплати покупок, можна перевести в готівку гроші з кредитної картки без комісії, якщо дотримуватися певні правила.

Особливості використання карт

Кредитка – банківський продукт з установленим лімітом використання певної суми банківських коштів та стягненням комісійних. Протягом певного періоду банк дає можливість використовувати кошти без нарахування відсотків, за умови повного повернення зайнятої у банку суми до закінчення так званого грейс-періоду.

Однак щодо переведення коштів з карти ситуація виглядає інакше: нарахування відсотків починається з першого дня використання, а при видачі готівки з рахунку списується досить значна комісія.

Розмір комісії, як правило, встановлюється у вигляді певного відсотка від суми, або встановлений ліміт зняття суми і стягується фіксований збір. В останньому варіанті переведення в готівку особливо невигідно, якщо знімається сума невелика.

Призначення кредитних карт

Використання кредитної картки для видачі готівки – виняткова міра, так як основне призначення банківського пластику – зЕкшн снення безготівкових операцій.

Кредитна картка видається позичальнику для виконання наступних операцій:

  • оплата товару в роздрібних магазинах і послуг різних організацій;
  • комунальні платежі;
  • поповнення рахунку мобільного телефону;
  • грошові перекази;
  • оплати в інтернет-магазинах, інші варіанти онлайн-платежів.

Таким чином, при зверненні в банк за видачею кредитки слід пам’ятати, що переведення в готівку не входить в перелік основних послуг фінансової організації.

Тим не менш тримач даного виду пластику може знизити витрати за зняття або зовсім обійтися без додаткових комісій, якщо знати, як отримати кредитну карту без відсотків.

Якщо планується знімати позикові кошти готівкою, позичальникові потрібно ще в процесі оформлення картки поцікавитися умовами отримання і можливістю зробити це без відсотків.

Комісії банків за переведення в готівку

 

В кожній кредитній установі діють свої тарифи на цю послугу. При виборі банку-емітента кредитки слід дізнатися, які умови надають різні організації:

  • Уралсиб дозволяє знімати гроші з картки, стягуючи 2,0% від суми, але не менше 300 рублів;
  • ХоумКредит – 4,9%, але не менше 100 рублів;
  • Траст – 4,9%, не менше 290 рублів;
  • Тінькофф Банк – при перевищенні суми в 300 тисяч рублів (по 3 тисячі за одне зняття) комісія за готівку складе 2,0%.

Деякі банки не висувають вимог щодо комісії, дозволяючи знімати кошти без додаткових витрат. До числа таких організацій відносять Райффайзен, Союз, Нордеа. Однак в останніх двох банках ніякого пільгового грейс-періоду не надається.

Способи зняття без відсотків

Незважаючи на обмеження, пов’язані з переведенням коштів у готівку, можна знайти найбільш зручний спосіб зняти гроші з кредитки без комісії і обійти вимоги банку на цілком законних підставах:

  • Акційні пропозиції. Дуже часто позичальник, отримуючи кредитку, незабаром отримує СМС-сповіщення, що протягом певного періоду банк дозволяє знімати кошти готівкою абсолютно безкоштовно. Такі акції проводяться багатьма великими фінансовими установами: Альфабанком, Промсвязьбанка, Банком Москви, ВТБ та ін. З мінусів такого варіанту слід відзначити неможливість передбачити, коли подібна акція буде проводитися і чи буде вона взагалі надана.
  • Використання спеціальних карток, наприклад «Кукурудза», «Білайн» і т. д. Подібні пластикові продукти передбачають швидке поповнення через особистий кабінет користувача, а також можливість безвідсоткової перекладу на інші карти, використовуючи спеціальні розділи, розраховані на погашення кредиту. Завдяки даній функції, можна зняти гроші з кредитної картки без відсотків протягом пільгового періоду. Крім іншого можна скористатися різними бонусами, які надаються банком при виконанні операцій (нарахування бонусних балів, миль і т. д.)
  • Для деяких кредиток діє можливість виведення коштів через банкомат чи термінал за схемою поповнення з телекомунікаційного кодом МСС 4814 (наприклад, при поповненні гаманця «Яндекс.Грошей»).
  • Навіть в межах одного і того ж банку можна зняти з кредитки, не сплативши за це визначений відсоток, використовуючи особистий інтернет-кабінет або мобільний додаток. Прикладом такого способу виведення з кредитки на дебетовий пластик або електронний гаманець є інтернет-банкінг Тінькофф. Умовою безвідсоткового виведення стане розмір переведення не більше 500 рублів.
  • Застосування систем грошових переказів типу Contact, «Юністрім» та інших. Зняти гроші з картки можна через переклад, з допомогою електронних гаманців, а отримують готівку у відділеннях платіжних систем. Слід бути уважними за переказ коштів платіжною системою можуть стягуватися збори за виконані послуги.
  • Додаткові способи виведення готівки

