Як отримати корпоративну картку Ощадбанку юрособі або ВП

582

Незалежно від характеру діяльності компанії, на певному етапі з’являється така потреба, як витрачання фінансів на різні потреби організації. Це можуть бути відрядження, витрати на корпоративні заходи, поточні потреби компанії і т. д. І якщо раніше для подібних цілей існувала своєрідна скарбничка, якою завідував бухгалтер, то сьогодні зручніше і вигідніше всього використовувати такий засіб, як корпоративна карта Ощадбанку для юридичних осіб. Що це таке?

Гроші на рахунок перераховуються в певному обсязі, в рамках суворої звітності, а потім витрачаються на розсуд керівництва компанії. Будь-які операції, природно, мають документальне підтвердження.

Правила оформлення

На сьогоднішній день Ощадбанк пропонує корпоративні банківські картки систем Visa і MasterCard.

Незважаючи на те, що карта вважається «громадської», випускається вона строго на ім’я конкретної людини, співробітника компанії. Для одержання в банку насамперед необхідно відкрити розрахунковий рахунок. Також працівник повинен в Інтернеті або відділенні Ощадбанку написати заяву на отримання корпоративної картки. Необхідно докласти установчі документи, а також внести на рахунок певну суму за обслуговування на 1 рік.

Стаття в тему: що таке розрахунковий рахунок в Ощадбанку

Іноді виникає правомірне питання: чи існує ризик, що співробітник, на чиє ім’я оформлено корпоративна карта Ощадбанку для використання юридичними особами, може зняти суму, яка значно перевищує необхідні витрати, або скористатися нею не за призначенням? При оформленні завжди спочатку визначається ліміт видаткових операцій для конкретних людей. Для цього в банк подається реєстр з переліком працівників і їхніх паспортних даних, при необхідності оформляється доручення на отримання коштів.

Карта оформлюється протягом 1-2 тижнів і видається у відділенні банку.

Після оформлення особа одержує право:

 • знімати готівку в Росії і за кордоном;
 • розраховуватися в магазинах та інших торговельних закладах;
 • переводити фінанси іншим працівникам фірми.

Переваги пластикової «скарбнички»

 • Навіть при зберіганні на рахунку великих сум виключається ризик їх втрати у разі втрати картки юридичної особи, достатньо лише зателефонувати на гарячу лінію банку і зЕкшн снити блокування.
 • Можливо отримувати гроші за кордоном у валюті країни без відкриття додаткового рахунку – конвертація відбувається автоматично, за поточним курсом банку.
 • Корпоративна картка, яка видається Ощадбанком для ІП, дозволяє користуватися зниженою комісією на більшість операцій.
 • Є можливість користуватися коштами на рахунку в якості авансу.
 • Помітно спрощується контроль за рухом фінансів, так як керівництво в будь-який час може простежити всі операції в онлайн-режимі, отримати СМС-повідомлення, коли знімаються гроші.
 • Перебуваючи за кордоном, працівник може самостійно провести оплати за готель, купити квитки онлайн, отримати переклад, зняти гроші з корпоративної картки Ощадбанку.
 • Є можливість користуватися великим набором знижок на товари і послуги компаній-партнерів.
 • Для того щоб зЕкшн снити оплату онлайн, не потрібно особливих умінь і навичок. Будь-яка операція з купівлі виробляється після введення спеціального пароля, який можна отримати, скориставшись терміналом Ощадбанку та роздрукувавши чек.

  Процес використання


  Незалежно від того, на які цілі будуть витрачатися кошти з корпоративної картки і на кого вона оформлена, само собою зрозуміло, що всі фінанси належать юридичній особі – компанії або групи підприємців. Поповнення рахунку зЕкшн снюється бухгалтером підприємства із зазначенням мети переказу.

  Як користуватися картою? Співробітник, який зЕкшн снив оплати безготівковим способом або через зняття готівки, отримує квитанції або чеки і потім звітує за ним в бухгалтерію, яка складає видатковий звіт про витрачені кошти.

  Таким чином, істотно прискорюються процеси розрахунків, знижується вартість різних витрат на проїзд та інші поточні витрати по зЕкшн сненню оплат, перекладів і т. д., що зручно для всіх, хто займається бізнесом, веде ТОВ або будь-яку іншу організацію.

  Скільки коштують послуги по обслуговуванню

  Поточний індивідуальний рахунок, до якого прикріплюється картка відкривається безкоштовно. Якщо випускається клас Visa або MasterCard Business, необхідно заплатити суму в розмірі 2 500 руб. в якості щорічної оплати за обслуговування, а також зЕкшн снити перший внесок. З усіма тарифами можна ознайомитися при оформленні.