Як оформити карту Тінькофф Банку в режимі онлайн?

728

Найпростіші умови оформлення, широкий спектр використання, зручне обслуговування і особлива вигода – все це відмінні властивості картки, що випускається банком Тінькофф. Крім добре відомих серед російських позичальників кредиток даного банку, російські громадяни можуть оцінити всі переваги від володіння дебетового продукту. Оформити картку «Тінькофф Блек» з онлайн-заявки можна протягом п’яти хвилин.

Переваги

Банк розглядає кожне звернення в індивідуальному порядку, без необхідності відвідувати офіс. Крім зручностей в оформленні, карта Тінькофф має ряд інших переваг:

 • проста і зрозуміла форма заповнення заявки;
 • миттєве сповіщення про прийняте рішення через кілька хвилин після відправлення анкети;
 • безкоштовна доставка дебетової картки Тінькофф за адресою місцезнаходження клієнта (офіс або будинок);
 • на вибір пропонується випуск однієї з семи пластикових карт для безготівкового розрахунку, переведення і накопичення.

Якщо шість з дебетових карт створені при тісній співпраці з найвідомішими марками eBay, Google Play і іншими, то продукт «Тінькофф Блек» створено для зЕкшн снення покупок, інших витратних операцій, і для отримання непоганого прибутку завдяки щомісячного нарахування відсотків на залишок по рахунку (кэшбэку). Для комфортної роботи передбачена можливість безконтактних платежів типу PayPass.

Вимоги до власника карти

Право стати власником пластика, випущений під брендом Tinkoff Black, має практично будь-який громадянин РФ, резидент і нерезидент, який досяг повноліття.

З документів майбутній клієнт надає тільки свій громадянський паспорт. Для нерезидентів крім основного документа, що підтверджує особу, буде потрібно додатковий документ у вигляді міграційної картки або виду на проживання. Головне, щоб клієнт зміг підтвердити законність свого перебування на території країни.

Допускається емісія пластикового продукту для неповнолітнього, за умови, якщо його дієздатний родич оформив основний пластиковий продукт, до якого буде прив’язана додаткова дебетова картка. У цьому варіанті обидві карти будуть об’єднані одним рахунком, а основний власник наділяється правом встановлення лімітів використання з боку неповнолітнього.

Проте можливі випадки відмови у емісії пластику в одній з наступних ситуацій:

 • невідповідність звернувся громадянина основним вимогам банку;
 • у переданій на обробку анкеті містяться недостовірні дані, виявлення яких призводить до відмови;
 • громадянин є позичальником з кількома кредитними зобов’язаннями в іншому банку, в якому відкрито кілька депозитів, карт, позик;
 • наявність прострочень за кредитними зобов’язаннями в інших банках також веде до відхилення заявки.

В особливу категорію «відмовників» потрапляють особи, які мають кримінальне минуле, із звинуваченнями за ст. 159 або 177 КК. Такий заявник відразу потрапляє в чорний список банку, що робить отримання карти неможливим.

Стаття в тему: кредитна картка без довідок та відмови

Як видно з перерахованої вище інформації, банк дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів, висуваючи мінімальні вимоги при випуску дебетового продукту. Тільки злісні боржники за кредитами, які намагалися обдурити банк шляхом надання неправдивої інформації або підроблених документів, не зможуть отримати дебетову карту «Блек».

Умови обслуговування пластику

Політика доступного для переважної більшості людей співробітництва дозволила отримувати пластик не тільки при наявності депозиту або оформленої кредитки.

В даний час емісія доступна практично без обмежень, а умови будуть відрізнятися в залежності від того, чи є в заявника будь-який інший договір про співпрацю з даним банком:

Плата за обслуговування, руб/рік Безкоштовно 1 188,00
Умови Наявність у Тінькофф Банку:

 • Депозиту.
 • Кредиту.
 • Коштів на рахунку понад 30 тисяч рублів на день розрахунку.
 •  

  Стандартні умови для нового клієнта.

  Подібна плата за річне обслуговування є абсолютно виправданою (всього 99 рублів за місяць використання) з урахуванням наданих опцій:

 • Кэшбэк за видатковими операціями.
 • Перекази без стягування комісій.
 • Нарахування відсотків на залишок.
 • Можливість безконтактної оплати і платежів онлайн.
 • Доступність банкоматів партнерів-організацій для перерахування зарплати або інших фінансових операцій як у РФ, так і за кордоном.
 • Незважаючи на те, що плата в Ощадбанку становить всього 750 рублів, з аналогічною опцією PayPass і перекладом з комісією на рахунку і картки в інших банках.

  Оформлення заявки на випуск та отримання

  Отримати карту «Тінькофф Блек» зможе кожен, хто вивчив попередню інформацію банку, як оформити дебетову карту:

 • На офіційному ресурсі банку заповнюється онлайн-заявка (відомості про клієнта, Ф. В. О., паспорті, адресу реєстрації, про роботодавця та сім’ї). Знадобиться всього 5 хвилин на заповнення даних та їх відправку.
 • Інформація передається на обробку через інтернет фахівцям компанії. Через лічені хвилини оператор зв’язується з клієнтом за вказаною в анкеті контактної інформації, уточнює відомості і домовляється про місце і час передачі картки.
 • На випуск карти йде близько 2 робочих днів, після чого представник банку виїжджає для підписання договору і доставки дебетового пластику.
 • Активація банківської картки відбувається через дзвінок на гарячу лінію, повідомивши попередньо зазначене в заявці кодове слово.
 • Крім замовлення онлайн, можна випустити дебетовий продукт при оформленні вкладу в Тінькофф Банку.

  Отримавши «Тінькофф Блек», клієнт отримує можливість не тільки зручно і швидко зЕкшн снювати видаткові операції, але і накопичувати кошти, використовуючи її як зарплатну картку, поповнюючи рахунок будь-яким зручним способом. Можливість отримання підвищеного кешбека і нарахування відсотків, рівних за розміром стандартним депозитами більшості банків, роблять переваги «Тінькофф Блек» безсумнівними.