Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

2042

Доступність кредитування призвела до того, що практично третина громадян Росії має один або кілька позик, щомісяця вносячи серйозні суми в рахунок погашення. Погіршення матеріального становища позначилося на якості обслуговування боргу та зростання кількості прострочень. В результаті наступна спроба взяти кредит з поганою кредитною історією призводить до відмови з боку фінансових установ.

При необхідності в залученні додаткових коштів потрібно вжити додаткових заходів в пошуку оптимального джерела кредитування.

Варіанти кредитування із зіпсованою історією

Основна проблема громадян, допускали раніше прострочення по позиках, – підмочена репутація, що не дає відкрити нову лінію кредитування на вигідних умовах. Тим не менш можливості, як отримати кредит з поганою кредитною історією, залишаються навіть після декількох відмов.

Способів, як отримати кредит з поганою кредитною репутацією, багато, потрібно лише вибрати підходящий в конкретній ситуації варіант:

 • Взяти в борг у найближчого оточення можна, якщо особа, яка виступає кредитором, впевнене у відповідальності і порядності боржника. Якщо кошти позичаються у сторонньої людини, за ці послуги він вимагатиме сплати відсоткового винагороди. У ситуації, коли потрібно взяти гроші у великому розмірі, немає місця усним домовленостям. Передачу грошових коштів краще оформити розпискою і завірити у нотаріуса, щоб кожна зі сторін була впевнена в дотриманні умов.
 • Отримати гроші в ломбарді можуть позичальники, які представили цінну річ заставним забезпеченням. Такий варіант кредиту з поганою КИ можливий, якщо є дороге майно, предмети, а необхідна сума незначна. Важливо дотримуватися строків погашення боргу, так як при порушенні строків повернення ломбард отримує право продати майно за своїм розсудом, оскільки застава переходить у його власність після закінчення встановленого угодою терміну.
 • Звернення до МФО зручно і доступно більшості громадян Росії. Випадків, коли отримують відмову в микрозайме, дуже мало. Використовуючи інтернет, можна оформити відповідний варіант мікрокредитування. Перевагою даного способу є рішення відразу двох питань: отримання потрібної суми і «обілення» поганої кредитної історії. До обмежуючим факторам відносять невелику суму (в більшості випадків до 30-50 тисяч рублів), термін повернення у межах 1 місяця, високі відсотки, що нараховуються щодня (у перерахунку за рік – близько 700-1000%). Даний спосіб підходить для тих, хто шукає кредит із зіпсованою кредитною історією, якщо потрібна невелика сума «до зарплати», з обов’язковим погашенням при найближчій можливості, в іншому випадку великий ризик того, що позичальник не зможе погасити багаторазово збільшену заборгованість, посилюючи тим самим своє становище.
 • Інтернет-позики являють собою відносно новий вид фінансування, коли позичальник позичає кошти електронними грошима (наприклад, «Вебмані»). Оформлення подібного позики легко і зручно, не вимагає відвідування офісів і очікування. Все, що потрібно від потенційного позичальника, – бути зареєстрованим у системі, в чиїй валюті буде видано позику.
 • Залучення брокера допоможе проаналізувати всі можливі варіанти і оформити кредит у фінансовій установі, готовому позичити гроші в необхідній кількості на найбільш вигідних умовах. За свої послуги кредитний брокер бере комісію. Як правило, заявки на отримання кредиту з поганою кредитною історією направляються відразу кілька банків, більш лояльно налаштованих до простроченням і готовим ризикувати.
 • Допустивши всього кілька невеликих прострочених платежів або великий борг перед фінансовою установою в минулому, позичальник повинен бути готовий до того, що отримати нову позику з поганою кредитною історією йому дозволять тільки на найменш вигідних умовах: невелику суму, під високий відсоток і короткий термін повернення.

