Як відкрити розрахунковий рахунок у ВТБ 24 для ІП і ТОВ

799

Організація успішної комерційної діяльності потребує наявності можливості безготівкових і готівкових розрахунків з клієнтами з постачальниками. Незважаючи на те, що закон не вимагає обов’язкових безготівкових розрахунків через банк, в більшості випадків без нього сучасним підприємцям не обійтися. Даний спосіб розрахунків є самим наЕкшн ним, зручним і безпечним. Банк ВТБ 24 розробив кілька пакетних пропозицій, що дозволяють бізнесменам і організаціям у мінімальний час відкрити розрахункові рахунки в ВТБ 24, користуючись розширеним спектром послуг.

Переваги ВТБ 24

Слід відрізняти відкриття депозиту фізичною особою і розрахункові рахунки для ІП у ВТБ24 для ведення бізнесу – у останньому випадку на залишок коштів відсотки не нараховуються, а кошти використовуються рівно в тому обсязі, в якому були внесені. Якщо рахунки для звичайних громадян припускають отримання прибутку з відсутністю плати за обслуговування, комерсант оплачує послуги банку.

Підприємці, які володіють розрахунковими рахунками в банку ВТБ 24, можуть скористатися таким сервісом:

 • безготівкова оплата послуг зв’язку, інтернету;
 • сплата податкових платежів;
 • оплата праці найманих працівників;
 • формування виписок;
 • контроль за надходженнями грошових коштів;
 • розрахунки з постачальниками та клієнтами;
 • послуги інкасації;
 • послуги інкасо;
 • безпечний фінансовий документообіг;
 • сервіс інтернет-банкінгу.

Комерційна діяльність з допомогою сервісу ВТБ – просте і зручне рішення для підприємців та організацій.

Особливості РКО

Фінансова організація розробила декілька варіантів повноцінного банківського сервісу, що передбачають потреби різних категорій підприємців та напрямків їх діяльності.

Сервіс з розрахунково-касового обслуговування включає кілька пакетів з ведення розрахункового рахунку для ІП, що володіють безперечними перевагами:

 • витрати на РКО набагато нижче в порівнянні із звичайним обслуговуванням у банку (економія до 73%);
 • прозора і зручна форма розрахунків за обслуговування – один раз на місяць;
 • надається послуга відстроченого платежу терміном до 20 днів і авансовою оплатою тарифу за рік вперед;
 • участь у різних бонусних програмах.

Процедура відкриття для підприємців

Перейти на обслуговування в ВТБ 24 можуть будь-ІП і ТОВ, надавши мінімальний обов’язковий пакет документів.

Скоротити час на відкриття розрахункового рахунку в ВТБ 24 дозволить онлайн-сервіс, розміщений на офіційному порталі банку. У розділі для бізнесу необхідно перейти за посиланням «Заповнити заявку». Для попередньої заявки достатньо вказати основну інформацію: повні Ф. В. О. підприємця, контактний телефон, ІПН, адреса електронної скриньки.

Заявка надсилається після того, як буде дано згоду на обробку переданої інформації. Протягом наступних 20 хвилин працівник банку зв’яжеться і обговорить подальші дії, щоб відкрити рахунок.

Документи

Для відкриття розрахункового рахунку необхідно заздалегідь підготувати наступні папери:

 • анкета індивідуального підприємця;
 • свідоцтво про реєстрацію платника податків;
 • виписка з ЕГРІП;
 • картки з печаткою і підписом власника;
 • цивільний паспорт;
 • ліцензія на зЕкшн снення діяльності в рамках законодавства.

З обов’язкових документів необхідно підготувати заяву (бланк знаходиться в офісі банку або його скачують на сайті ВТБ), а потім підписати підготовлений за формою банку договір.

Послідовність Екшн

Підготовлені і заповнені документи підприємець передає працівнику відділення, який звіряє оригінали, копії та перевіряє правильність заповнення картки ІП, заяви. У разі утруднень банківський службовець допоможе правильно оформити папери і відкриє рахунок для ведення бізнесу.

Через 3-4 робочих дні банком відривається розрахунковий рахунок для ІП. Необов’язково надавати в банк оригінали реєстраційних свідоцтв, проте краще пред’явити їх уникнути непорозумінь. Банк залишає за собою право вимагати оригінали. Всі необхідні бланки знаходяться у вільному доступі на офіційному порталі ВТБ24.

Основні тарифи

Робота з приватними підприємцями зЕкшн снюється в рамках підключених пакетів РКО. В даний час діють наступні тарифи по обслуговуванню рахунку:

Найменування тарифу Бізнес-старт Бізнес-каса Бізнес-онлайн Персональний Все включено
Щомісячна оплата, руб. 1,2 тис. 2,6 тис. 3,2 тис. 4,3 тис. 12,2 тис.
Електронні грошові перекази < 5 шт./міс. – у рамках тарифу;

> 5 шт. по 60 руб.

25 шт. по 60 руб.

 

100 шт/міс. – по 39 руб. 30 шт./міс.

 

< 200 шт./міс.;

> 200 шт. – по 21 руб.

Внесення готівки, руб. > 50 тис. – на 0,39% від величини перерахування < 250 тис./міс. < 300 тис./міс. > 1 млн – на 0,21% від величини перерахування
Переведення в готівку, виведення коштів до 150 тис. в місяць до 500 тис. в місяць

Якщо відкриття розрахункового рахунку потрібно в терміновому порядку, банк готовий розглянути заявку і підготувати документи протягом 4 годин. Витрати на термінове оформлення складуть 4,5 тисячі крб., включаючи плату за відкриття та доплату за терміновий сервіс (2 тисячі рублів).