    Менш популярні, але також передбачають вигоду у вигляді позбавлення від відсотків ще кілька варіантів:

  • Придбання подарункових карт різних партнерів кредитної організації. Це можна зробити у великих роздрібних мережах, а потім звичайним перекладом перераховують гроші на дебетовий пластик. Такі пропозиції були особливо популярні в Російському Стандарті. Головна складність – знайти точку продажу подібних подарункових карт серед роздрібних пунктів, виключаючи покупку в самому банку.
  • Використання обмінників електронних валют також зустрічається нечасто, проте варіант цілком можливий і призводить до економії відсотків за зняття. Використовуючи обмінник, потрібно бути готовим до додаткової комісії самого обмінника. Електронна валюта купується за рахунок позикових коштів з пластику, при цьому деякі сервіси пропонують хорошу знижку при переведенні в готівку і за великий обсяг.
  • Найпростіші схеми переведення в готівку

    Повернення витрачених на покупку в магазині сум – найбільш простий спосіб, що не вимагає особливих знань в застосуванні електронних гаманців, інтернет-банкінгу тощо Скористатися ним може кожен, хто розплатився за кредиткою в магазині, а потім вирішив оформити повернення товару. Суму, витрачену за дороге придбання, повертають з каси або на реквізити, вказані покупцем.

    Подібна схема застосовна і для онлайн-оплати послуг з подальшою відміною (наприклад, бронювання готелю, якщо умови дозволяють зробити безкоштовну скасування).

    Існують труднощі в реалізації цієї схеми. Іноді продавець може відмовити в задоволенні прохання повернення зважаючи особливостей товару, закінчення строку дії, строку повернення і т. д.

    Незважаючи на складності при врегулюванні питання повернення, подібний спосіб дозволяє не тільки отримати готівку за сумою оплати, але і отримати додатковий прибуток у вигляді бонусів і кешбека. Особливо вигідно оплачувати товар з подальшим поверненням, якщо операція проводилася протягом дії підвищеного кешбека в тій чи іншій області. Наприклад, можна розплатитися за бронювання готелю в період дії акції з високим кэшбэком, а потім провести скасування. В результаті, можна заробити на нарахування додаткового відсотка і повернути гроші за реквізитами дебетового рахунку.

    Ще один простий варіант – безготівкова оплата послуг або товару для третіх осіб з подальшим поверненням у вигляді готівки від тих, у чиїх інтересах зЕкшн снювався платіж. Найпростіший приклад – покупка в магазині роздробу або інтернеті якого-небудь товару і передача його замовнику за готівковий розрахунок. Деякі домовляються про оплату для декількох осіб послуг стільникового зв’язку, телебачення, інтернету, комунальних послуг і т. д.

    Обидві вищезазначені схеми вимагають обов’язкового дотримання важливих умов:

    • наявності підключеного грейс-періоду;
    • погашення використаного кредиту до закінчення строку грейс-періоду.

    Переведення коштів часто пов’язане з використанням віртуальних гаманців, використанням електронних платіжних систем. Тому важливо розібратися, як перевести в готівку гроші з кредитної картки, застосовуючи схему з виведенням через платіжні системи.

    Опис процедури виведення коштів через «Ківі»

    До числа найбільш популярних віртуальних гаманців відноситься Qiwi. Знаючи, як правильно його використовувати, можна переводити кошти у будь-який час і без будь-яких ризиків для позичальника.

    Стаття в тему: способи переказу грошей з карт на Ківі гаманець

    Обов’язковою умовою реалізації схеми є реєстрація в системі і наявність електронного гаманця. Дотримуючись простий і докладної інструкції, як зняти гроші з кредитної картки, вивести кошти не складе праці:

  • Пройти реєстрацію в системі «Ківі». Для цього потрібно внести дані про контактний телефон та інші контактні дані.
  • Після проходження реєстрації на гаманець платіжної системи переводять кошти з позичкового пластику.
  • З особистого кабінету користувача системи «Ківі» виконують переклад за реквізитами дебетового пластику. При зЕкшн сненні даної операції буде знято мінімальний відсоток (0,75% від суми переказу).
  • Так як дана операція розцінюється кредитором як безготівкова оплата товару або послуги, у власника пластику залишається невикористаний грейс-період, протягом якого потрібно буде знову поповнити картковий рахунок.

    Після того як кошти зараховані на рахунок дебетового пластика, можна спокійно знімати кошти, не турбуючись про комісії, і користуватися готівкою протягом всього пільгового періоду.

    Кредитна картка є найбільш зручним варіантом кредитування, дозволяючи користуватися коштами банку з максимальною вигодою для себе, за умови, якщо борг банку буде повернутий протягом грейс-періоду. Використовуючи одну з схем, можна скористатися переведені в готівку засобами, зберігаючи переваги терміну безпроцентного користування.