  Поради щодо оформлення банківського позики

  Не завжди відмова банку пов’язаний із зіпсованою репутацією клієнта. Отримавши відмову, необхідно проаналізувати можливі підстави, якими міг керуватися відбувся кредитор:

  • невідповідність параметрам позичальника;
  • недостатній рівень доходу або надто висока сума запиту;
  • запропоновано новий кредит з поганою кредитною історією і відкритими кредитними лініями в інших фінансових установах;
  • невідповідність цілей витрачання дозволеним банком;
  • наявність прострочень у минулому.

  Перевірка кредитної історії допоможе виключити або підтвердити причину відмови у видачі кредиту. Для цього необхідно зробити запит в БКІ, в якому містяться всі відомості про історію погашення інших кредитних зобов’язань. Виписку з КИ отримують безкоштовно, але не частіше 1 рази в рік.

  Іноді в силу технічної помилки чи невірної передачі даних з банку запису в КИ не відповідають Екшн сності. У разі виявлення недостовірних відомостей, позичальник звертається в банк, який повідомив про наявність прострочення в БКІ.

  Як підвищити шанси на схвалення

  У більшості випадків інформація про платника коректна. У такому разі позичальник все-таки має шанси на отримання кредиту з поганою кредитною історією одним з наступних способів:

 • Пошук банку, який надає кредит з поганою кредитною історією і висуває мінімальні вимоги до позичальника. Нові фінансові установи, націлені на залучення нових клієнтів, можуть закрити очі на деякі погрішності в дотриманні термінів оплати і дадуть оформити кредит. При наявності зарплатної картки рекомендується в першу чергу звернутися в банк-емітент – як правило, дані фінансові структури більш лояльні до клієнтів, стабільно отримують дохід.
 • Експрес-позики передбачають більш високі відсотки, якими компенсуються ризики прострочення з боку позичальника.
 • Підвищити шанси на позитивний розгляд заявки дозволить готовність надати заставне забезпечення.
 • Мікрокредитування передбачає до 90% схвалення всіх заявок за кредитами з поганою кредитною історією і простроченнями, в той же час оформлені та погашені микрозаймы допоможуть «обілити» історію платника. Після того, як позичальник успішно виплатить кілька мікропозик, інформацію в БКІ відіб’ють даний факт, збільшуючи ймовірність схвалення кредиту. Такий варіант підходить у тому випадку, коли потреба в грошах не термінова, потрібен кредит великого розміру і інші варіанти отримання вигідної пропозиції неможливі.
 • Іноді причина прострочення викликана об’єктивними обставинами, які не дозволили дотримуватися графік внесення платежів (хвороба, втрата роботи у зв’язку з скороченням тощо). У таких випадках рекомендується направляти запит на відкриття кредитної лінії з додатком документів, що підтверджують наявність вагомих підстав для утворилася тимчасової прострочення.

  Наступні поради допоможуть переконати банк у наЕкшн ності співпраці:

 • Надання заставного забезпечення гарантує фінансовій установі повернення грошей у разі відсутності платежів. Об’єктами застави в більшості випадків стають машини, будинки, земельні ділянки, інша нерухомість.
 • Вичерпна документація, що свідчить про поліпшення матеріального становища клієнта, – отримання нових джерел доходу, висока заробітна плата, зміна роботодавця, відкриті депозити.
 • Кредити на великі суми вимагають детального вивчення кандидатури, фахівець банку буде ретельно розглядати обставини, виходячи за рамки стандартної перевірки КИ. При оформленні невеликого кредиту з поганою історією, швидше за все, програма скорингу не дозволить отримати автоматичне узгодження заявки.
 • Великі банки, не відчувають нестачі в попиті на свої послуги, менш охоче йдуть назустріч позичальникам. Дрібні банки з метою нарощування обсягів кредитування можуть погодитися видати кошти, прийнявши додаткові заходи безпеки.

  Підвищити шанси на схвалення дозволить вивчення поточних пропозицій банків та їх готовність знизити вимоги за позикою.

