Гроші під заставу ПТС: розкриваємо гідності і нюанси даного способу кредитування!

508

Чому кредит під заставу ПТС в Москві настільки популярний і привертає все більшу кількість людей, які зацікавлені в отриманні фінансових коштів?

Справа в тому, що оформлення позики під заставу ПТС відкриває перед клієнтом ломбарду привабливу можливість отримання грошей без необхідності відмовлятися від їзди на своєму автомобілі.

Як правило, автоломбарди пропонують своїм клієнтам оформлення “швидкого” кредиту: отримати бажану суму можливо вже через 30 хвилин після звернення в організацію. Гроші видаються на термін від трьох днів до 1 року, що є зручним, наприклад, для бізнесменів і підприємців, які можуть екстрено потребувати великої суми грошей.

У чому ж полягають основні плюси такого кредитування?

 • Немає необхідності збирати численні довідки, немає вимоги до наявності поручителів.
 • Умови договору дуже зручні — відсутня регламентована дата оплати відсотків, крім того, сплатити “основну” суму позики ви можете в зручний для вас день (згідно з договором).
 • Отримати кредит під заставу ПТС — це швидко! Буде потрібно близько години, щоб оформити і обробити ваше замовлення. Фахівець проведе оцінку стану ломбарду
  вашого авто, а потім ми укладемо з вами договір страхування і кредитування.
 • Кредит абсолютно прозорий — ніяких прихованих комісій, оплат, додаткових платежів. У ломбарді вам заздалегідь називають суму, яку ви повинні будете заплатити за кредит.
 • Щоб отримати в автоломбарді гроші під заставу в ПТС в Москві, не забудьте наступні документи:

  • ваш паспорт власника авто;
  • оригінал ПТС (документ зазвичай залишається на зберіганні в автоломбарді і, зрозуміло, вам повертається після погашення кредиту);
  • свідоцтво про реєстрацію автомашини.

  Принцип роботи

  Весь процес видачі позики під заставу ПТС дуже простий. Вам потрібно зателефонувати в офіс автоломбарду або ж заповнити анкету на сайті, далі фахівець первинно оцінить ваш автомобіль і озвучить вам приблизну суму фінансових коштів. Якщо вам полхолят пропоновані умови, вас запрошують на зустріч в ломбард для оформлення угоди та остаточної оцінки вашого авто. Потім слідує етап більш ретельної оцінки, коли визначається ринкова вартість машини.

  З вами укладуть договір кредитування (який ви повинні ретельно прочитати і вивчити!), у ньому будуть прописані всі нюанси і умови відповідно до законів РФ. Ну, і останній етап — це видача вам суми грошей!

  Таким чином, отримання кредиту під заставу ПТС може бути зручним і вигідним способом для тих, хто потребує в грошах, але не готовий витрачати багато часу на збір документів для банку, пошук поручителів та інші бюрократичні деталі!

  Джерело: Автоломбард “Капітал”

  https://lombard-capital.ru/