Як отримати платинову картку Ощадбанку

741

Ощадбанк – найбільший банк Російської Федерації. Компанія працює в різних напрямках – як з фізичними, так і юридичними особами – в області кредитування, вкладів, іпотеки, лізингу, а також кредитних і дебетових карт. Кожен вид продукту опрацьований на різні сегменти, в залежності від рівня фінансового клієнта. Організація не обходить стороною і VIP-сегмент. Для таких клієнтів банківська організація розробила спеціальний картковий продукт. Платинова картка Ощадбанку піЕкшн де для бізнесменів, а також для тих громадян, хто часто перебуває в подорожах. Давайте розглянемо переваги платинової карти Ощадбанку і дізнаємося детальніше про цей продукт.

Кому буде цікава картка?

Карта категорії «Платина» розрахована в першу чергу на активних користувачів саме цього банку. Умови по картці говорять про те, що вигідна вона буде клієнтам, які мають вклади в Ощадбанку. Чим це обумовлено?

Виходячи з тарифів картки, відразу можна зорієнтуватися, що Ощадбанк таким чином готовий заохочувати своїх клієнтів. Адже платиновий продукт має незаперечні переваги і привілеї, про які розповімо трохи нижче.

Річне обслуговування по продукту буде абсолютно безкоштовно для тих клієнтів, хто має загальний депозитний вклад на рахунках Ощад не менше ніж 1 500 000 рублів. При цьому не важливо, в якому вигляді зберігаються грошові кошти.

Це може бути класичний вклад або ощадний рахунок, валютний чи золотий депозит. Головне, щоб загальна сума перевищувала позначку в 1,5 млн рублів на останній день розрахункового місяця, виходячи з курсу ЦБ.

В іншому випадку платинові карти обійдуться в 2 500 рублів в місяць. Правда, варто обмовитися, що перші два місяці з дати оформлення будуть без комісії за обслуговування. А також можливий випуск до 5 додаткових карт без стягування комісії, тобто можна мати 5 карт, а платити за одну.

Також варто відзначити, що завдяки оформленню в Ощадбанку платинової карти, процентні ставки по ощадних рахунках автоматично стають вище. Навіть якщо ви вже до цього користувалися рахунком на якихось умовах, накопичувальна процентна ставка зросте тільки тому, що ви оформили даний продукт.

Хто може оформити карту?

Яких-небудь обмежень Сбер офіційно не висуває. Досить досягти 18-літнього віку і мати тимчасову прописку в країні, при цьому навіть не обов’язково бути громадянином Російської Федерації.

Але це не означає, що банківська організація роздає платинові карти наліво і направо, Сбер залишає за собою право відмовити. Кожен клієнт буде розглядатися індивідуально, а про рішення банку, ви дізнаєтеся протягом 3 робочих днів з дати написання відповідної заяви.

Як вже говорилося раніше, Ощадбанк готовий надати до 5 карт, при цьому і на 3-і особи. Тому додаткові картки можуть бути оформлені на родичів. При цьому для дітей до 14 років потрібно, щоб держатель картки написав відповідну заяву, а також необхідно надати оригінал документа, що засвідчує особистість дитини, або нотаріально завірену копію.

Якщо дитина не досягла 7-річного віку, то крім заяви від держателя картки, знадобиться документ, який би засвідчував ступінь споріднення.

У чому ж переваги продукту?

Використання платинової картки від Ощадбанку надасть вам можливість користуватися комфортним і зручним обслуговуванням не тільки безпосередньо в банку, але і при вашому взаємодії зі сторонніми організаціями.

Картка оснащена сучасним безконтактним способом оплати при наявності технічної можливості на терміналах оплати. А також захистом 3D-S для інтернет-транзакцій. У добу можна знімати не більше 500 000 рублів, а місячний ліміт не перевищує 5 000 000 рублів. При цьому поповнювати пластик в місяць можна тільки на 10 000 000 рублів. Рахунок може бути як в рублях, так і в закордонній валюті. Ліміт на безготівковий розрахунок не встановлено.

Власникам продукту надається персональний менеджер, а також виділена лінія при звернення в банк по телефону. Не доведеться сидіти і в чергах у відділенні, так як VIP-клієнтам можна звертатися до спеціальних співробітникам. Пластик може брати участь у кэшбэк-програмі «Спасибі», а також надаються знижки від партнерів банківської компанії.

Клієнти мають право отримати додаткову картку Priority Pass, яка дозволяє очікувати авіаперельоту на кращих комфортабельних залах аеропортів більш ніж в 120 країнах світу. А також додатково діють послуги СМС-інформування, страхування подорожуючих, захисту покупки і гарантії на безкоштовній основі. Як і всім клієнтам надається доступ в особистий кабінет і його мобільний аналог.

Знижки можна отримати на бронювання готелів, автомобілів, квитків, ресторанів, загалом, всього того, чим часто користуються бізнесмен чи людина, яка проводить більшість часу за кордоном. І знімати грошові кошти, природно, можна в будь-якій точці світу на пільгових умовах партнерської мережі Ощад.

Детальніше про страховку

Найактуальніше продукт в такому сегменті – це страхування подорожуючих. Тут Сбер мало чим відрізняється від аналогічних пропозицій інших страховиків. Страхове покриття – 100 000 доларів за кордоном і 30 000 доларів при настанні страхової події в Російській Федерації, за межами 100 кілометрів від реєстрації застрахованої особи.

При цьому страхуються і члени сім’ї, власники додаткових карток за умови, що в момент страхової події тримач ВІП-карти перебував у цьому ж подорожі. Тривалість закордонної поїздки не повинна перевищувати 90 днів, але кількість таких поїздок не обмежена. При настанні страхового випадку необхідно зв’язатися з сервісною компанією Ощад, яка має мережу в будь-якій країні світу.

Також цікавою пропозицією є продукт «Подовжена гарантія». Основна ідея цієї програми в тому, що Ощадбанк готовий надати додаткову гарантію на товари, які були придбані безготівковим способом на платиновий пластик.

Обмеження в тому, що товар повинен мати гарантію не менше року від виробника. В цьому випадку банківська установа може збільшити гарантію вдвічі, але загальний строк не повинен перевищити 2 роки.

Захист покупки поширюється на товари, які були, відповідно, куплені з допомогою карти. У разі пошкодження, втрати, крадіжки товару в перші 90 днів з дати операції банк виплатить страхову суму.