  Актуальні програми кредитування

  При проблемній КИ рекомендується звернути увагу на банки, що видають кредити з поганою кредитною історією і висувають мінімум обов’язкових параметрів. Підібрати оптимальний варіант допоможе ретельне вивчення програм фінансових структур, що мають у статистиці високий відсоток схвалення, де можна взяти кредит з поганою кредитною історією більшості звернулися громадян.

  Совкомбанк

  Один з небагатьох банків, націлених на активне співробітництво з особами похилого віку. Банк розуміє ступінь ризику і готовий кредитувати, не беручи до уваги незначні прострочення. Процентна ставка Совкомбанку – на рівні мінімальних значень за споживчими кредитами. При бажанні в даній фінансовій установі можна отримати 750 тисяч позикових коштів під 12% річних.

  Банк Хоум Кредит

  Фінансова установа зарекомендувало себе як наЕкшн на організація, націлена на роботу з клієнтами самих різних соціальних груп, дозволяючи взяти кредит готівкою, випустити кредитку, отримати автокредит.

  Банк дає кредит з поганою кредитною історією до 700 тисяч рублів під 20% річних. Розгляд кандидатури відбувається швидко – декілька хвилин.

  Ренесанс Кредит

  У банку Ренесанс Кредит взяти позику з поганою кредитною історією можна в день подачі заявки. Для оформлення потрібно взяти мінімум документів, в той час як шанси на отримання грошей високі. Уточнити, чи схвалять заявку, можна, подавши попередній онлайн-запит через офіційний інтернет-ресурс банку.

  По більшості програм оформлення відбувається швидко – протягом 15 хвилин. Громадянам дають позики до 700 тисяч рублів під 11,9% за двома документами. Для платників, вносять платежі згідно з установленим графіком, надалі можливе зниження ставки.

  Райффайзен Банк

  Позики з поганою історією піЕкшн де Райффайзен Банк, який може дати позички до 1 мільйона доларів. Позика
  надається за привабливими відсотковими ставками у 18% річних із зобов’язанням погашення боргу протягом 5 років.

  Оформлення також не займе багато часу, так як отримати позику можна відразу після попереднього схвалення онлайн-запиту клієнта. Позики з поганою репутацією позичальника припускають емісію пластику розширеного асортименту залежно від потреб громадян.

  УБРиР

  До числа небагатьох банків, які дають кошти навіть за борги проблемних відноситься банк УБРиР. За пропозицією під назвою «доступний Кредит» фінансова організація дає до 300 тисяч рублів під 15%. Ймовірність позитивної відповіді висока, враховуючи наступний перелік вимог до майбутнім клієнтам:

  • наявність офіційного заробітку;
  • працездатний вік;
  • прострочення не перевищували 1 місяця.

  Банк Тінькофф

  Серед фінансових організацій, що дають кредит з поганою кредитною історією, банк Тінькофф являє собою унікальну структуру, коли узгодження і видача відбуваються без відвідування офісу. Обговорення умов, на яких банк видає позикові кошти, відбувається по телефону або онлайн, що зручно більшості позичальників і не потребує зайвого часу. Місце, де можна взяти кредит, обговорюється індивідуально – картку доставлять поштою або кур’єрською службою з попереднім оповіщенням людини. Тінькофф Банк дає кредит більшості звернулися через зареєстрований особистий кабінет при умові досягнення позичальником повноліття. Ліміт по картці досягає 1 мільйона рублів під 14,9% річних.

  Незважаючи на те, що список, які банки дають кредит з поганою репутацією клієнта, обмежений, в банківському секторі представлені програми, доступні навіть для колишніх боржників банку. В пошуках, який банк зважиться на видачу позикових коштів клієнту, допускавшему в минулому прострочення, слід орієнтуватися на ті установи, які присутні в регіоні проживання людини.