Як взяти кредит в автоломбарді Москви

528

Трапляється, що людина потрапляє в ситуацію, коли необхідність у грошах стоїть особливо гостро. Наявної суми недостатньо, а банки не завжди охоче йдуть назустріч клієнтам. Як же вийти із ситуації з найменшими втратами? Сьогодні існує відмінний спосіб отримання необхідної кількості фінансових коштів – взяти кредит під заставу автомобіля.

Цю послугу надають такі комерційні організації, як автоломбарди. Вони можуть брати в заставу не тільки легкові або вантажні автомобілі, але і інші транспортні засоби: катери, мотоцикли, сільськогосподарську техніку.

Чому взяти кредит під заставу автомобіля вигідно?

В даний час автомобіль є не просто засобом пересування. Він може виконувати роль об’єкта для інвестування, який можна використовувати в якості застави. Якщо у вас виникне необхідність в одержанні кредиту, то ви завжди можете звернутися в автоломбард «Кредити Населенню Автоломбард» в Москві.

Такий спосіб вирішення проблеми, яка виникла досить зручний. Адже для цього не потрібно збирати велику кількість документів і витрачати багато часу на те, щоб отримати необхідну суму. Навіть якщо клієнт має не зовсім хорошу кредитну історію, він завжди зможе взяти кредит під заставу автомобіль.

Процедура отримання грошей досить проста і комфортна. Автоломбард не вимагає у своїх клієнтів довідку про доходи, що підтверджує платоспроможність. Також немає необхідності в наданні довідки з місця роботи та інших документів. Для даного кредиту необхідний тільки застава, роль якого виконує ваш транспортний засіб.

Компанія «Кредити Населенню Автоломбард» видає кредити під заставу різних транспортних засобів: мотоциклів, вантажних і легкових машин і так далі. Тому, якщо ви є власником будь-якого з них, то у вас завжди є шанс скористатися нашими послугами.

Отримання кредиту в ломбарді має свої переваги, наприклад:

 • рішення про видачу грошей приймається протягом декількох хвилин;
 • необхідну суму можна отримати відразу ж після підписання договору позики;
 • клієнт має право погасити кредит достроково без штрафних санкцій;
 • при виникненні необхідності існує можливість продовження терміну виплати.

Якщо клієнт отримує кредит під заставу транспортного засобу, то його машина залишається на цілодобово охороняється майданчику автоломбарду. При цьому страховка оформляється за рахунок компанії. Такий підхід є гарантією збереження заставного автомобіля.

Крім видачі кредиту під заставу автомобіль, ви можете отримати гроші, залишивши в якості застави ПТС.

Як вибрати автоломбард в Москві?

Сьогодні у столиці діє безліч компаній, які надають кредити населенню. Однак не завжди їх умови є взаємовигідними. Тому, якщо ви хочете, щоб угода була укладена швидко і вигідно, то перевагу варто віддавати тільки перевіреним компаніям.

Багато відомих автоломбарди в Москві, включаючи «Кредити Населенню Автоломбард», пропонують умови, які повністю задовольняють клієнтів, наприклад:

 • низькі процентні ставки ( від 3,4%);
 • оперативне оформлення;
 • мінімум документів;
 • відсутність будь-яких додаткових платежів та інше.

Автоломбард «Кредити Населенню Автоломбард» піклується про кожного клієнта. Ті споживачі, які вже мали можливість скористатися нашими послугами, переконалися в наЕкшн ності і чесності компанії.

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні умови:

 • безкоштовну оцінку та зберігання транспортного засобу;
 • можливість пролонгації договору позики;
 • перезастава автомобіля під більш низький відсоток;
 • зЕкшн снення послуги кредитування в будь-який час доби і так далі.

Автоломбарди Москви, в тому числі і наша компанія, є серйозними конкурентами для банків. Щодня до них звертається величезна кількість власників автомобілів, бажаючих скористатися подібними послугами. Це пояснюється прозорістю операцій та вигідними умовами.

Що стосується суми позики, то вона, як правило, залежить від двох умов – стану транспортного засобу та терміну кредитування. В деяких випадках клієнти можуть отримати до 85 відсотків. Але найчастіше сума становить від 60 до 70 відсотків.

Переваги автоломбардів

Звертаючись за отриманням кредиту в автоломбарди Москви, ви отримуєте велику кількість переваг. Приміром, для того, щоб оформити кредит, автовласникові не потрібно надавати велику кількість довідок та інших документів. Для цього достатньо пред’явити посвідчення особи, ПТС і документ, що підтверджує право на машину.

Процедура одержання кредиту зЕкшн снюється в найкоротші терміни. Протягом години ви зможете не тільки оформити договір позики, але і отримати готівку. Строк кредитування також відрізняється від того, який може бути запропонований банком. Наприклад, у нашій компанії ви можете оформити кредит терміном від одного дня до одного року.